بالا

ششمین کارگاه تبلیغات کلیکی گوگل

ششمین کارگاه تبلیغات کلیکی گوگل
چرا تصمیم گرفتیم کارگاه تخصصی تبلیغات کلیکی گوگل را برگزار کنیم؟ (به زبان دکتر مهدی دهبان)

از سال 86 مشغول کار کردن در فضای دیجیتال هستم. بیشترین موضوعی که برام جالب بوده ابزارهای قدرتمند گوگل هست. برای یکی از شرکت هایی که داشتیم مجبور شدیم از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنیم. داستان آشنایی من با ابزار گوگل ادوردز از همون موقع شروع شد. برام خیلی جالب بود که گوگل حتی تو تبلیغاتش هم کیفیت رو در اولویت قرار میده. یعنی خیلی جاها حاضر میشه از درآمدش بزنه ولی مخاطب تبلیغ با کیفیت تری رو مشاهده کنه. این کار رو با پارامتر Quality Score انجام میده.

تو همون سال تونستم هزینه تبلیغات کلیکی رو به یک سوم کاهش بدم. بعد این کار رو برای مجموعه های دیگه هم انجام دادم. یه نمونه از این بهینه سازی ها رو توی عکس زیر می تونید ببینید:

بهینه سازی تبلیغات گوگل

تو ابن کمپین تونستم هزینه تبلیغات رو 88 درصد کاهش بدم و از میانگین 420 تومن بابت هر کلیک به 50 تومن برسونم. (فکر کنم آرزوی هر شرکت همین باشه که بتونه با کمترین هزینه کلیک های با کیفیت و Inbound از گوگل دریافت کنه.)

 

در حال حاضر و با فعالیت آکادمی دیجیتال مارکتینگ برای آموزش تخصصی در این حوزه، خیلی خوشحالم که می تونم این راهکارها و استراتژی ها رو با علاقمندای حوزه تبلیغات دیجیتال به اشتراک بگذارم. تا کنون 5 بار کارگاه تبلیغات کلیکی گوگل رو برگزار کردم و بالای 90 درصد از شرکت کنندگان رضایت کامل از دوره داشتن. شما می تونید نمونه ای از نظرات دانش آموختگان را در همین صفحه ببینید. خوشحال میشم شما رو توی کارگاه روز جمعه ببینم!

در آکادمی دیجیتال مارکتینگ ما معتقد هستیم که تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادوردز به طرز چشمگیری سیستم تبلیغات کلیکی موفقی در بین روش های تبلیغات انلاین است. استفاده از گوگل ادوردز نیازمند صرف وقت و هزینه است ، اما بسیاری از کسب و کارها به دلیل موثر بودن و اثر بخشی بالای تبلیغات کلیکی گوگل از آن استقبال می کنند. زیرا در در گوگل ادوردز امکان سنجش اثر بخشی تبلیغ و نرخ بازگشت سرمایه به راحتی وجود دارد.

10 دلیل استفاده از گوگل ادوردز یا تبلیغات کلیکی گوگل :

1- ادوردز مقیاس پذیر است.

2- ادوردز قابل اندازه گیری است.

3- ادوردز قابلیت انعطاف بر اساس بودجه شما را دارد.

4- ادوردز سریعتر از سئو اثر می گذارد.

5- ادوردز آسان تر از سئو است.

6- ادوردز بالاتر از نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود.

7- ادوردز میزان تعامل بیشتری با مشتریان ایجاد می کند.

8- نرخ تبدیل در  ترافیک ناشی از ادوردز بهتر از جستجوی ارگانیک است.

9- ادوردز تکمیل کننده سایر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ شما است.

10- رقیبان شما نیز از ادوردز استفاده می کنند.

 

کارگاه تبلیغات کلیکی گوگل

کارگاه تبلیغات گوگل ادوردز

 

 

سرفصل های کارگاه :

  • چرا گوگل ادوردز
  • PPC Advertising
  • Display Advertising
  • Remarketing In AdWords
  • Mobile Marketing
  • Video Marketing
  • Google AdWords Certification
  • جمع بندی و اجرای کمپین

 

استاد کارگاه :

دکتر مهدی دهبان

مشاور بیش از 100 شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ

مجری پروژه های Google Adwords

تاریخ برگزاری : 1 بهمن ماه ساعت 09:00   الی   17:00

بههمراه ناهار و پذیرائی میان وعده 

گواهینامه : ارائه گواهینامه از موسسه بین المللی IQS انگلستان

نمونه گواهی نامه دوره

نظر برخی از شرکت کنندگان در اولین کارگاه گوگل ادوردز

 

آقای محسن سالار رضایی در خصوص کارگاه ادوردز :


من چند ماه قبل اینکه تو کلاس های ادوردز موسسه ایوند شرکت کنم کمپین ادوردزمو راه انداخته بودم. تو این چند ماه هزینه زیادی بایت کمپینم پرداخت میکردم. زیاد بودن این هزینه ها به اندازه ای بود که دیگه تقریبا میخواستم ادوردزمو کنسل کنم. دید من به ادوردز از نحوه کار سایت های تبلیغ کلیکی موجود تو ایران نشئت گرفته بود تو این سایت ها شما یک دسته بندی کلی را معرفی میکنید و تبلیغ شما تو سایت های با اون دسته بندی قرار میگیره و سپس بابت هر کلیک مبلغی ثابت بدون در نظر گرفتن محتوای سایت خودتون و یا حتی تبلیغتون می پردازید. من هم در مورد ادوردز گوگل همین فکر را میکردم ولی بعد اینکه تو کلاس های ادوردز شرکت کردم دیدم نه، گوگل دنیاییه واسه خودش، شما مبلغی که بابت هر کلیک پرداخت می کنید به خیلی عوامل بستگی داره، به کلمه کلیدی شما، به متن تبلیغتون، به صفحه فرود سایتتون و خیلی چیزای دیگه. من بعد پیاده کردن نکاتی که تو کلاس آموزش دیدم نتایج واسه خودم هم باورکردنی نبود. من با مبلغ یک پنجم قبل تونستم بازدیدی دو برابر گذشته از گوگل بگیرم یعنی بازده کمپین من 10 برابر شد. 176 هزار تومان بابت کلاس هزینه کردم و همین تو ماه اول نزدیک یک و نیم میلیون تومان به گوگل کمتر پرداخت کردم. من شرکت تو کلاس های ادوردز را شدیدا به همه کسایی که میخوان از ادوردز گوگل استفاده کنن پیشنهاد میکنم. آموزش ببینید و هدفمندانه تبلیغ کنید.

 

مهدی تنه کار از IranMiz.com
همانطور که از یک کارگاه یک روزه و تخصصی انتظار میرفت، نکات کلیدی بسیار مهمی را متوجه شدیم و به کار بردیم. بهترین نتیجه ای که از این یافته ها بدست آوردیم کاهش چشم گیر هزینه های تبلیغات بود که باور نکردنی بودند. توانستیم نتیجه بسیار خوبی را در عمل بگیریم.
از جناب دکتر دهبان و تیم خوبشان کمال تشکر را داریم

خانم عطارزاده راجع به کارگاه ادوردز
برای من که می خواستم این کار رو برای شرکت مهندسی نرم افزار رایورز که در آن مشغول به کار هستم انجام بدم خیلی کاربردی بود؛ به خصوص اینکه نکاتی رو در بر داشت که دقیقاً توی مراحل مختلف انجام کار باهاش مواجه می شدم

خانم غزال گودرزی از saratoweb. com

تجربه یک کارگاه دوست داشتنی

اولین کارگاه گوگل ادوردز توسط آکادمی دیجیتال مارکتینگ و با تدریس آقای دهبان دیروز جمعه 19 شهریور برگزار شد. کارگاه 8 ساعته ی دیروز به خاطر پویایی و اشتیاق حاضرین و اطلاعات جالب و کامل استاد دهبان نزدیک به 9 ساعت طول کشید. کارگاه گوگل ادوردز به اعتقاد من با کیفیت و خروجی خوبی برگزار شد.

در پایان به جناب دکتر دهبان و تیم خوب آکادمی دیجیتال مارکتینگ تبریک و خسته نباشید میگم وامیدوارم در این اکوسیستم همگی در به اشتراک گذاشتن دانشمون سخاوتمندانه عمل کنیم.

خانم اکرم چهرقانی از مبین نت mobinnet. ir

در کل از کارگاه راضی بودم اگر زمانی در شرکت پروژه ادوردز انجام دهیم قطعا از آموخته های کارگاه استفاده خواهم کرد. ویژگی این کارگاه این بود که به صورت زنده نمونه هایی را اجرا و تست کردند که کمک زیادی به یادگیری کرد

آقای ایمان طائب

کارگاه بسیار مختصر و مفید و کاربردی بود. مناسب برای مدیران مارکتینگ که تجربه شان در این زمینه کم است.