Top

آموزش ایران سوشال، مدیریت و تنظیمات اکانت

آموزش ایران سوشال، مدیریت و تنظیمات اکانت

آموزش ایران سوشال، مدیریت و تنظیمات اکانت

مرحله سوم کار با ربات هوشمند ایران سوشال (لیست کلیه مراحل)

 

 

گزینه‌های قسمت اکانت در صفحه داشبورد ایران سوشال

در این صفحه شما یه پیش‌نمایش از وضعیت اکانت خود را دریافت می‌کنید.

 

نمای کلی اکانت، داشبورد ایران سوشال

همانطور که مشاهده می‌کنید یک اکانت بعد از اضافه شدن به پنل کاربری ربات اینستاگرام، به این شکل در صفحه داشبورد نمایش داده میشه، شما با استفاده از فلش آبی رنگ لیستی از میانبرها رو دریافت می‌کنید، که برای دسترسی سریع به گزارش‌ها و آمارهای اکانت کاربرد دارند، همینطور در قسمت پایین میزان شارژ اکانت و تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها، فالو، آنفالوهایی رو که ربات در اکانت شما انجام داده رو می‌بینید و در قسمت آخرش تعداد نفراتی که به واسطه ربات شما رو فالو کردن نمایش داد میشه.

با استفاده از گزینه روشن کن، ربات برای این اکانت شروع به جمع‌آوری فالوور طبق تنظیمات شما میکنه.

خب در این قسمت میرسیم به بخش مهم و راحت تنظیمات ربات اینستاگرام که باید اون رو با دقت انجام بدین تا فالوورهای مورد نظر شما پیدا بشن و اکانت شما رو دنبال کنن.

تنظیمات اکانت، برای جذب فالوور بیشتر و البته بهتر:

تنظیمات رباط رو در اینجا به هشت بخش تقسیم کردم که هر قسمت به صورت جدا توضیح داده میشه.
اولین قسمتی که بعد از ورود به صفحه تنظیمات مشاهده می‌کنید “ربات تبلیغات چه کارهایی انجام دهد” است که شامل:

 

آموزش ایران سوشال، روشن یا خاموش بودن گزینه‌ها

همانطور که در تصویر بالا مشخص است قسمت‌های مختلف شامل کامنت، لایک، فالو، آنفالو و دایرکت می‌باشد. دقت داشته‌باشید که برای هریک از این قسمت‌ها تنظیماتی وجود دارد که بعد از فعال کردن حتما باید به درستی انجام شده تا بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد، خب حالا ما هم شروع میکنیم به انجام تنظیمات ربات بسته به کار خودمون که از اینجا به بعد اکانت اینستاگرام آکادمی است.

تنظیمات سرعت:

سرعت فعالیت مشخص می‌کند نرم‌افزار با چه سرعتی لایک، کامنت، فالو و آنفالو کند بدون اینکه محدودیت‌های اینستاگرام را زیر پا گزارد، دقت داشته‌باشید که شما باید حتما از سرعت پایین شروع کنید و بعد از گذشت چند روز آهسته سرعت را بیشتر کنید.

نکته مهم: بلاک نشدن اکانت اینستاگرام برای ربات بیشترین اهمیت را دارد، پس اگر سرعت بالایی را انتخاب نمایید  ممکن است بات شروع به کار نکند، این نشاندهنده این است که ربات از طرف اینستاگرام اخطار دریافت کرده و به صورت موقت متوقف شده تا مانع از بلاک شدن اکانت شما شود.

آموزش ایران سوشال، تنظیمات سرعت ربات

 

ربات شامل سه حالت از پیش تعریف شده است که به شرح زیر هستند:

  1. کم: در این حالت اکانت شما با بیشترین امنیت کار می‌کند و شما می‌توانید با خیال راحت از این حالت از همان ابتدای کار استفاده کنید.
  2. متوسط: این سرعت نیز برای اکانت‌هایی با بیش از پانصد فالوور واقعی و عمر بیشتر از دو هفته توصیه می‌شود، شما به طور معمول بعد از یک یا دو هفته استفاده از حالت کم، می‌توانید حالت کار را به این حالت تغییر دهید.
  3. زیاد: از این گزینه بعد از گذشتن از مرز داشتن دوهزار فالوور واقعی و سه ماه می‌توانید استفاده کنید، البته توصیه ما این است که بعد از گذشت چند روز سرعت را به متوسط تغییر دهید تا مشکلی برای شما پیش نیاید، سپس می‌توانید دوباره از سرعت زیاد استفاده نمایید.
  4. دستی: این گزینه برای کاربران حرفه‌ای ساخته شده و شما می‌توانید خودتان تعیین کنید که چه مقداری در ساعت، ربات برای شما کار انجام بدهد، دقت کنید که توصیه می‌کنیم سرعت فالو و آنفالو حتما به یک اندازه باشد و سرعت دایرکت نیز از ۱.۸ بیشتر نشود.

تنظیمات فیلترها:

در این قسمت شما تعیین می‌کنید که ربات در برای هر گروه از مخاطبین چه برخوردی داشته‌باشد.

 

آموزش ایران سوشال، تنظیمات فیلترها

 

دوبار برای یک کاربر کامنت نگذار: با فعال کردن این گزینه، ربات به صورت هوشمند برای هر اکانت کاربری در اینستاگرام فقط یک کامنت می‌گزارد.

دوبار تلاش نکن: با استفاده از این گزینه هر کاربر فقط یک لایک یا کامنت دریافت می‌کند، با اینکار تعداد کسانی که شما با آنها ارتباط دارید بیشتر می‌شود ولی در بعضی موارد استفاده از یک لایک به همراه کامنت تاثیر بیشتری دارد، تصمیم با شماست.

منبع فالو، منبع لایک و کامنت: شدیدا توصیه می‌کنیم این دو گزینه را روی دو گزینه مختلف تنظیم نمایید تا بهترین خروجی را داشته باشید. در کل بهتر است که منبع فالو را لایک کنندگان و کامنت گزاران کاربران هدف قرار دهید و منبع لایک و کامنت را فالوورهای کاربران هدف.
در کل خود این گزینه شامل سه منبع است که به ترتیب شامل:

  1. کاربران تگ‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی: این گزینه به این معنی است، فقط کسانی را که در لیست تگ‌ها و موقعیت‌هایی که شما تعریف کرده‌اید وجود دارند هدف قرار بده.
  2. فالوورهای کاربران هدف: این گزینه به این معنی است، فقط کسانی را هدف قرار بده که کاربران تعریف شده به وسیله شما را فالو می‌کنند. یعنی همان لیست فالوورهای کاربرانی که شما به عنوان هدف تعیین کرده‌اید.
  3. لایک کنندگان و کامنت گزاران کاربران: این گزینه به این معنی است، فقط کسانی را هدف قرار بده که پست‌های داخل صفحات تعریف شده به وسیله شما را لایک کرده‌اند یا کامنتی گزاشته باشند.

 

کمینه، بیشینه لایک: کمینه لایک برای رد شدن از روی اکانت‌های غیرفعال(اکانت‌هایی که فقط برای جمع‌آوری سکه و … ساخته شده‌اند) کاربرد دارد، یعنی حداقل مقدار لایک یک پست برای تبدیل شدن به هدف باید چقدر باشد مقداری که ما توصیه می‌کنیم پنج است. بیشینه لایک نیز به ما کمک می‌کند که فقط کسانی را هدف قرار دهیم که مقدار کمی لایک دارند و به ارتباط ما با خودشان اهمیت می‌دهند. زیرا کسانی که مثلا ۱۰۰۰ لایک دارند اهمیت کمتری به فالو یا لایک شدن از طرف ما را می‌دهند تا افرادی که فقط ۲۰ لایک به ازای هر پست دارند. مقدار بیشینه پیشنهادی ما نیز ۲۰۰ است.

کمینه، بیشینه کامنت: این گزینه نیز همانند لایک است با این تفاوت که کمینه پیشنهادی ما یک و بیشینه نیز ۱۵ می‌باشد.

کمینه، بیشینه فالور: خب اینجا هم مثل گزینه لایک بهتر است از کمینه فالوور ۱۰ استفاده کنیم تا کسانی که فالوور پایینی دارند و به اصطلاح غیرفعال هستند را رد کنیم و همچنین با در نظر گرفتن بیشترین فالوور روی ۸۰۰ کسانی که به فالو شدن خودشان به وسیله ما اهمیت نمی‌دهند را از لیست خارج کنیم.

جنسیت کاربر: با این گزینه می‌توان زن یا مرد بودن کاربر را مشخص کرد، این کار روند فالووریابی را کند می‌کند ولی برای بعضی از کسب‌وکارها ممکن است جنسیت کاربر یکی از مهمترین ملاک‌ها باشد.

رد شدن از روی اکانت‌های بیزنس: با فعال کردن این گزینه ربات دیگر هیچ ارتباطی با اکانت‌های بیزنس برقرار نمیکند. زیرا احتمال فالو شدن شما به وسیله این اکانت‌ها بسیار پایین است.

تنظیمات فالو:

 

چرخه فالو کردن: این عدد مشخص میکند که پس از چه تعداد فالو کردن، ربات باید متوقف شود و شروع به آنفالو کردن کند، دقت کنید که تمام کسانی که ربات برای شما فالو می‌کند، شما را فالوبک نمی‌کنند پس همیشه این عدد را بیشتر از مقدار آنفالو قرار دهید، عدد پیشنهادی ما به شما ۷۴۰۰ است.

کاربران پرایویت را فالو نکن: اکانت‌هایی که برای فالو شدن نیاز به درخواست دارند را فالو نمی‌کند.
نکته: ترجیحا این گزینه خاموش باشد.

لایک یا کامنت پست آخر: در صورت روشن بودن این گزینه ربات پس از فالو کردن کاربر برای آخرین پست آن کامنت یا لایک می‌گذارد.

تنظیمات آنفالو:

تنظیمات آنفالو، آموزش ایران سوشالمنبع آنفالو: در این گزینه به ربات می‌گویید که فقط کسانی را آنفالو کند که خودش قبلا فالو کرده‌است. با این کار کسانی که شما فالو می‌کنید هرگز آنفالو نخواهند شد.

چرخه آنفالو کردن: این گزینه مشخص می‌کند که پس از چه تعداد فالو روند آنفالو کردن را شروع کند، این گزینه را روی صفر قرار دهید که ربات همیشه در حال آنفالو باشد یا اینکه ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ عدد کمتر از میزان فالو، که بعد از رسیدن به مرز فالو ربات   شروع به آنفالو کند. (عدد پیشنهادی صفر است)

آنفالو بعد از: شما مشخص می‌کنید که بعد از گذشت چند ساعت، کاربری که فالو شده به وسیله ربات آنفالو شود، دقت کنید که با بیشتر کردن ساعت انتظار برای آنفالو کردن کاربران، تعداد فالووینگ‌های شما افزایش بیشتری خواهد داشت.

آنفالو نکن: لیست کاربرانی که ربات نباید به هیچ وجه آنفالو کند.

 

تنظیمات تگ‌ها:

لیست تگ‌ها: شما می‌توانید تا ۴۰ تگ را برای استفاده ربات مشخص کنید، سعی کنید تگ‌هایی را انتخاب کنید که کاملا با کار شما در ارتباط هستند یا اینکه خیلی عمومی نباشند، همچنین تعداد پست در آنها بیش از ۱۰هزار عدد باشد که راندمان کار ربات بالا برود. از تگ‌های فارسی استفاده کنید تا زمان شما برای کاربران هدف اشتباه از بین نرود.

 

تنظیمات مختصات جغرافیایی:

لیست موقعیت‌های مکانی: در صورتی از این لیست استفاده کنید که کاربران هدف شما فقط در منطقه خاصی زندگی میکنند در غیر اینصورت لیست را خالی بگزارید.

 

تنظیمات کاربران هدف:

لیست کاربران هدف: در اینجا شما مشخص می‌کنید که طبق تنظیمات فیلترها، ربات در چه صفحاتی برای شما به دنبال فالوور باشد. حتما سعی کنید از صفحاتی که فالوور واقعی و بیش از ۵۰هزار عدد را دارند استفاده کنید. نام کاربر را بزنید و بعد از تیک زدن نام صحیح آن را به لیست خود اضافه کنید.  مثلا برای academy_digital صفحات زیادی باز می‌شوند ولی صفحه مورد نظر من صفحه آکادمی دیجیتال مارکتینگ است که من آن را تیک زده و به لیست اضافه می‌کنم.

 

کاربران هدف ربات - آموزش ایران سوشال

 

تنظیمات کامنت، دایرکت:

کامنت، دایرکت: شما می‌توانید با استفاده از یک سری قالب‌های خاص تنظیمات مربوط به ارسال کامنت و دایرکت را انجام دهید، در نظر داشته باشید که بهتر است در کامنت‌ها از تبلیغات استفاده نکنید چرا که در صورت شناخته شدن به عنوان اسپم، شما قادر به کامنت‌گزاری نخواهید بود. همچنین در قسمت دایرکت نیز که پس از فالو شدن صفحه شما برای کاربران ارسال می‌شود سعی کنید خدمات و شرکت خود را معرفی کنید تا کاربران بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند.

 

تنظیمات سامانه حذف نظرات:

حذف نظرات توهین آمیز: با استفاده از این گزینه ربات به صورت خودکار نظرات توهین آمیز و نامتعارف را از بین می‌برد.

کاربران متخلف بلاک شوند: در صورت استفاده از این گزینه علاوه بر حذف نظرات توهین آمیز، کاربری که نظر را ارسال کرده بلاک خواهد شد.

 

 

 

قسمت بعدی: گزارش گیری از میزان بازدهی اهداف ربات و بالابردن بازگشت فالوور

لیست کلیه مراحل

اشتراک
بدون دیدگاه

یک دیدگاه بفرستید

برای تماس تلفنی کلیک کنید
×

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین مقالات، دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی

لطفا درستی ایمیل را چک کنید