Top

دیجیتال مارکتینگ

اولین آکادمی دیجیتال مارکتینگ در ایران توسط نماد مارکتینگ به منظور ارتقا سطح آموزشی و کاربردی اصول دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار های متوسط و کوچک SME راه اندازی شد. هدف از راه اندازی آکادمی دیجیتال مارکتینگ کمک به شرکت های کوچک و متوسط در حوزه های مختلف و افزایش سطح دانش و تجربه و آماده سازی آن ها برای ورود به بازار دیجیتال و اینترنتی و جذب مشتریان جدید است. این آکادمی از افراد واجد شرایط با سابقه درخشان در امر بازارهای آنلاین دعوت به همکاری می نماید.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ در سال ۱۳۹۴ با هدف بالابردن سطح دانش کاربردی و عملیاتی کسب و کارها به منظور استفاده از پتانسیل های فضای دیجیتال و اینترنت، کمک به رشد و افزایش فروش و سود آوری آن ها تاسیس و شروع به کار کرد.

ماموریت:
بالابردن سطح اطلاعات و آگاهی افراد در زمینه دیجیتال مارکتینگ

چشم انداز:
تبدیل شدن به قطب تخصصی آکادمی در جهت ارائه خدمات آموزشی، مشاوره و پروژه های دیجیتال مارکتینگ تا سال ۱۴۰۰

آکادمی در اولین سال فعالیت خود موفق به برگزاری چندین دوره آموزشی، کارگاه ها و سمینارهای تخصصی شده است. موضوعات مندرج شده در این دوره ها و کارگاه ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و زیر مجموعه آن می باشد و تا کنون بیش از دو هزار و پانصد نفر از مدیران، کارشناسان و علاقه مندان این حوزه از صنایع مختلف در این رویدادها شرکت کرده اند.
افراد شرکت کننده در این دوره ها با سرفصل های متنوع و جدیدی آشنا می شوند و به صورت عملیاتی با ابزار ها و استراتژی های این حوزه کار خواهند کرد. دانشجویان می توانند از دانش فنی اساتید آکادمی دیجیتال مارکتینگ نیز برای راه اندازی و رشد فعالیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار خود بهره کافی را ببرند.

برخی از دوره های آکادمی عبارتند از :

 

دوره کامل دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Principles):

در سال ۲۰۱۶ متخصصین دیجیتال مارکتینگ جز ۱۰ شغل برتر آمریکا برای استخدام بودند. این تخصص بخش های زیادی از حوزه دیجیتال مارکتینگ را شامل می شود. از جمله تجزیه و تحلیل دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی شبکه های اجتماعی. پس از پایان این دوره شما درک کامل تری از دیجیتال مارکتینگ خواهید داشت و توانایی استفاده از مجموعه ای از مفاهیم و ابزارهای جدید برای بوجود آوردن ، توسعه ، بهینه سازی و فروش محصولات و خدمات آنلاین خواهید داشت.

 

دوره بازاریابی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization):

در این دوره شما روش بهینه سازی محتوای وبسایت برای بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو مخصوصا موتور جستجو گوگل را خواهید آموخت. همچنین ما تئوری های پس زمینه موتور جستجوی گوگل و دیگر موتور جستجوها را که باعث افزایش رنکینگ وبسایت می شود را آموزش خواهیم داد. شما می توانید در این دوره روش های مختلف بهینه سازی موتور جستجو از جمله on-page و off-page را فرا گرفته و در شرایط واقعی آنها را بکار ببرید. آکادمی دیجیتال مارکتینگ، دومین و هاست رایگان در اختیار دانشجویان خود قرار داده تا آنها بتوانند تمام مفاهیم تئوری فراگرفته در کلاس را به صورت عملی انجام دهند.

 

دوره ابزار تحلیل گر گوگل (Google Analytics):

گوگل آنالیتیکس یکی از بهترین ابزارا برای بررسی و تجزیه و تحلیل ترافیک وبسایت می باشد. چه شما مالک یک وبسایت خرده فروشی کوچک لباس چه صاحب یک وبسایت بین المللی حمل و نقل باشید داده ای گوگل آنالیتیکس به تجزیه و تحلیل بازار شما بسیار کمک خواهد کرد.

گوگل آنالیتیکس به شما نشان می دهد که کاربرانتان از کجا می آیند، چه چیزی را بیشتر جستجو می کنند، کدام کالایتان محبوب تر است، چه محتوایی طرفدار بیشتری دارد و آیا عملکرد وبسایتتان مطابق میل شما پیش می رود یا نه.

این دوره برای متخصصین دیجیتال مارکتینگ و حتی کسانی که فقط وبسایت شخصی خود را اداره می کنند بسیار مفید خواهد بود. درک آمار ترافیک وبسایت امروزه بسیار ضروری است و باعث میشود شما از رقیبان خود چند قدم همیشه جلوتر باشید.

دوره اتوماسیون بازاریابی دیجیتال (Marketing Automation):

اتوماسیون بازاریابی دیجیتال پروسه دیجیتال مارکتینگ را بسیار ساده تر می کند. بسیاری از فعالیت های دیجیتال مارکتینگ کارهایی ساده و وقت گیر مانند ایمیل زدن و فعالیت در شبکه های اجتماعی است که اتوماسیون بازاریابی دیجیتال انجام آن ها را به عهده میگیرد.

دوره تخصصی گوگل ادوردز (Google Adwords):

گوگل ادوردز ابزار تبلیغات آنلاین گوگل است که به نمایش تبلیغات در گوگل می پردازد. در این شکل از تبلیغات که PPC نامیده می شود هزینه تبلیغات بر اساس هر کلیک محاسبه می شود.

با توجه به نیاز کسب و کارها برای حضور در این فضای دیجیتال مارکتینگ برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره‌ها تمرکز جامع دیجیتال مارکتینگ نموده است.

در این دوره دانشجویان، با کانال های اصلی و ابزار های بازاریابی دیجیتال به صورت کاربردی و عملیاتی آشنا می‌شوند و از توانایی و تجربه اجرای بحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال در کسب و کار خود بهره مند خواهند شد .

نکته مهم و قابل توجه در این دوره ها ارائه مورد کاوی یاcase study  از نمونه های موفق ایرانی و بین المللی است که به درک و عملیاتی کردن آموخته توسط دانشجویان کمک شایانی می نماید.

دوره دیجیتال مارکتینگ در ۳۰ ساعت برگزاری می‌گردد و طی این دوره ۱۰ کانال بازاریابی اصلی در این حوزه آموزش داده می شود.

 بررسی استراتژی های روز دنیا و ابزارهایی که برای راه اندازی دیجیتال مارکتینگ در ایران مناسب و موثر می باشد از نکات مثبت و قابل توجه در این دوره هاست.

سرفصل های دوره دیجیتال مارکتینگ:

 

 • اصول دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی زیر ساخت ها
 • یک وب سایت ایده آل
 • بازاریابی محتوا
 • بازاریابی از طریق موتورهای جستجو
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • تبلیغات آنلاین
 • ایمیل مارکتینگ
 • تجزیه و تحلیل فرآیند بازاریابی آنلاین
 • A/B Testingگزینه برتر

آکادمی دیجیتال مارکتینگ تاکنون ۱۶ دوره دیجیتال مارکتینگ برگزار کرده است .

به دانشجویان پس از گذراندن این دوره آموزش، گواهینامه معتبر شرکت در دوره از موسسه IQS انگلستان اعطا می‌گردد.

از امکانات این دوره آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه فایل صوتی دوره
 • ارائه فایل ارائه اساتید دوره
 • ارائه فایل های آموزشی به صورت ویدئو و مقاله
 • ارائه آخرین نسخه کتاب های تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ به صورت PDF
برای تماس تلفنی کلیک کنید
×

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین مقالات، دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی

لطفا درستی ایمیل را چک کنید