کارآموز دیجیتال مارکتینگ باشید

فرصت کارآموزی برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای دیجیتال مارکتینگ

دوره 3 ماهه کارآموزی در پروژه‌های واقعی با شرط گزینش

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ از دو بخش دانش مارکتینگ و توانایی استفاده اجرایی و اثربخش از ابزارهای دیجیتال برای مارکتینگ تشکیل شده است. یک متخصص واقعی دیجیتال مارکتینگ کسی است که ابتدا دانش پایه و سپس تجربه و مهارت بالا در استفاده از این ابزارها را داشته باشد. کسی که بتواند واقعا یک پروژه رو بدست گرفته و با بالاترین کیفیت انجامش دهد. از این رو پرواضحه که کسب تجربه اجرایی در دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بالایی برخورداره و افراد باید در شرایط واقعی پروژه ها قرار بگیرند، خودشون و توانمندی شون رو در عمل بسنجند و راهنمایی داشته باشند که مشکلاتشون رو در کار بگیره و شیوه درست انجامش رو بهشون یاد بدهد.

از این رو افرادی که فکر می کنند مباحث دیجیتال مارکتینگ رو خوب یاد گرفتند و دنبال فرصتی هستند تا اجرای حرفه ای آن رو هم در پروژه های واقعی یاد بگیرند، می‌توانند فرم درخواست کارآموزی را تکمیل کنند.

نکات مهم درباره کارآموزی

  • مدت کارآموزی 3 ماه و به صورت دور کاری است (جلسات آنلاین و حضوری دوره ای برای بررسی کارها و ارتباط مداوم تلفنی و چتی وجود خواهد داشت)
  • سطح انتظار بالا است و در شرایط کاملا واقعی کار قرار می‌گیرید و مجبورید سریع رشد کنید تا بتونید ادامه بدید.
  • با توجه به مفهوم کلمه “کار آموزی=”کار + آموزی” رویکرد یادگیری اجرای کار هست و شما باید مباحث دیجیتال مارکتینگ رو به صورت خودخوان یا دوره های آموزشی یاد گرفته باشید. به این ترتیب از متقاضیان تست اولیه گرفته میشه و صرفا در صورت داشتن حداقل اطلاعات و توانایی لازم می تونید به تیم اضافه بشید و مسیر رشد سریع رو تجربه کنید و تجربیات ارزشمندی بدست بیارند و آماده ورود به بازار کار بشند.
  • در صورتی که در مدت کار آموزی موفق ظاهر بشید، پس از اتمام بازه زمانی کارآموزی می تونید حق الزحمه دریافت کرده و درآمدزایی خوبی داشته باشید.
  • این کارآموزی در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ است که ابتدا به سلیقه شما و سپس به استعداد و توانایی واقعی‌تون برمیگرده که در چه حوزه ای از پروژه ها به کار گرفته بشید.
  • اولویت با فارغ التحصیلان آکادمی دیجیتال مارکتینگ هست.
  • تنها و تنها اگر اهل تلاش هستید و واقعا می خواهید که یک متخصص حرفه ای دیجیتال مارکتینگ شوید و در این راه از پس چالش های بزرگ برمی‌آیید، فرم زیر را تکمیل کنید.

فرم درخواست کارآموزی

اطلاع رسانی زمان دقیق برگزاری دورهبا تکمیل فرم زیر به محض مشخص شدن زمان برگزاری این دوره آن را به اطلاع شما خواهیم رساند
مشاوره تخصصی رایگان بگیریدآیا این دوره مناسب شماست؟ پاسخ تمام دغدغه های خود را با استفاده از امکان مشاوره رایگان دریافت کنید
Call Now Button