استراتژی شبکه‌های اجتماعی

استراتژی شبکه‌های اجتماعی در ۸ قدم

در این مقاله تلاش کردیم ۸ نکته کلیدی را برای شما مطرح نماییم که عقیده داریم برای نوشتن استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. بهترین محتواهای سایت های اینترنتی، موضوعاتی هستند که به آنها اهمیت می دهید و دوست دارید اطلاعات زیادی در مورد آنها به دست بیاورید. این مقاله به فرآیند تصحیح استراتژی رسانه های اجتماعی می پردازد

Quality score

با افزایش Quality score هزینه کمپین ادوردز را کاهش دهید

در مدل تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز با اصطلاحاتی مواجه هستیم که دیده شدن و قیمت‌گذاری تبلیغ ما تابعی از این اصطلاحات و یا عوامل می‌باشد. یکی از آنها CPC یا cost per click است و به معنا و مفهوم قیمت هر کلیک می‌باشد.
قاعدتا ما خواستار آن هستیم تا هزینه کمتری برای هر کلیک بپردازیم و با CPC پایین تری کار تبلیغات و مارکتینگ خود را انجام و ادامه دهیم. برای کاهش CPC در تبلیغات ادوردز ما با شاخصی بنام Quality score مواجهیم که باید سعی نماییم تا Quality score تبلیغ خود را افزایش دهیم.

دیجیتال مارکتینگ برای مدیران

چرا مدیران کسب و کارها باید در زمینه دیجیتال مارکتینگ آموزش ببیند؟

ابزارهایی در دنیای دیجیتال مارکتینگ برای مدیران و کسانی که صاحب کسب‌وکاری آنلاین هستند موجود است، که می‌تواند بازخورد شما نسبت به بودجه را چند برابر کند

جایگزینی گوگل آنالیتیکس

جایگزینی گوگل آنالیتیکس – معرفی و مقایسه چند سرویس

بدیهی است که گوگل تنها ارائه دهنده ابزار آنالیز و تحلیل یک وب‌سایت نیست، به همین علت تصمیم به معرفی چند سرویس دیگر که بتوانند جایگزینی گوگل آنالیتیکس را انجام بدهند گرفتیم.

عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید