جمع آوری ایمیل

روش‌های جمع‌آوری ایمیل در سایت

اگر از این ۷ روش جمع آوری ایمیل در سایت استفاده نمایید و موارد آن را رعایت کنید می‌توانید در تمامی صفحات سایت تان ایمیل تمامی علاقه‌مندانتان را جمع‌آوری کنید.

در مقاله‌ی “لزوم استفاده از ایمیل مارکتینگ در کسب وکارهای آنلاین  از سلسله مقالات دیجیتال مارکتینگ خواندید که برای انجام ایمیل مارکتینگ در سایت و کسب‌وکارتان مهمترین کار جمع‌آوری اطلاعات تماس مخاطبین و بازدیدکنندگان سایت است.

در این مقاله به توضیح و بیان ۷ روش جمع آوری ایمیل علاقه‌مندان خواهیم پرداخت.

روش اول در جمع آوری ایمیل: تکمیل محتوا

۱-مجموعه‌ی بهترین مطالب‌های مرتبط

ایده این روش این است که شما به صفحات مختلف سایت‌تان بروید و آن صفحه را از بالا تا پایین مطالعه کنید و فکر کنید که مخاطب پس از خواندن آن صفحه به چه اطلاعات مکمل دیگری نیاز دارد و آن اطلاعات مکمل را در پایین صفحه قرار دهید و به ازای ارسال و ارائه‌ی آن اطلاعات ایمیل آن فرد را دریافت کنید.

مثلا فرض کنید شخصی به دنبال روش‌ها‌ی استخدام است و در گوگل جستجو می‌کند و پس از سرچ و یافتن سایت شما به یک مقاله در سایت شما که درباره این موضوع است هدایت می‌شود.

در این هنگام شما می‌توانید در پایین صفحه مقاله مورد نظر پیشنهاداتی را قرار دهید. که آن پیشنهادها می‌تواند شامل ارسال ۱۰ مقاله‌ی برتر سایت‌تان در زمینه‌ی مدیریت به صورت یک فایل پی‌دی‌اف رایگان باشد و تنها چیزی که از آنها دریافت نمایید این است که ایمیل‌شان را وارد کنند تا فایل پی‌دی‌اف مورد نظر به صورت خودکار برای آنها ایمیل شود.

ما می‌دانیم کسی که در گوگل به دنبال روش‌های استخدام بوده است به احتمال زیاد مدیر است پس به موضوعات دیگر مدیریت هم علاقه دارد و به احتمال زیاد خیلی هم دوست دارد که ۱۰ مقاله‌ی مدیریت ما را در یک فایل پپی‌دی‌اف داشته باشد تا بعدا آن را مطالعه کند. این فرد خیلی راحت ایمیلش را در اختیار سایت ما قرار می‌دهد چون پیشنهادی که به فرد می‌کنیم مکمل محتوایی است که آن فرد خودش به آن ابراز علاقه کرده‌است.

شما همیشه باید فکر کنید که در صفحه مقالات و محصولات شما چه محتوای مکملی وجود دارد که مخاطب اگر به آن صفحه و محتوای اصلی علاقه داشته باشد به این محتوای مکمل هم علاقه‌مند خواهدبود.

۲-فرمت دیگر همان محتوا

راه دیگری هم که برای جمع‌آوری ایمیل در سایت وجود دارد تولید و ارائه فرمت دیگر همان محتوا است. یعنی مثلا کسی که مقاله را می‌خواند و به آن علاقه‌مند است مطمعنا دوست دارد یک نسخه‌ی پی‌دی‌اف و مرتب و شیک آن مقاله را هم در هارد کامپیوترش و یا موبایلش داشته‌باشد تا در مواقع آفلاین به مطالعه‌ی آنها بپردازد و در نتیجه خیلی از افراد بعد از خواندن یک مقاله حاضرند ایمیل‌شان را بدهند تا پی‌دی‌اف آن مقاله برایشان ارسال شود.

حتی می‌توانیم کارهای خلاقانه‌ی دیگری انجام بدهیم و زیر یک مقاله نکات مهم آن مقاله را در یک فایل صوتی mp3  یک دقیقه‌ای قرار دهیم و از افراد بخواهیم برای دریافت فایل صوتی خلاصه‌ی این مقاله ایمیل‌شان را در اختیار ما بگذارند و  با این روش به راحتی می‌توانیم ایمیلها‌ی بسیاری را جمع‌آوری کنیم.

نکته‌ی روش تکمیل محتوا در روش های جمع آوری ایمیل این است که مخاطبین شما به صفحه‌ی فرود و یا لندینگ‌پیج هدایت نمی‌شوند و به عنوان مثال فرد خودش از گوگل جست‌وجویی را انجام داده‌است و به یک صفحه‌ی خاص از سایت ما آمده و به آن موضوع علاقه‌مند است، بنابراین ما با ارائه یک محتوای مکمل فرد را ترغیب می‌کنیم تا ایمیلش را در اختیار ما قرار بدهد.

 

۳-استفاده از لیست قیمت:

اگر فردی به صفحه‌ی محصولات یا فروشگاه ما مراجعه کرد می‌توانیم به این فرد پیشنهاد بدهیم که برای دانلود رایگان لیست قیمت ایمیل خود را به ما بدهد تا لیست قیمت به صورت خودکار برای شما ایمیل بشود.

تحقیقی که در آمریکا انجام شده، نشان می‌دهد افرادی که به دنبال خرید لپ‌تاپ هستند اولین موردی که در وب سایت‌ها چک می‌کنند قیمت لپ‌تاپ‌ها است یعنی اول قیمت‌ و بعد از آن مشخصات فنی محصول را چک می‌کنند.

بنابراین قیمت و لیست قیمت در صفحات مخصوص فروشگاه می‌تواند یک آهن ربای جذاب باشد و افراد زیادی ایمیل‌شان را برای این موضوع در اختیار ما بگذارند.

۴-استفاده از کاتالوگ محصول:

کاتالوگ محصول هم می‌تواند یک محتوای مکمل عالی باشد، وقتی شخصی در صفحه‌ی محصول ما قرار دارد و آن را به دقت بررسی و مطالعه می‌کند احتمالا از این موضوع که به او بگوییم ایمیلتان را به ما بدهید و یک فایل پی‌دی‌اف مرتب و بسیار شیک اطلاعات این محصول را همین الان برایتان دریافت کنید، استقبال خواهد کرد.

روش دوم در جمع‌آوری ایمیل: عضویت در سایت

در این روش برای جمع‌آوری ایمیل از صفحه‌ی عضویت سایت استفاده می‌کنیم.

شاید شما به عنوان صاحب کسب‌وکار و مدیر وبسایت‌تان تا به حال با این دید به صفحه‌ی عضویت سایت نگاه نکرده‌اید که صفحه‌ی عضویت، صفحه‌ای است که ایمیل افراد را جذب می‌کند و اگر کاری کنیم که هر روز افراد بیشتری عضو سایت ما شوند مسلما ایمیل‌های بیشتری را جمع‌آوری خواهیم‌کرد.

در ادامه دو روش را برای افزایش اعضای سایت معرفی می‌کنیم. حتما دیده‌اید که تقریبا تمام صفحات عضویت سایت‌ها فقط یک فرم است که از بازدید کننده اطلاعاتی را دریافت می‌کند تا شخص عضو سایت شود. این نو ع صفحه‌ی عضویت نمی‌تواند خیلی کارآمد و موثر باشد و باعث شود افراد بیشتری عضو سایت شوند. برای بهبود صفحه‌ی عضویت‌تان دو راه وجود دارد.

 

۱-تغییر صفحه عضویت برای جمع آوری ایمیل

صفحه‌ی عضویت سایت را  به صفحه‌ای تبدیل کنید که دلایلی ارائه دهد تا مخاطب با خود به این نتیجه برسد که چرا عضو این سایت شوم. در واقع تبلیغ می‌کنیم که بیایید عضو سایت ما شوید و اگر اینکار را نکنید فرصت بزرگی را از دست می‌دهید.

برای این کار می‌توانید در زیر فرم عضویت متنی را اضافه نمایید و این سوال را قرار دهید که مخاطب چرا و با چه انگیزه‌ای باید عضو سایت شما شود؟ و برای پاسخ به این سوال دلایل دقیقی را ارائه دهید.

مثلا می‌توانید توضیح دهید که اگر مخاطب عضو سایت شد می‌تواند فایل هدیه رایگان آموزشی را دریافت کند که غیر اعضا این امکان را ندارند.

همینطور می‌توانید بنویسید که اگر فروش ویژه‌ای برگذار شد و یا امکان خاصی بود حتما با ایمیل اطلاع رسانی خواهیم کرد و اگر عضو سایت شوید دیگر کارگاه‌ها و برنامه‌های آموزشی ما را از دست نخواهید داد، همچنین می توانید بنویسید که عضویت در این سایت کاملا رایگان است و زمان خیلی کمی از شما می‌گیرد و کار سختی نیست، با ارائه این دلایل و مشابه آن شخص را ترغیب می‌کنید که اگر به صفحه‌ی عضویت رسیده است منصرف نشود و فرم را پر کند.

۲- آسانتر کردن فرآیند عضویت برای جمع‌آوری ایمیل

در مرحله بعدی عضویت را در سایتتان تا حد امکان آسان تر کنید، آسان‌تر کردن فرآیند عضویت می تواند بسیار اثر گذار باشد و باعث شود افراد بیشتری عضو سایت شما شوند.

و اما چند نکته در مورد اینکه فرم عضویت را چگونه طراحی کنیم تا کار جمع آوری ایمیل براحتی صورت بگیرد.

۱- تا حد ممکن فیلد‌های کمتری استفاده کنیم یعنی اطلاعات کمتری را از مخاطب بخواهید مثلا اگر نام شرکت مخاطب مهم نیست، موقع ثبت‌نام آن را نپرسید؛ اگر شهری که مخاطب در آن زندگی می‌کند برایتان فرقی نمی‌کند و نوع خدمات شما به گونه‌ای است که می‌توانید به همه‌ی شهرها خدمات بدهید شهر مخاطب را نپرسید و تا حد ممکن کمترین اطلاعات ممکن را بپرسید تا افراد خیلی سریع و تنها با پر کردن چند فیلد بتوانند عضو سایت شما بشوند.

۲- ترتیب پر کردن فیلدها بسیار مهم است اما شاید تا به حال به این موضوع فکر نکرده‌باشید، ولی در فرم عضویت خیلی فرق می‌کند که آیا اول از مخاطب ایمیل را دریافت می‌کنید یا اول موبایل را دریافت می‌کنید.

در ادامه مقاله با یک خود آزمایی این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

۳- در فرم عضویت و پرکردن آن سخت‌گیری بی‌مورد به خرج ندهید، متاسفانه خیلی از سایت‌ها را می بینیم که در پایین فرم عضویت از کد کپچا استفاده می‌کنند یعنی می‌گویند چون ما می‌خواهیم که مطمئن شویم شما یک فرد واقعی هستید این حروف را عینا در باکسی تایپ کنید برای اینکار راه‌های بهتری وجود دارد که کاربر را درگیر نمی‌کند،‌ همچنین سعی کنید با قراردادن مثال برای پرکردن هر فیلد به کاربر کمک کنید که ساده‌تر این کار را انجام دهد،‌مثلا در قسمت شماره موبایل نمونه قرار دهید تا کاربر متوجه شود از (۰) استفاده کند یا (۹۸).

بنابراین اجازه دهید تا کاربران به راحتی و با کمترین فیلد‌های ممکن در سایت شما عضو شوند و سخت‌گیری‌های بی‌مورد انجام ندهید.

بیاید یک خودآزمایی انجام بدهیم و ببینیم که آیا می‌توانید تشخیص بدهید که کدام یک از این دو فرم بازخورد بهتری خواهد داشت:

جمع آوری ایمیل

فرم سمت راست شامل پنج فیلد: ۱- نام، ۲-نام خانوادگی، ۳-ایمیل، ۴-موبایل، ۵-شهر است و فرم سمت چپ هم دقیقا دارای همان ۵ فیلد با ترتیب متفاوت می‌باشد. یعنی: ۱-نام، ۲-نام خانوادگی، ۳-موبایل، ۴-شهر، ۵-ایمیل

به نظر شما کدام یکی از این دو فرم بازخورد بهتری دارد؟

پاسخ درست فرم سمت چپ است.

دلیلش این است که تایپ کردن شماره موبایل برای خیلی از افراد راحت‌تر از تایپ شهرشان و آدرس ایمیل‌شان است چون در روز بارها شماره موبایل‌شان را در گوشی می‌بینند یا آن را تایپ می‌کنند ولی نام شهرشان و یا آدرس ایمیل را کمتر تایپ می‌کنند، بنابراین برای اغلب افراد راحت است که شماره موبایل را تایپ کنند تا آدرس ایمیل را.

در نتیجه برای جمع‌آوری ایمیل مخاطبانمان ترتیب فیلدهای فرم را طوری طراحی کنید که از ساده ترین مورد به سخت ترین مورد باشد:

یعنی: ۱- نام، ۲- نام خانوادگی، ۳-موبایل، ۴-شهر، ۵- ایمیل، باشد که این مسئله نکته بسیار مهمی است.

حالا به عنوان تستی دیگر،  در انتهای همین فیلدها، فیلد کد پستی را قرار دهید و از افراد بخواهید تا آن را تکمیل کنند.

خواهید دید افرادی وجود دارند که وقتی تا آن قسمت فرم را پر کرده‌اند،‌ به دلیل سادگی فرم کد پستی را هم وارد خواهند کرد.

ولی کافی بود که در فرم عضویت فیلد کد پستی را بعد از نام و نام خانوادگی افراد قرار دهید، مشاهده خواهیدکرد تقریبا تمام افراد از پر کردن فرمشان و عضویت در سایت منصرف خواهندشد.

بنابراین نکته‌ای که یاد می‌گیریم این است که فیلد ها را به گونه‌ای می‌چینیم که از ساده‌ترین مورد به سخت‌ترین باشد.

شاید تصور کنید که طراحی فرم عضویت سایت دست ما نیست و خودش یک پیش فرض‌هایی دارد که همه باید آن را پر کنند مثلا اگر در طراحی سایت‌تان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس  استفاده می‌کنید به راحتی و به کمک پلاگینها می‌توانید ترتیب این مطالب را عوض کنید و بعضی از فیلدهای غیرضروری را حذف کنید.

مثلا در فروشگاه ساز ووکامرس، هتنگام تکمیل فرم به صورت پیش فرض نام شرکت از مخاطبان پرسیده می‌شود، در حالیکه شما با حذف نام شرکت می توانید باعث شوید که افراد بیشتری آن فرم را پر کنند و همچنین پلاگین‌های بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید به کمک آنها خودتان فرم عضویت را طراحی کنید و انتخاب کنید که کدام فیلدها در فرم عضویت وجود داشته باشند و ترتیب آن فیلدها چطور باشد.

 

سومین روش جمع آوری ایمیل در سایت: نظرات سایت

شاید با این دید به موضوع توجه نکرده باشید که هر وقت کسی در سایت‌تان نظری می‌نویسد یا کامنتی می‌گذارد ناخودآگاه ایمیل خودش را هم وارد می‌کند، چون شما به جز نام و نام خانوادگی ایمیل فرد را هم در خواست می‌کنید. پس قسمت نظرات سایت شما نیز محل مناسبی برای جمع‌آوری ایمیل است.

ترغیب به نظر دادن

با کارهای بسیار ساده‌ای می‌توانیم باعث شویم افراد بیشتری در مورد مقالات و محصولات ما نظر بدهند مثلا کافی است که در زیر هر مقاله با فونت بزرگ بنویسید که اگر سوالی در زمینه‌ی این مقاله دارید همینجا مطرح کنید تا ما در کمتر از یک روز پاسخ سوال شما را بدهیم، همین موضوع باعث می‌شود که افراد خیلی بیشتری نظر بدهند و کامنت بگذارند.

همینطور در صفحه‌ی محصولات نیز می‌توانید بنویسید که اگر ابهامی دارید و یا توضیحات بیشتری می‌خواهید در همین قسمت نظر بنویسید تا ما هم سعی کنیم در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم بنابراین با ترغیب افراد به نظر دادن می‌توانیم کاری کنیم که ایمیل‌های بیشتری جمع‌آوری شوند.

 

چهارمین روش جمع آوری ایمیل در سایت: استفاده از صفحات سایت و فروشگاه

کسی که صفحات محصولات ما را مطالعه می‌کند و برای این موضوع وقت می‌گذارد، احتمالا بازدید کننده‌ی ارزشمندی است و احتمال خرید او از محصولاتمان وجود دارد، بنابراین به هر طریقی ما باید سعی کنیم تا ایمیل کسانی که وارد صفحات محصول و یا وارد فروشگاه ما می‌شوند را دریافت کنیم تا در آینده با آنها در ارتباط باشیم و پیشنهادات خوبی ارائه کنیم.

 

۱-کوپن تخفیف

یکی از روش‌های اثرگذار با نرخ تبدیل بالا استفاده از کوپن تخفیف است. ما می‌توانیم با یک پاپ‌آپ به راحتی این موضوع را تعریف کنیم که اگر فردی وارد یک صفحه‌ی محصول ما شد و خواست صفحه‌ی محصول را ببندد یا از آن خارج شود همان لحظه پاپ‌آپی ظاهر شود و پیشنهاد بدهد که بیایید ایمیل خود را وارد کنید تا یک کوپن تخفیف مثلا ۳۰% برای شما ایمیل شود.

 

۲-اطلاعات محصول

نکته‌ی دیگر استفاده از اطلاعات صفحه‌ی محصول است، مثلا فرض کنید فردی یک دقیقه است که صفحه‌ی محصولی را مطالعه می‌کند، پس مطمعنا به آن محصول علاقه‌مند است، در این حالت ما می‌توانیم تعریف کنیم که اگر بازدیدکننده بیشتر از دو دقیقه در صفحه‌ی خاصی ماند و از آن خارج نشد پاپ‌آپی باز شود و پیشنهادی بدهد که مثلا بیاید اطلاعات این محصول را به صورت یک pdf دانلود کنید تا بعدا بتوانید مطالعه کنید.

۳-فروش ویژه

روش سوم استفاده از فروش ویژه است، یعنی به افراد اعلام می‌کنیم که شما که فعلا در این صفحه‌ی محصول قرار دارید و این محصول را خریداری نکرده‌اید، اگر می‌خواهید از زمان‌های فروش ویژه‌ی ما مطلع شوید ایمیل خود را وارد کنید تا به محض شروع فروش ویژه برایتان ایمیل بفرستیم و اطلاع‌رسانی کنیم.

تمام این موارد می‌توانند هم به صورت inline باشند و در صفحه‌ی محصول قرار بگیرند مثلا در پایین صفحه‌ی محصول این اطلاعات را بنویسیم؛ هم می‌توانند به صورت پاپ‌آپ باشند که البته بعدا در مقالات دیگر مفصل توضیح خواهیم‌داد که استفاده از پاپ‌آپ چه نکاتی دارد تا بتوانیم بهترین خروجی و بازدهی ممکن را داشته باشیم.

بنابراین یکی از ارزشمندترین ایمیل‌هایی که ما از دست می‌دهیم همین ایمیل افرادی است که وارد فروشگاه ما شده‌اند و محصولاتی را به دقت بررسی کرده‌اند ولی ما هیچ راهکاری نداریم تا ایمیل هایشان را دریافت کنیم، اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید باید بلافاصله به این فکر باشید که بازدیدکنندگان صفحات محصول خود را ترغیب کنید تا ایمیل خود را به شما بدهند تا بتوانید به جمع‌آوری ایمیل آنها بپردازید.

 

پنجمین روش جمع‌آوری ایمیل در سایت: ارسال اطلاعات

صفحاتی از سایت وجود دارند که مخاطب نیاز به دریافت اطلاعات از طریق ایمیل دارد ما می‌توانیم گزینه‌ای مبنی‌بر عضویت در خبرنامه یا لیست ایمیلی را در این فرم‌ها قرار دهیم

۱-صفحه تماس با ما

معمولا آدرس شرکت و شماره تلفن‌های تماس را در صفحه تماس با ما می‌نویسند. فرض کنید کاربری در صفحه‌ی تماس سایت است و اطلاعات مربوط به شرکت را لازم دارد، بعد از پر کردن فرم تماس گزینه‌ای پایین این فرم قرار دهید که اگر شخص مایل به دریافت ایمیل از شما است آنرا علامت بزند،‌ به این صورت شما کار عضویت در خبرنامه را برای آنها آسان کرده‌اید.

۲- صفحه تکمیل خرید

فرض کنید کاربر محصولی را از سایت شما خریده‌است شما می‌توانید به سادگی در فرمی که کاربر اطلاعات خود را برای دریافت محصول وارد می‌کند گزینه‌ای برای عضویت در لیست ایمیلی مورد نظر خود قراردهید به این صورت عمل عضویت در لیست شما بسیار ساده‌تر خواهد شد.

 

ششمین روش جمع آوری ایمیل در سایت: استفاده از پاپ‌آپ‌ها

الان نمی خواهیم در مورد پاپ‌آپ ها صحبت کنیم و آن را آموزش بدهیم، فقط این قصد را داریم که مقداری دیدگاه شما را عوض کنیم که پاپ‌آپ چیز وحشتناکی نیست که اکثر مردم فکر می‌کنند، شاید خودتان از پاپ‌آپ‌ها متنفرید و به محض آن که وارد یک سایت می‌شوید و یک پاپ‌آپی ظاهر می‌شود حتی بدون خواندن محتوا، آن را می‌بندید ولی اگر از پاپ‌آپ به صورت حرفه‌ای و درست استفاده کنید می‌تواند باعث شود که ایمیل‌های بسیار زیادی در سایت تان جمع آوری شود.

شاید یکی از روشهایی که بیشترین ایمیل را جذب می‌کند استفاده از روش پاپ‌آپ است. البته مسلما باید اصول بکارگیری آن را رعایت کنید. مثلا اگر شخصی به صفحه‌ی home page  یا صفحه ی اصلی سایت تان وارد می شود و به محض ورود یک پاپ‌آپ بزرگ می‌بیند به احتمال زیاد این پاپ‌آپ را خواهد بست و ذهنیت منفی خواهد داشت ولی در مقابل شما می‌توانید از همین پاپ‌آپ در جاهای دیگر سایت و به صورت هوشمندانه استفاده کنید و هر روز ایمیل‌های خیلی بیشتری را جمع آوری نمایید. در یک مقاله جداگانه‌ی در مورد پاپ‌آپ ها و روش درست استفاده از آنها و همینطور روش پیاده سازی آنها در نکاتی خواهیم گفت.

 

هفتمین و آخرین روش جمع آوری ایمیل در سایت: استفاده از صفحه فرود

صفحه‌ی فرود یک صفحه‌ی بسیار خلوت است که فقط روی یک موضوع تمرکز دارد و در واقع روی یک معامله تمرکز کرده‌ایم و معامله‌ی ما با بازدیدکننده به این گونه است که ما به بازدیدکننده یک آهنربای ایمیل می‌دهیم و در مقابل آن ایمیل فرد را دریافت می کنیم.

آهن ربای ایمیل نیز می‌تواند یک pdf جذاب یا یک فایل صوتی و یا یک فیلم و یا یک کوپن تخفیف و یا هرچیز دیگری که مخاطب حاضر است به ازای آن ایمیلش را به ما بدهد، باشد.

بنابراین صفحه‌ی  فرود صفحه‌ای است که ۴ بخش دارد:

۱-عنوان مناسب

در بالای صفحه یک عنوان مناسب می نویسیم.

۲-متن تبلیغاتی کوتاه

درست است که این آهنربای ایمیل ما رایگان است ولی خیلی از افراد حاصر نیستند به خاطر یک محتوای رایگان ایمیل‌شان را به ما بدهند و در نتیجه ما باید تبلیغ کنیم و افراد را ترغیب کنیم.

 

۳- عکس آهنربای ایمیل

عکس آهنربای ایمیل مهم است چون اگر شما ادعا می‌کنید که یک pdf  بسیار خوب می‌خواهید به مخاطب بدهید ولی تصویری از آن را نشان ندهید افراد خیلی کمی ایمیل‌شان را وارد خواهند کرد چون عکس در ترغیب افراد نقش بسزایی را دارد.

۴- فرم گرفتن ایمیل

فرم گرفتن ایمیل هم مهم است که در آن نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل شخص را می‌پرسید. البته می‌توانید فقط آدرس ایمیل افراد را بپرسید تا افراد بیشتری حاضر شوند فرم را پر کنند و ایمیل‌شان را در اختیارتان قرار دهند.

 

 

در این سلسله مقاله روش‌های جمع‌آوری ایمیل در سایت را گفتیم و تاکید داشتیم که برای این کار فقط بر صفحه‌ی فرود سایت‌تان متمرکز نشوید و از تمام قسمت‌های سایت با روش‌هایی که گفته شد استفاده کنید تا بتوانید ایمیل‌های زیادی را جذب کنید.

اشتراک گذاری

6 نظر برای پست روش‌های جمع‌آوری ایمیل در سایت

 • بی‌نام پاسخ

  سلام.مدیریت محترم از شما بابت مطالب کاربردی و مفید سایت سپاسگزاریم.با آرزوی توفیق روز افزون.

  ۱۱/۱۰/۱۳۹۶ --- ۲۳:۵۸
 • بی‌نام پاسخ

  هزینه دوره هاتون چقدر هستش؟

  ۲۹/۰۹/۱۳۹۶ --- ۱۰:۲۳
 • سعيد بيات پاسخ

  مطالب خيلي آموزنده ولي كاش دوره هاي مجازي برگذار ميكردين

  ۱۵/۰۸/۱۳۹۶ --- ۲۳:۲۳
 • کیان پاسخ

  ممنونم
  روش هایی خیلی خوبی رو ذکر کردین

  ۲۹/۰۷/۱۳۹۶ --- ۱۱:۳۶
 • داریوش پاسخ

  عالی بود. خسته نباشید

  ۲۸/۰۷/۱۳۹۶ --- ۱۶:۲۰

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما محفوظ است.*

*
*

عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید