کارگاه انتخاب نام برند

دوره (دو روزه) مدیریت بازاریابی دیجیتال

شما هم با بازاریابی دیجیتال به رشد چشمگیر دست یابید!

نوع دوره: کارگاه آموزشی

مدت زمان: ۲۰۰ ساعت

شروع دوره: ۱۶ بهمن

(چهارشنبه و سه‌شنبه‌ها)

ساعت برگزاری: ۱۷:۳۰ الی ۲۱:۳۰

برندینگ

نام، مهمترین یادآور برند

همیشه در ابتدای مسیر راه‌اندازی یک کسب و کار، درگیر دردسر انتخاب یادآورهای برند می‌شویم. یادآورهای برند شامل مواردی چون نام برند، لوگو، شعار، رنگ برند، کاراکتر، ملودی و … می‌باشند.
انتخاب مواردی چون کاراکتر را می‌توان به تاخیر انداخت و یا اصلا به آن نپرداخت اما “نام برند” مهمترین، موثرترین و کلیدی‌ترین یادآور برند است که روی سایر یادآورها نیز تاثیر می‌گذارد. نه می‌توان بدون نام شروع کرد و نه می‌توان انتخابش را به تاخیر انداخت.

مهمترین نکات در انتخاب صحیح نام برند

در کارگاهی 3 ساعته، به مدت 2 ساعت مروری خواهیم داشت بر کلیدی‌ترین نکات انتخاب نام برند و در ساعت پایانی کارگاه نیز بر اساس سوالات شرکت‌کندگان به بحث و مشاوره در مورد سایر نکات انتخاب نام برند خواهیم پرداخت. ذکر همه نکات مورد نیاز در 3 ساعت ممکن نیست اما تلاش می‌کنیم به بیست درصد از نکاتی بپردازیم که تا هشتاد درصد در تصمیم‌گیری در مورد نام برند موثر بوده و به ما کمک می‌کنند.

مدرس کارگاه

حمید توکلی - برندینگ

حمید توکلی

  • کارشناس برندسازی و انتخاب نام در برنامه‌های رادیویی صدا و سیما
  • بنیانگذار نامی‌نیک.کام، اولین وبسایت تخصصی نام برند در کشور
  • مدرس اولین کارگاه انتخاب نام برند در کشور
  • بیش از 7 سال سابقه مشاوره و آموزش انتخاب نام برند و سایر مباحث برندسازی

مکان برگزاری

آکادمی دیجیتال مارکتینگ روی نقشه

تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان بخارست، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی، ساختمان جنوبی، طبقه سوم، آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آموزش مدیریت بازاریابی دیجیتال

فضای دیجیتال سراسر فرصت و پتانسیل برای جذب مشتریان، افزایش فروش و رشد چشمگیر کسب و کارها است. اما رسیدن به موفقیت در این فضا نیازمند علم خاصی است که به آن بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ می گوییم. علمی که به شما کمک می کند، نهایت استفاده را از وب سایت، اپلیکیشن موبایل، شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال برده تا با کمترین هزینه به بهترین بازدهی دست یابید.

دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال کلید موفقیت شما در فضای دیجیتال

شما برای رشد در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا اطلاعات لازم را به صورت کاملا کاربردی و حرفه ای بیاموزید. دوره جامع بازاریابی دیجیتال دقیقا با همین هدف طراحی شده است. در این دوره شما می توانید کامل ترین سرفصل های آموزشی در ایران را زیر نظر اساتید خبره این حوزه بی دغدغه آموخته و با کمک و مشاوره آن ها اجرا کنید.

در این کارگاه چه خواهید آموخت؟

در این دوره چه خواهید آموخت؟

کد ۷۵ / شروع ۱۶ بهمن / چهارشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها / ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۱:۳۰

ثبت‌نام در دوره جامع مدیریت دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول درباره این دوره

آیا شرکت در این ورکشاپ پیش نیاز خاصی دارد؟

خیر. داشتن اطلاعات در خصوص مفاهیم اینترنت، وب سایت و کسب و کار دیجیتال در سطح اولیه کفایت می کند.

برای حضور در این ورکشاپ چه چیزی با خود بیاورم؟

صرفا قلم و کاغذ به همراه گوشی هوشمند متصل به اینترنت به همراه داشته باشید. نیازی به آوردن لپ تاپ نیست.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ توسط دکتر مهدی دهبان فعالیت خود را با هدف گسترش دانش دیجیتال مارکتینگ در سطح جامعه و آموزش حرفه‌ای و تخصصی کسب و کارها و کارآفرینان در حوزه بازاریابی آنلاین آغاز نمود است. این مجموعه با طراحی اولین دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی سریع در بین کسب و کارها و به ویژه استارت آپ‌ها به محبوبیت بالایی رسید. در حال حاضر در آکادمی دوره‌های حضوری و غیرحضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ و همچنین همایش‌ها و وبینارهای تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ در حال برگزاری است. آکادمی دیجیتال مارکتینگ  که همکاری با برندهای بزرگی همچون دانشگاه صعنتی شریف، گلرنگ، دیجی کالا، بامیلو و … را در کارنامه خود دارد، در راستای چشم انداز خود که پرورش 100 هزار متخصص بازاریابی دیجیتال است، برای حرفه‌ای و کاربردی‌تر شدن دوره‌های آموزشی خود همواره کوشیده و اساتید صاحب نام در صنعت مارکتینگ را نیز به کار گرفته است.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

زمان باقی مانده تا شروع کارگاه:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاع رسانی زمان دقیق برگزاری دورهبا تکمیل فرم زیر به محض مشخص شدن زمان برگزاری این دوره آن را به اطلاع شما خواهیم رساند
مشاوره تخصصی رایگان بگیریدآیا این دوره مناسب شماست؟ پاسخ تمام دغدغه های خود را با استفاده از امکان مشاوره رایگان دریافت کنید
Call Now Button