دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره فشرده مدیریت دیجیتال مارکتینگ

متخصص رشد کسب و کار در فضای دیجیتال شوید

نوع دوره: دوره جامع (شامل ۱۱ دوره + پروژه)

مدت زمان: ۲۰۰ ساعت (۲۵ جلسه ۸ ساعته)

زمان شروع: به دلیل شیوع ویروس کرونا، فعلا تشکیل نمی‌شود

در پی شیوع ویروس کرونا تمامی دوره‌های آکادمی به صورت دوره آنلاین (کلاس ها به صورت وبینار) و دوره غیرحضوری (ویدیو کلاس + پشتیبانی استاد) برگزار می‌شود. جهت بررسی این دوره‌ها از دکمه‌های مقابل استفاده کنید

دیجیتال مارکتینگ کلید موفقیت در کسب و کار

فضای دیجیتال سراسر فرصت و پتانسیل برای جذب مشتریان، افزایش فروش و رشد چشمگیر کسب و کارها است. اما رسیدن به موفقیت در این فضا نیازمند علم خاصی است که به آن بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ می گوییم. علمی که به شما کمک می کند، نهایت استفاده را از وب سایت، اپلیکیشن موبایل، شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال برده تا با کمترین هزینه به بهترین بازدهی دست یابید.

دیجیتال مارکتینگ را حرفه ای بیاموزید

شما برای رشد در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا اطلاعات لازم را به صورت کاملا کاربردی و حرفه ای بیاموزید. دوره جامع بازاریابی دیجیتال دقیقا با همین هدف طراحی شده است. در این دوره شما می توانید کامل ترین سرفصل های آموزشی در ایران را زیر نظر اساتید خبره این حوزه بی دغدغه آموخته و با کمک و مشاوره آن ها اجرا کنید.

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

شما در حال بررسی جامع ترین دوره دیجیتال مارکتینگ ایران هستید که شامل ۱۱ زیر دوره و یک پروژه عملی می شود

دوره اصول دیجیتال مارکتینگ | ۲۰ ساعت

یک استارت پرانرژی با اولین و مهم ترین دوره داشته باشیم

اگر قصد دارید در عرصه جذاب بازاریابی دیجیتال ورود قدرتمندی داشته باشید، نیاز است ابتدا با اصول اولیه بازاریابی آشنا شوید. در ادامه باید با اصول، ابزارها، کانال ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال به شکل کامل آشنا شده و نحوه استفاده کاربردی از آنها را فرا بگیرید.

همچنین بحث تحلیل و ارزیابی اثربخشی فعالیت های انجام شده و تصحیح آنها نیز از دیگر موارد مهم و اصولی دیجیتال مارکتینگ است که در این دوره آموزش داده می‌شود. این دوره بسیار مهم و پیش نیاز شرکت در دوره های بعدی دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود.

دوره وردپرس با رویکرد دیجیتال مارکتینگ | 20 ساعت

ایجاد زیرساخت اصلی کسب و کار دیجیتالی شما

 

وب سایت پایه و اساس هر کسب و کار آنلاین در فضای تجارت الکترونیک است و یک مدیر دیجیتال مارکتینگ برای دست یابی به اهداف بازاریابی نیاز دارد تا وب سایت کسب و کار کاملا اصولی و حرفه ای طراحی شده باشد. یک مدیر دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد تا براساس تجزیه و تحلیل رفتار بازدیدکنندگان در سایت تغییراتی را به منظور بهینه تر شدن آن انجام داده و نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار را افزایش دهد. همچنین گاها نیاز است که در محتوا و امکانات سایت نیز در راستای موفقیت مارکتینگ تغییراتی ایجاد شود. از این رو یک مدیر مارکتینگ باید کاملا با وردپرس و اجزای آن آشنا باشد و توانایی انجام هر تغییر و ارتقایی در آن را داشته باشد.

علیرغم آنکه این دوره ویژه متخصصین بازاریابی دیجیتال طراحی شده و با نگاه فنی بازاریابی به دنبال استفاده حداکثری از ابزار وب سایت (وردپرس) هستیم اما تلاش می کنیم از صفر طراحی سایت با وردپرس را به شما بیاموزیم و با توجه به کارگاهی بودن کلاس ها، شما گام به گام سایت خود را طراحی خواهید کرد و در پایان دوره نیز می توانید از آن رونمایی کنید.

دوره نقشه راه بازاریابی محتوایی | 20 ساعت

حالا نوبت پادشاه فضای دیجیتال رسیده

در سبک نوین بازاریابی به جای آنکه ما به سراغ مشتریان برویم، با تولید محتوای مورد نیازشان و انتشار آن در وب سایت و شبکه های اجتماعی مان، آنها خود به سراغ ما خواهند آمد. در این میان شناخت مخاطبان هدف، تدوین استراتژی و برنامه برای تهیه و انتشار محتوا و نحوه تولید آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این دوره به دانشجویان آموزش داده می شود.

در این دوره کارگاهی قرار نیست حرف‌هایی زده شود که با یک جستجوی ساده در گوگل پیدا شود! این کارگاه بر اساس یک داستان واقعی است و تمامی مشاهدات استاد از بازار محتوا را در قالب یک مدل هشت‌ مرحله‌ای در اختیار شما قرار می گیرد. اسمش «نقشه راه بازاریابی محتوایی» است؛ یعنی قرار است یک مسیر طولانی و پرپیچ‌وخم را طی کنید. در تمام مسیر یک قطب‌نما در دست شماست تا راه را گم نکنید و به بی راهه نروید. در این کارگاه با هم می‌نویسیم، با هم تمرین می‌کنیم، با هم اشتباه می‌کنیم، با هم اصلاح می‌کنیم و با هم نویسندگی تجاری را تجربه می‌کنیم.

دوره گوگل آنالیتیکس | 20 ساعت

به سراغ تحلیل آمار و ارقام که چراغ راه موفقیت هستند می رویم

دیجیتال مارکتینگ با تکیه بر آمار و ارقام و بسیار دقیق انجام می شود. در این دوره دانشجویان می آموزند که چگونه با استفاده از ابزار آمارگیر و تحلیلگر گوگل آنالیتیکس، شناخت بهتری از مخاطبان هدف خوب بدست آورده، استراتژی های بازاریابی را مشخص کرده، کمپین ها را تعریف و اجرا نموده و در نهایت با بررسی و تحلیل آمار و ارقام نتایج فعالیت های خود را بسنجند.

تمامی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ در وب سایت، اپلیکیشن موبایل، شبکه های اجتماعی و … نیاز به تجزیه و تحلیل نتایج دارد. به این منظور شرکت گوگل ابزار گوگل آنالیتیکس را ویژه ما دیجیتال مارکترها طراحی کرده است که تمامی داده های فعالیت های بازاریابی ما را ثبت می کند و براساس آن گزارش های بسیار کاربردی ارائه می دهد.

دوره گوگل تگ منیجر | 12 ساعت

حالا تمام فعالیت های کاربران را زیر ذره بین می بریم!

گوگل تگ منیجر (Google Tag Manager) یکی دیگر از ابزارهای شگفت انگیز و رایگان گوگل است که با استفاده از آن می توان به مدیریت بسیار راحت تگ ها (اسکریپت ها) بر روی وب سایت پرداخت و فعالیت های کاربران وب سایت را مو به مو رهگیری و آنالیز کرد. این ابزار همچنین یک مکمل فوق العاده برای گوگل آنالیتیکس است و با ترکیب این دو می توان برای بهینه سازی فرایندهای قیف فروش داده های بسیار دقیق تر و ریزتری از فعالیت کاربران را ثبت و بررسی کرد.

در این دوره کارگاهی دانشجویان ابتدا تگ منیجر را بر روی وب سایت خود فعال کرده و سپس با استفاده از تگ منیجر ابزارهای مهم بازاریابی دیجیتال همچون گوگل آنالیتیکس، ریتارگتینگ گوگل ادز، هاتجر و … را در وب سایت خود اضافه می کنند. در ادامه برای ثبت دقیق تک تک فعالیت های کلیدی و مهم کاربران در وب سایت ایونت های خاصی در سیستم تعریف و پیاده سازی خواهند کرد.

دوره تخصصی گوگل ادز | 20 ساعت

برای تبلیغات چه کسی بهتر از خود گوگل؟ 

تبلیغات کلیکی در گوگل ادز (ادورز سابق) از پربازده ترین و هدفمندترین کانال های تبلیغاتی در دیجیتال مارکتینگ است. در این دوره دانشجویان می آموزند که چگونه مخاطبان هدف را با استفاده از این سیستم هدف گرفته و چطور با کمترین هزینه ممکن آنها را جذب وب سایت کنند. بهینه سازی کمپین های ادورز و کاهش هزینه ها کلیدی ترین مبحث در این دوره است.

بسیاری از کسب و کارهای آنلاین، بدون هیچ بهینه سازی ای وارد عرصه تبلیغات گوگل می شوند و هزینه های زیادی بدون آنکه کاربر با کیفیتی جذب کنند، می پردازند. درصورتی که با متدهای بهینه‌سازی گوگل ادز می توان هم سهم بازار بیشتری به دست آورد و هم حتی تا ۸۰٪ هزینه ی تبلیغات را کاهش داد.
در این دوره کاملا با محیط گوگل ادز و نحوه ساخت کمپین ها آشنا خواهید شد و در نهایت تمامی روش های بهینه‌سازی و کاهش هزینه ها را در عین اثر بخشی و افزایش کیفیت خواهید آموخت.

دوره بازاریابی در شبکه های اجتماعی | 16 ساعت

به بخش هیجان انگیز کار رسیدیم! وقتشه حسابی دیده شویم!

با توجه به حضور گسترده مخاطبان کسب و کارها در شبکه های اجتماعی و پتانسیل بالای آنها برای بازاریابی، شبکه اجتماعی به یکی از کانال های مهم دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده اند. در این دوره دانشجویان با این شبکه ها و کاربرد هر کدام در بازاریابی آشنا شده و نحوه تدوین استراتژی، برنامه محتوایی، تبلیغات اثربخش و راه های تبدیل دنبال کنندگان به مشتری را می آموزند.

در دنیای پر شتاب امروزی که در هر صنفی رقیبان با خلاقیت و ایده های جدید از هم سبقت می گیرند، سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی بخش انکار ناپذیر و جدا نشدنی از بازاریابی و فروش هر کسب و کاری است. اینستاگرام به عنوان پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران و جهان احتیاج به شناخت صحیح از امکانات و امتیازاتش دارد تا بتواند به بهترین نحو اهداف شما را برآورده سازد. بخش اعظم این دوره به اینستاگرام اختصاص دارد. همچنین توییتر نیز از شبکه های اجتماعی فعال در ایران است و کاربران فعالی دارد که برای برخی کسب و کارها بسیار پر بازده است. سومین شبکه اجتماعی که نحوه بازاریابی در آن در این دوره تدریس می شود، لینکدین است که برای کسب و کارها بخصوص B2B ها بسیار کاربردی است.

دوره سئو با رویکرد دیجیتال مارکتینگ | 16 ساعت

وقتشه دل گوگل عزیز را بدست بیاوریم!

با توجه به سرعت رشد استفاده از اینترنت و رقابت بین کسب‌وکارها برای جذب مشتری و دیده شدن در صفحات اول موتورهای جستجو، آشنایی با مبحث بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. از این رو کسب اطلاعات به روز و دانش فنی در این زمینه جزو شروط لازم داشتن یک کسب‌وکار موفق است. سئو کردن وب سایت بخش مهمی از عملیات دیجیتال مارکتینگ هست و به جرات می‌توان گفت سئو تضمین‌کننده برگشت سرمایه‌گذاری شما برای بازاریابی اینترنتی است.

در این دوره دانشجویان می آموزند، چگونه هدفگذاری صحیح و استراتژی مناسبی را برای کسب نتایج عالی در موتورهای جستجو (به ویژه گوگل) تعیین کرده و برای رسیدن به این اهداف از چه برنامه، ترفندها و تکنیک هایی استفاده کنند.

دوره ایمیل مارکتینگ | ۱۲ ساعت

ایمیل، پیامک و پوش را حساب شده استفاده کنید

 

در دنیای دیجیتال مارکتینگ ایمیل ابزاری پربازده با هزینه بسیار مقرون به صرفه است که معمولا کسب و کارهای ایرانی درک درستی از قدرت و بازدهی آن در کشورمان نداشته و به راحتی آن را کنار می گذارند! شما در دوره ایمیل مارکتینگ چگونگی طراحی یک ایمیل جذاب، نحوه ساختار و چیدمان آن، محتوای جذاب برای ایمیل مارکتینگ موفق را خواهید آموخت. در ساخت کمپین با بهترین مثال‌های ایمیل مارکتینگ‌های موفق، متریک‌ها و آمار‌ها برای بهینه‌سازی کمپین آشنا خواهید شد. این گزینه به درک شما از تکنیک‌ها، افزایش و ارزش اتوماسیون بازاریابی بسیار کمک خواهد کرد.

دوره طراحی کمپین دیجیتال | 20 ساعت

حالا باید مخاطبان هدف را به سایت بکشانیم

طراحی و اجرای کمپین های دیجیتال مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ است. در این دوره دانشجویان می آموزند که برای طراحی کمپین ها چگونه تحقیقات اولیه را انجام داده، چگونه محتوا تهیه کنند، چه کانال های تبلیغاتی را انتخاب کنند، بین رسانه های نمایش دهنده کدام را برگزینند و در نهایت پس از اجرای کمپین مانیتورینگ و ارزیابی نتایج را داشته باشند.

دوره استراتژی دیجیتال مارکتینگ | 20 ساعت

در نهایت استراتژی پازل دیجیتال مارکتینگ شما را تکمیل می کند

حالا که با تمامی اجزای دیجیتال مارکتینگ، ابزارها و امکانات کاملا آشنا شده اید و مهارت استفاده از همه آنها را بدست آوردید، وقت آن رسیده که براساس هر کسب و کار به صورت اختصاصی بتوانید یک استراتژی دقیق برای استفاده بهینه و اثربخش از هر کدام از آنها تدوین کنید. در این دوره دسته بندی انواع کسب و کارها در فضای دیجیتال و شرایط ویژه هر دسته را خواهید شناخت و در ادامه نحوه مدیریت درست و بهینه کسب و کار با توجه به چشم انداز و امکانات موجود مبتنی به برنامه‌ریزی را می آموزید. این دوره به شما کمک می کند تا با توجه به پتانسیل های موجود و منابع مالی و زمانی و ابزارهای تحت نظر، برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت کسب و کار خود را تدوین و آنالیز کنید.

تعیین شاخص های کلیدی عملکرد برای کنترل بر روند فعالیت ها رسیدن به اهداف نیز از دیگر مباحث مهم این دوره است. به طور کلی این دوره بیشتر تمرکز بر مباحث مربوط به بازاریابی و تبلیغات دیجیتال و ابزار های تحت وب دارد که به شما کمک می کند با یک دید جامع بر کسب و کار و تمامی فعالیت های بازاریابی پیوند درستی بین آنها برقرار کرده و همه چیز را هدفمند و پربازده پیش ببرید.

مزایای شرکت در این دوره

سوالات متداول درباره این دوره

این دوره مناسب چه کسانی است ؟

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ با ۲۰۰ ساعت آموزش به جرات کامل‌ترین دوره‌ای است که از صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی‌آنلاین محصولات و خدمات را به افراد و سازمان‌ها آموزش می‌دهد.
اگر شما یک مدیر اجرایی، بازاریابی، روابط عمومی و … هستید حضور در این دوره جایگاه مناسبی برای شماست. این دوره علاوه‌ بر مدیران و صاحبان کسب و کار، کارشناسان IT، مدیران استراتژی بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن شغلی در حوزه آنلاین و دیجیتال مارکتینگ است پیشنهاد می‌شود.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست ؟

با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می شود، صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن برای شرکت در دوره کافیست.

آیا این دوره کل دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد؟

در این دوره هرآنچه برای راه‌اندازی و پیاده‌سازی کامل دیجیتال مارکتینگ در یک کسب‌وکار نیاز است را خواهید آموخت.
اما دنیای دیجیتال مارکتینگ دنیای بزرگی است و شما پس از مدتی فعالیت در این حوزه به مرور نیازهای جدیدی را
احساس خواهید کرد، که برای رفع آن نیاز خواهید داشت دوره پیشرفته دیجیتال مارکتینگ را نیز بگذرانید.
اما در گام اول این دوره برای شما کافی و کاربردی است و تا پیاده‌سازی کامل مباحث آن یادگیری مباحث بیشتر توصیه نمی‌شود.

در پایان این دوره چه تخصص هایی خواهم داشت؟

این دوره به تمام شاخص های بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ مسلط خواهید بود و می توانید فعالیت خود را در ابعاد برنامه ریزی،طراحی ،اجرا و بررسی نتایج کسب کار آنلاین خود پیش ببرید. پس شما به تمامی مباحث اساسی دیجیتال مارکتینگ مسلط شده و قادر به مدیریت یک تیم دیجیتال مارکتیگ خواهید بود.

آیا مدرک پایان دوره هم اعطاء می شود؟

حتما شما به دنبال یک آموزش جامع به همراه مدرک معتبر هستید؛پس باید بدانید که برای فارغ التحصیلانی که نمره قبولی را کسب کنند، مدرک وزارت علوم را که قابلیت ترجمه را نیز دارد، دریافت خواهند کرد

وسایل مورد نیاز در این رویداد چیست؟

در جلسات عادی صرفا به همراه داشتن قلم و کاغذ جهت نت برداشتن کافی است. اما برای برخی جلسات کارگاهی نیاز به آوردن لپ تاپ است که توسط استاد اعلام می‌شود.

غیرحضوری هم می توان شرکت کرد؟

اگر از آن دسته از علاقه‌مندانی هستید که به دلیل دوری محل زندگی یا مشغله زیاد امکان حضور فیزیکی در کلاس دیجیتال مارکتینگ و کارگاه‌ها را ندارید، می‌توانید با ثبت نام در دوره مجازی دیجیتال مارکتینگ از آموزش تصویری تمامی کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی که توسط برترین مدرسین فعال در این حوزه تدریس می‌شود، بهره‌مند شوید.

دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ به روایت تصاویر

مدرسان شما در این دوره جامع

دکتر مهدی دهباندکتر مهدی دهبان

مدرس دوره های اصول دیجیتال مارکتینگ و گوگل آنالیتیکس

بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ، کارشناس و مدرس بازاریابی دیجیتال، مشاور کسب‌و کارها و استارت آپ‌ها

امیرحسین صالحامیرحسین صالح

مدرس دوره های اصول دیجیتال مارکتینگ و گوگل آنالیتیکس

مدیر کمپین‌های تبلیغاتی همراه اول

حمید دهبانحمید دهبان

مدرس دوره وردپرس با رویکرد دیجیتال مارکتینگ

مدیر بازاریابی شرکت کوک صنعت تهران؛ طراح و توسعه دهنده وب سایت بر پایه وردپرس و جوملا

یوسف فراهانییوسف فراهانی

مدرس دوره نقشه راه بازاریابی محتوایی

مدیر محتوا و کپی‌رایتینگ علی‌بابا و جاباما، استراتژیست محتوا و برنامه‌ریز ارتباطات بازاریابی

مهرداد نوریمهرداد نوری

مدرس دوره های گوگل تگ منیجر و ایمیل مارکتینگ

مدیر بازاریابی آکادمی دیجیتال مارکتینگ، مشاور کسب و کار و بازاریابی

هاتف تالوییهاتف تالویی

مدرس دوره گوگل ادز

مشاور دیجیتال مارکتینگ و با تجربه ی طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی بیش از 20 برند بین المللی

دکتر لیلا مسکوبدکتر لیلا مسکوب

مدرس دوره بازاریابی در شبکه های اجتماعی

هم بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ، کارشناس و مشاور دیجیتال مارکتینگ

بهنام کشانیبهنام کشانی

مدرس دوره بازاریابی در شبکه های اجتماعی

کارشناس و مشاور اینستاگرام مارکتینگ

جواد آشفتهجواد افتاده

مدرس دوره بازاریابی در شبکه های اجتماعی

متخصص و محقق در زمینه بازاریابی در شبکه های اجتماعی و نویسنده کتاب های «رسانه های اجتماعی» و «تحلیل شبکه های اجتماعی»

حامد قربانیحامد قربانی

مدرس دوره سئو با رویکرد دیجیتال مارکتینگ

مدیر سئوی تیم دیجیتال مارکتینگ HDM
مدیر سئو و گوگل ادز هولدینگ ارنیکا (شامل دو سایت هومسا و اکسکوینو) ، شرکت بین‌المللی گاج مارکت، شرکت ترکیه‌ای مهاجران، پلتفرم چیلیپ کو و…

مسعود انصاریمسعود انصاری

مدرس دوره طراحی کمپین

مدیر سابق بازاریابی شرکت شاتل لند (نماوا) با تجربه بیش از 10 سال تحقیقات بر روی تجارت الکترونیک

سجاد احمدیسجاد احمدی

مدرس دوره استراتژی دیجیتال مارکتینگ

مدیر بازاریابی تیماپ، مدیر سابق دیجیتال مارکتینگ کیلید، مدیر سابق واحد پرفرمنس مارکتینگ شرکت سفرهای علی بابا

پوریا آریافرپوریا آریافر

مدرس دوره گوگل آنالیتیکس

کارشناس و مشاور دیجیتال مارکتینگ، موسس و مدیر وب سایت میزفا

مکان برگزاری
آدرس دانشگاه اقتصاد

تهران، خیابان شهید بهشتی نبش خیابان احمد قصیر، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی

داستان موفقیت فارغ التحصیلان دوره

یادگیری دیجیتال مارکتینگ چه تاثیری در موفقیت دانشجویان ما می گذارد؟

محمد مهدی پاک دامن

عاطفه کامرانی

فرشید محمدی

بهادر کاردل

لادن صوفی

حسام گلاب

سپهر بشیریان

جواد قهاری

امیرحسین محمدرضایی

ثبت نام در دوره

ظرفیت جلسه اول رایگان تکمیل شده است. می توانید برای ثبت نام در دوره اقدام کنید

آکادمی دیجیتال مارکتینگ توسط دکتر مهدی دهبان فعالیت خود را با هدف گسترش دانش دیجیتال مارکتینگ در سطح جامعه و آموزش حرفه‌ای و تخصصی کسب و کارها و کارآفرینان در حوزه بازاریابی آنلاین آغاز نمود است. این مجموعه با طراحی اولین دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی سریع در بین کسب و کارها و به ویژه استارت آپ‌ها به محبوبیت بالایی رسید. در حال حاضر در آکادمی دوره‌های حضوری و غیرحضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ و همچنین همایش‌ها و وبینارهای تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ در حال برگزاری است. آکادمی دیجیتال مارکتینگ  که همکاری با برندهای بزرگی همچون دانشگاه صعنتی شریف، گلرنگ، دیجی کالا، بامیلو و … را در کارنامه خود دارد، در راستای چشم انداز خود که پرورش ۱۰۰ هزار متخصص بازاریابی دیجیتال است، برای حرفه‌ای و کاربردی‌تر شدن دوره‌های آموزشی خود همواره کوشیده و اساتید صاحب نام در صنعت مارکتینگ را نیز به کار گرفته است.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

این روزها کمتر کسی را می‌توان یافت که حتی برای یک بار هم که شده از تاکسی‌های آنلاین استفاده نکرده باشد، یا حتما در اطراف خود افرادی را دیده‌اید که حتی برای خریدهای روزانه خود از اپلیکیشن‌های آنلاین و وب‌سایت‌های اینترنتی استفاده می‌کنند.
در عصر امروزی استفاده از اینترنت و تلفن‌های هوشمند همراه به صورت گسترده‌، رایج شده است. به طوری که برای برخی از افراد، زندگی بدون شبکه‌های آنلاین بسیار سخت و دشوار است. این مسئله نشان از جهانی ‌ نه چندان دور دارد؛ جهانی که در آن روز به روز کسب و کارهای سنتی جای خود را به سرعت به تکنولوژی و شبکه‌های فروش آنلاین می‌دهند.

بی شک اخبار زیادی در مورد وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که به تازگی بر سر زبان ها افتاده اند، شنیده اید؛ و میدانید که هر یک از آنان به نوعی راحتی را برای کاربرانشان به ارمغان آورده‌اند،. با توجه به سرعت رشد و پیشرفت هر روزه کسب و کارهای اینترنتی، کسب و کارهای کوچک و بزرگ سنتی در خطر کم رنگ شدن و یا حتی از بین رفتن هستند.
حال می‌توان از وضع فعلی اینطور نتیجه گرفت که کسب و کارهایی که به سمت و سوی بازاریابی آنلاین و اینترنتی حرکت نکرده اند در آینده‌ای نه چندان دور محکوم به شکست خواهند بود.

اما راه حل چیست؟ آیا میتوان از بین رفتن کسب و کارهای آفلاین را به درستی پیشبینی کرد یا خیر؟ اگر شما نیز صاحب یکی از کسب و کاران آفلاین و یا به دنبال یک شغل چالشی و جذاب در شرکتهای مختلف و بزرگ هستید، پیشنهاد ما به شما ورود به دنیای بینهایت دیجیتال مارکتینگ است.

فرض کنید شما صاحب یک کسب و کار متوسط و یا سطح بالا هستید. برای تبلیغات، رقابت و نمایش کسب و کار خود هزینه زیادی را به یکی از شرکت پر مدعای تبلیغاتی پرداخت کرده اید. پس اط عبور از هفت خان رستم و کاغذ بازی های پرهزینه و وقت گیر ،با طراحی و گرفتن طرح نهایی بیلبورد خود ،به مدت چندین ماه منتظر خالی شدن چند بیلبورد در اتوبان های پررفت و آمدی مانند: مدرس، چمران و یا … مانده اید. حال که طرح نهایی طرحی دل نشین، زیبا و موثر است،ممکن است با چه مشکلاتی مواجه شوید؟ طرح شما پس از مدتها مورد تایید مراجع ذی ربط قرار میگیرد و بیلبوردتان سرانجام مجوز نمایش را دریافت میکند . در بهترین شرایط اما به نظر شما آیا میتوان به طور دقیق مشخص کرد که کدام یک از بیلبوردها بیشترین فروش را برای کسب و کارتان به ارمغان آورده است؟
و یا آیا میتوان معیار دقیقی از میزان اثربخشی پخش تراکت های تبلیغاتی برندتان در نقاط مختلف شهر در جهت سنجش بیشترین بازدهی و اتخاذ بهترین استراتژ ی برای دوره ی بعدی تبلیغات بدست آورد؟

همانطور که میبینید حتی با وجود هزینه های گزاف تبلیغات به روش سنتی مثل بیلبورد، استرابورد، تراکت و… شما خیلی سخت و با درصد خطای بسیار بالا می‌توانید بررسی کنید که کدام استراتژی فروش شما، بیشترین تاثیر گذاری را در فروش کل یا مقطعی و یا نرخ بازگشت سرمایه در کسب و کار شما داشته است.
اما تبلیغات در دنیای دیجیتال کاملا رنگ و بویی متفاوت به خود گرفته است. به طوریکه شما میتوانید با طراحی یک سایت و فعالیت درست و به جا در کانالهای فروش دیجیتال و تبادل درشبکه های اجتماعی به اهداف دلخواه خود و با صرف هزینه کمتر، برسید. از مزایای تبلیغات آنلاین میتوان به قابل دسترس بودن سریع این نوع تبلیغات، مدیریت دقیق در عملکرد و اجرای حساب شده در هر زمان، قابلیت تغییرات آنی تبلیغات خود و بازار فروش بسیار گسترده در سراسر کشور و یا حتی در جهان اشاره کرد.
اما یکی از بارزترین ویژگی هایی که بازاریابی آنلاین را به طور جدی از بازاریابی به روش سنتی متمایز کرده است، قدرت اندازه گیری و سنجش میزان موفقیت ها در تک تک کانالهاییست که مورد استفاده قرار میگیرند. در این مورد شما بر خلاف بازاریابی سنتی شبیه به : بیلورد و تراکت ها، به طور دقیق میتوانید متوجه روند پیشبرد ابعاد مختلف تبلیغات شوید؛ به طور مثال بررسی قطعی میزان فروش از شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام ،لینکدین ،تبلیغات بنری در سایت ها. تبلیغات گوگل، جستجوی گوگل و … و بررسی موفقیت تعداد تبلیغات و به میزان موثر بودن آن. طبیعتا با داشتن این داده ها استراتژی های بسیار موفق تر با راندمان بالاتر را میتوان انتظار داشت.

حضور موثر کسب و کارها در دنیای دیجیتال امروز ودر بازار شگفت انگیز اینترنت و رقابت با میلیون‌ها کسب و کار در آن اصول و قواعد ویژه ای دارد. برای موفقیت در شبکه جهانی اینترنت باید اطلاعات و مهارت های تخصصی و کافی داشته باشید که علم دیجیتال مارکتینگ به آموزش آنها می پردازد.

دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال
اهمیت کسب و کار شما بر ما پوشیده نیست و چالش‌هایی که برای کسب و کارتان در پیش روی شماست ملموس و قابل توجه است. به همین دلیل در آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان، دوره تخصصی و حرفه‌ای را برای شما در نظر گرفته‌ایم که به کمک آن توانایی‌های فروش در فضای آنلاین شما آشکار و تقویت خواهند شد.
در آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان چه چیزهایی را با هم می‌آموزیم؟

ما به کمک هم تحقیقاتی موثر در فضای آنلاین و دیجیتال انجام می‌دهیم، استراتژی و نقشه راه مختص کسب و کار خودتان را بررسی می‌کنیم و در مسیر هدف کسب و کارمان یک کمپین بازاریابی دیجیتال راه اندازی می‌کنیم.آموزش طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را خواهیم آموخت و وب‌سایتی حرفه‌ای برای کسب و کارمان طراحی می‌کنیم. همچنین می‌آموزیم که به چه صورت محتوای خلاقانه با توجه به نیاز مخاطبان کسب و کار خود تولید و منتشر کنیم. در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، توئیتر و… کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد کنیم و گزارش دقیقی از میزان تاثیر آن استخراج خواهیم کرد. با تبلیغات در موتور جستجوی گوگل آشنا می‌شویم و چگونگی کاهش هزینه‌های تبلیغات در این موتور جستجو را می‌آموزیم.

به کمک مفاهیم SEOیاد خواهیم گرفت که چگونه وب‌سایت خود را در موتور جستجوی گوگل بهینه سازی کنیم به گونه‌ای که جایگاه‌ نخست صفحه اول و یا لینک اول گوگل از آن کسب و کار ما باشد. همچنین با نحوه تبلیغات نمایش بنری در سایت‌های مختلف آشنا می شویم.

اهدافی برای کسب و کار خود تعیین می‌کنیم و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند گوگل آنالیتیکس میزان اثربخشی کمپین‌ها و فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال خود را ارزیابی می‌کنیم.

دوره ی 200 ساعته ی دیجیتال مارکتینگ دهبان از دوره های نخستین دیجیتال مارکتینگ تهران است که از سال 1393 شروع به آموزش های حضوری و آموزش های مجازی دیجیتال مارکتیگ کرده است .
آموزش های تصویری دیجیتال مارکتینگ دهبان به افرادی توصیه می شود که شرایط حضور در کلاس های مدیریت کسب و کار را ندارند و با توجه به هزینه ی زمانی در پی پیشرفت در زمینه ی شغلی و کسب و کار خود هستند .

  18 نظر

 1. رضا
  16 آبان 1398
  پاسخ

  واااای خیلی قیمت دورتون گرونه واقعا آمده بودم شرکت کنم اما قیتتون برق از سرم پروند

  • مرجان جنتی
   18 آبان 1398
   پاسخ

   سلام
   این دوره جامع هست و ۲۰۰ ساعته . شما اگر هزینه دوره رو تقسیم بر تعداد ساعات کنید می بینید که هزینه هر ساعتش از اکثر دوره های آموزشی که الان برگزار میشه پایین تره و همچنین امکان پرداخت اقساطی نیز برای دانشجویان آکادمی وجود دارد

 2. رامین
  21 آبان 1398
  پاسخ

  برای مایی که در تهران نیستیم و نمیتونیم حضوری شرکت کنیم چه تضمینی هست که کاملا اموزش میبینیم به صورت غیر حضوری.

  • مرجان جنتی
   25 آبان 1398
   پاسخ

   مسلم است که حضور شما در کلاس تاثیر بیشتری در یادگیری دارد اما برای دوستانی که تهران نیستند بهترین گزینه دوره های غیرحضوری است، همچنین دوره ی آنلاین که به صورت وبینار برگزار می شود چیزی کمتر از دوره های حضوری ندارد و کامل و جامع می باشد.

 3. نازیلا
  9 آذر 1398
  پاسخ

  هدف من ایجاد فروشگاه اینترنتی هست و هیچ سررشته ای از برنامه نویسی ندارم میخوام ایجاد سایت رو یاد بگیرم و روش های سئو،آیا کلاس هاتون به دردم میخوره؟

  • مرجان جنتی
   9 آذر 1398
   پاسخ

   سلام و درود ، قطعا کلاس ها تماما شما را برای رسیدن به هدف تان هدایت می کند، پیشنهاد ما شرکت در دوره ی 200 ساعته مدیریت دیجیتال مارکتینگ هست که بتوانید از تمام ظرفیت های دیجیتال مارکتینگ برای رشد کسب و کارتان استفاده کنید. برای ایجاد فروشگاه اینترنتی با حضور در دوره وردپرس به صورت کارگاهی فروشگاه تان را راه اندازی خواهید کرد. برای بهینه سازی وب سایت دوره سئو مدیریتی برای آشنایی کلی با سئو و نظارت به کارهای سئو کارتان مفید خواهد بود و اگر تخصصی دنبال سئوی وب سایت هستید دوره سئو تخصصی به شما پیشنهاد میشه.

 4. محمد
  9 آذر 1398
  پاسخ

  اگه واقعا چیزهای که میگید یاد میدی درست باشه مفته ولی من قبلا از این کلاسها شرکت کردم وفقط پول و وقتم را حروم کردم

  • مرجان جنتی
   9 آذر 1398
   پاسخ

   سلام و درود دوست عزیز با کمی تحقیق در مورد آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان و اساتید دوره ها و نظرات دانشجویان قطعا به کارایی و تاثیر کلاس ها پی خواهید برد. قطعا برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ تنها آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان حرف اول را می زند.

 5. کوروش
  1 بهمن 1398
  پاسخ

  خیلی گرونه
  من و همسرم با هم میخواستیم شرکت کنیم واقعا توان مالی مون محدوده
  حیف شد

  • مرجان جنتی
   1 بهمن 1398
   پاسخ

   سلام و درود با توجه به کیفیت دوره های تخصصی و مدت دوره قیمت متناسب می باشد . همچنین
   شما می توانید هزینه دوره ها رو به صورتی اقساطی پرداخت کنید و یا از تسهیلات ویژه آکادمی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   02188395091

 6. مهدی
  10 بهمن 1398
  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  برای مشاوره حضوری درباره دوره و نحوه پرداخت قسط ها حتما باید از قبل وقت بگیریم ؟

  • مرجان جنتی
   12 بهمن 1398
   پاسخ

   سلام و درود
   برای مشاوره می توانید با شماره ی ۰۲۱-۸۸۳۹۵۰۹۱ تماس بفرمایید

 7. حامد
  22 بهمن 1398
  پاسخ

  سلام من مشكلم اينه كه ميدونم كار من نياز به مثلا شبكه اجتماعي مثل اينستاگرام داره ولي نميتونم يه ادمين بدرد بخور پيدا كنم اين دوره چه كمكي ميتونه بكنه به كسب و كارم

  • مرجان جنتی
   27 بهمن 1398
   پاسخ

   در دوره بازاریابی شبکه های اجتماعی به شما نکات و نقشه ی راه فعالیت در شبکه های اجتماعی داده می شود که شما با دیدی که پیدا می کنید می توانید به ادمین تان مسیر را نشان داده و طبق استراتژی های خودتان پیش بروید

 8. پگاه
  26 بهمن 1398
  پاسخ

  خیلی گروووووونه من میخواستم ثبت نام کنم ولی این هزینه رو نمیتونم پرداخت کنم

  • مرجان جنتی
   27 بهمن 1398
   پاسخ

   سلام و درود
   این دوره کامل و جامع مدیریت دیجیتال مارکتینگ ۲۰۰ ساعته هست و با توجه به کیفیت دوره ها قیمت مناسب می باشد. همچنین امکان پرداخت به صورت اقساطی نیز وجود دارد

 9. mohamad mehdi
  3 تیر 1399
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  برای من خیلی ارزشمند هست شرکت در این دوره اما متاسفانه نمی تونم این مقدار رو پرداخت کنم .اگر میشد ماهیانه ی مبلغی رو پرداخت کنیم ..شاید برای من هم مقدور باشه که شرکت کنم.

  صمیمانه سپاسگزارم .

  • مرجان جنتی
   4 تیر 1399
   پاسخ

   سلام و درود خدمت شما
   آکادمی دیجیتال مارکتینگ همیشه شرایط دانشجویان را در نظر گرفته است و تسهیلاتی را فراهم آورده است.
   شما می توانید هزینه دوره ها رو به صورتی اقساطی پرداخت کنید و یا از تسهیلات ویژه آکادمی (دریافت کارت اعتباری) استفاده کنید:
   https://dmacourse.com/credit-card/
   برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   02188395091

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاع رسانی زمان دقیق برگزاری دورهبا تکمیل فرم زیر به محض مشخص شدن زمان برگزاری این دوره آن را به اطلاع شما خواهیم رساند
مشاوره تخصصی رایگان بگیریدآیا این دوره مناسب شماست؟ پاسخ تمام دغدغه های خود را با استفاده از امکان مشاوره رایگان دریافت کنید
Call Now Button