تکمیل ظرفیت دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال

دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ

آموزش جامع مدیریت بازاریابی دیجیتال

صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ را حرفه ای یاد بگیرید

 

تکمیل ظرفیت دوره سی و چهارم آغاز شد

دوره آغاز شده است اما برای تکمیل ظرفیت همچنان می توانید تا تاریخ ۱۳ آذر ثبت نام کنید. فیلم جلسه اول در اختیار شما قرار خواهد گرفت

اینترنت و دیجیتال مارکتینگ

اینترنت بازاری بی نهایت برای کسب و کارها

این روزها کمتر کسی را پیدا می کنید که کاربر اینترنت نباشد و برای رفع نیازهای خود به دنبال اطلاعات، محصولات و خدمات در اینترنت نگردد. این موضوع اینترنت را تبدیل به بازاری بسیار بزرگ با پتانسیل فوق العاده کرده برای کسب و کارها کرده است.

دیجیتال مارکتینگ - کسب درامد از اینترنت

علم دیجیتال مارکتینگ راهکار فتح بازار اینترنتی

حضور موثر در بازار شگفت انگیز اینترنت و رقابت با میلیون ها کسب و کار حاضر در آن اصول و قواعد ویژه ای دارد. برای موفقیت در اینترنت باید اطلاعات مهارت های تخصصی داشته باشید که علم دیجیتال مارکتینگ به آموزش آنها می پردازد.

دیجیتال مارکتینگ - کسب درامد از اینترنت

مزایای شگفت انگیز دیجیتال مارکتینگ

در نسل جدید بازاریابی، با دیجیتال مارکتینگ بازار هدف را مستقیم نشانه بگیرید و با تبلیغات کارامد، بسیار مقرون به صرفه و قابل سنجش اثربخشی مشتریان جدیدی جذب کرده و با تعامل دو طرفه با مشتریان وفاداری شان و فروش به آنها را افزایش دهید.

آموزشگاه دیجیتال مارکتینگ

دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال

علم دیجیتال مارکتینگ علی رغم جدید بودن آن از گستردگی خاصی برخوردار است. در این نسل جدید بازاریابی، کسب و کارها نیاز دارند تا از تمامی پتانسیل های اینترنت استفاده حداکثری داشته باشند. به این منظور ما دوره جامع مدیریت بازاریابی دیجیتال را طراحی کرده ایم که هم اکنون جامع ترین و باکیفیت ترین دوره آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران به حساب می آید.

مدت دوره جامع: ۲۰۰ ساعت

شروع دوره: چهارشنبه ۷ آذر

سه شنبه و چهارشنبه ها ۱۷ الی ۲۱

شامل: ۱۰ دوره تخصصی کارگاهی

آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

آکادمی دیجیتال مارکتینگ از سال ۱۳۹۴ به همت دکتر مهدی دهبان با رسالت توسعه دانش دیجیتال مارکتینگ در ایران و آموزش حرفه ای و تخصصی کسب و کارها و کارآفرینان در حوزه بازاریابی آنلاین فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با طراحی اولین دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی سریع در بین کسب و کارها و به ویژه استارت آپ ها به محبوبیت بالایی رسید و بیش از ۳۵۰۰ دانشجو را در کلاس های خود پذیرفت.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ تاکنون با برگزاری بیش از ۵۰۰۰ ساعت کلاس تخصصی، بیش از ۲۵۰ دوره و حدود ۱۵۰۰ فارغ التحصیل همچنان سردمدار آموزش بازاریابی دیجیتال در ایران است. این مجموعه که همکاری با برندهای بزرگی همچون  دانشگاه صعنتی شریف، گلرنگ، دیجی کالا، بامیلو و … را در کارنامه خود دارد،  در راستای چشم انداز خود که پرورش ۱۰۰ هزار متخصص بازاریابی دیجیتال است، برای حرفه ای و کاربردی تر شدن دوره های آموزشی خود همواره کوشیده و اساتید صاحب نام در صنعت مارکتینگ را نیز به کار گرفته است.

۳۵۰۰
دانشجویان
Counters Box
۱۵۰۰
فارغ التحصیلان
Counters Box
۲۵۰
دوره های برگزارشده
Counters Box
۵۰۰۰
ساعت آموزش
Counters Box

یک جلسه رایگان شرکت کنید!

هدیه آکادمی به شما، برای اینکه با محتوای دوره و سبک آموزشی آن بیشتر آشنا شوید

ثبت نام رایگان جلسه اول

۰۲۱ ۸۸ ۳۵ ۷۳ ۱۴

برای ثبت نام فرم زیر را تکمیل بفرمایید

[woocommerce_one_page_checkout template=”product-list” product_ids=”12236,12237,12238″]

مزایای شرکت در دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال

 

اساتید دوره

شاید سوال شما هم باشد…

این دوره مناسب چه کسانی است و چه پیش نیازهایی دارد؟

این دوره برای مدیران کسب و کارها، صاحبان استارت آپ ها، دانشجویان، و مدیران فروش و بازاریابی، روابط عمومی و افراد جویای کار در این حوزه طراحی شده است.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می شود، صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن برای شرکت در دوره نیاز است.

آیا این دوره کل دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد؟

این دوره نه تنها کل مباحث دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد، بلکه نسبت به دوره های آموزشگاه های دیگر به بحث بسیار مهم تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و نحوه پیاده سازی آن نیز می پردازد.

در پایان دوره چه تخصص هایی خواهم داشت ؟

در پایان این دوره شما به تمامی مباحث اساسی دیجیتال مارکتینگ مسلط شده و شما قادر به مدیریت یک تیم دیجیتال مارکتیگ خواهید بود

آیا مدرک پایان دوره هم اعطاء می شود ؟

بله. برای فارغ التحصیلانی که نمره قبولی را کسب کنند، گواهینامه رسمی بین المللی MPT اتریش صادر می شود.

بهترین راه های رسیدن به محل برگزاری کلاس چیست؟

آدرس کامل:خیابان احمدقصیر (بخارست)، تقاطع خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، ساختمان جنوبی، طبقه سوم، آکادمی دیجیتال مارکتینگ

* دسترسی با مترو:
تهران، خط مترو ۳ آزادگان – قائم، ایستگاه مترو میرزای شیرازی

* دسترسی با BRT :
ایستگاه بهشتی

*دسترسی با وسیله نقلیه:

مسیر اول: خیابان ولیعصر » خیابان بهشتی

مسیر دوم:  میدان آرژانتین » خیابان احمد قصیر

وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟

در جلسات عادی صرفا به همراه داشتن قلم و کاغذ جهت نت برداشتن کافی است. صدا و ویدیوی ضبط شده هر کلاس در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اما برای برخی جلسات کارگاهی نیاز به آوردن لپ تاپ است که توسط استاد اعلام می شود.

محل برگزاری کلاس ها

آدرس: خیابان احمدقصیر (بخارست)، تقاطع خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، ساختمان جنوبی، طبقه سوم

فارغ التحصیلان آکادمی چه می گویند؟

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *