دوره گوگل ادز (ادوردز)

سهم خود را از بازار گوگل دریافت کنید

در پی شیوع ویروس کرونا تمامی دوره‌های آکادمی به صورت دوره آنلاین (کلاس ها به صورت وبینار) و دوره غیرحضوری (ویدیو کلاس + پشتیبانی استاد) برگزار می‌شود.

جهت بررسی این دوره‌ها از دکمه‌های زیر استفاده کنید

گوگل ادز یا گوگل ادوردز چیست؟

تصور کنید از شما سوال می شود چگونه باید یک متن اداری بنویسید یا برای صرف یک نهار و یا شام با کیفیت کدام رستوران را انتخاب می کنید؟ برای خرید ارزان کالای خاصی به چه فروشگاهی بروید یا قیمت لحظه ای اتومبیل چقدر است؟ ممکن است شما پاسخی برای این پرسش نداشته باشید و به سرعت نیاز به پاسخ مورد نظرخود دارید. آسان ترین راه حل ممکن استفاده از موتورهای جستجو در شبکه ی جهانی اینترنت است. سایت گوگل، سایتی که همه روز میلیون ها نفر در آن جستجو می کنند. از این روز این روزها کسب و کارها روی افرادی که از طریق گوگل وارد وب سایت آنها می شوند حساب ویژه ای باز می کنند. چون این افراد بسیار مستعد برای خرید محصول یا دریافت خدمات هستند. گوگل با آگاهی از این موضوع سرویس تبلیغاتی خود را ایجاد کرده است و به کسب و کارها اجازه می دهد با پرداخت هزینه در میان جستجوهای گوگل نمایش داده شوند و مشتریان بالقوه قابل توجهی را جذب وب سایت شان کنند. این سرویس را گوگل ادز می نامیم.

۲۰ ساعت آموزش تخصصی

۵ جلسه ۴ ساعته

گوگل ادز

دوره گوگل ادز |دوره آموزش گوگل ادوردز در ۲۰ ساعت

با توجه به گسترش حضور کسب و کارها در فضای آنلاین و افزایش رقابت، امروزه یادگیری و استفاده از ابزارهای دیجیتال برای تمامی کسب و کارها امری ضروری است. در میان رقبای هر کسب و کار، بسیاری از سئوی خوبی بهرمند هستند و ترافیک قابل ملاحظه ای را از طریق نتایج ارگانیک جستجو به دست می آورند، اما این نکته حائز اهمیت است که با استفاده از گوگل ادز و پرداخت هزینه به ازای کلیکهای دریافتی (CPC) و یا روش های دیگر، قادر خواهید بود، مخاطب هدف خود را در جای مناسب جذب کنید و ترافیک با کیفیت و قابل ملاحظه ای را بدست آورید. اما چیزی که در این بین کمبودش احساس می شود، نحوه بهینه سازی ها و کاهش هزینه های مربوط به گوگل ادوردز است، چرا که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین، بدون هیچ بهینه سازی ای وارد عرصه تبلیغات کلیکی گوگل می شوند و هزینه های زیادی بدون آنکه کاربر با کیفیتی جذب کنند، می پردازند. درصورتی که با متدهای بهینه‌سازی گوگل ادز می توان هم سهم بازار بیشتری به دست آورد و هم حتی تا ۸۰٪ هزینه ی تبلیغات کلیکی گوگل  را کاهش داد.
در این دوره کاملا با محیط گوگل ادوردز و نحوه ساخت کمپین ها آشنا خواهید شد و در نهایت تمامی روش های بهینه‌سازی و کاهش هزینه ها را در عین اثر بخشی و افزایش کیفیت خواهید آموخت. در دوره آموزش گوگل ادوردز ضمن یادگیری مباحث گفته شده می توانید مدیریت کاملی بر پنل خود نیز داشته باشید.

هاتف تالویی

مدرس: هاتف تالویی

مشاور دیجیتال مارکتینگ و با تجربه ی طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی بیش از ۲۰ برند اینترنشنال

مزایای شرکت در دوره آموزش گوگل ادز

 

سرفصل های دوره آموزش گوگل ادز

 • آشنایی با گوگل ادوردز
 • معرفی متریک های ادوردز و ارتباط آنها با متریک های کسب و کار
 • محل نمایش تبلیغات ادوردز
 • آشنایی با Auction، Quality Score، Ad Rank و Actual CPC
 • ساختار کلی گوگل ادوردز و آشنایی با انواع کمپین ها
 • کمپین نحوه ساخت و راه اندازی اکانت گوگل ادوردز  و اجرای اولین
 • نکات اولیه نوشتن Ad ها
 • استراتژی انتخاب نوع کمپین
 • ساخت اولین search network campaign
 • ساخت Adgroup
 • استراتژی های دسته بندی و تعیین بودجه و default Bid
 • ساخت keyword list و آشنایی با keyword match type و استراتژی انتخاب کلمات
 • شناخت کامل پنل گوگل ادز
 • آشنایی با keyword planner
 • آشنایی با نمودارها
 • افزودن متریک های مختلف اندازه گیری
 • استراتژی های مرتبط برای bidding  و استفاده از bidsimulator
 • تنظیمات زمان بندی نمایش تبلیغات و استفاده از Ad schedule  برای بهبود عملکرد
 • تنظیمات نمایش تبلیغات براساس device  های مختلف
 • بهینه سازی کمپین
 • عوامل موثر در افزایش quality score  و کاهش هزینه کلیک
 • بهینه سازی CTR
 • انتخاب extention  ها بر اساس اهداف کسب و کار
 • بهینه سازی keyword list  و افزودن negative keywords
 • نحوه بهینه سازی landing page experience
 • دلایل عدم نمایش تبلیغات و راه های برطرف کردن آن
 • نحوه انجام bulk actions
 • نحوه ثبت تغییرات در روند کمپین

ebrahimiعلیرضا ابراهیم طهرانی: با توجه به اینکه سایت های تازه کار برای اینکه از طریق SEO بخواهند Impression بگیرند، نیاز به پروسه ای حداقل 6 ماه تا 1 ساله می باشد. با استفاده از ادز گوگل میشه در فاز شناخت با استفاده از استراتژی درست با هزینه بسیار کم Impression گرفت. در صورتی که از تجربیات و نصایح دلسوزانه آقای تالویی عزیز استفاده کرد و در بازه های زمانی مناسب نسبت به بهینه سازی کلمات کلیدی، اقدامات لازم را انجام داد می توان با 20 درصد هزینه ، 80 درصد ترافیک بیشتر روی سایت آورد. من با 38 لیر تونستم Impression 18k بگیریم که منجر به 1970 کلیک شد. برای سایت من که تازه راه اندازی شده به نظرم اعداد مناسبی می باشد.

solmaz-ziaabadiسولماز ضیا آبادی: با سلام بنده از وب سایت نارین گل مربوط به فروش محصولات مراقبت از پوست در این دوره شرکت کردم. طی این دوره روی تعدادی از کیوردهای مرتبط ادوردز رفتیم. چیزی که شما در این کلاس می توانید یاد بگیرید (با راهنمایی های کامل مدرس دوره و وقت و انرژی فوق العاده ای که برای پاسخ به سوال های شما می گذارند) این هست که بدون نیاز به هیچ فرد یا شرکتی خودتان ادهایی موفق طراحی کنید و فقط ادهایی رو طراحی نکنید که کلیک بخورد بلکه ادهایی رو طراحی کنید (کیوردهای مناسب و مرتبط، میزان بید، دیسکریپسن و …) که نه تنها از کیفیت و quality score بالایی برخوردار هستند و در نتایج گوگل در جایگاه مناسبی قرار می گیرند و کلیک زیادی دریافت می کند بلکه ادهایی باشد که کلیک های مفید بخورد و نهایتا شما را به هدفتان برساند. نکته فوق العاده دیگر کلاس این هست که شما حتی می توانید به این نکته دست پیدا کنید که آیا اصلا ادوردز جزء کانال هایی کارآمد و موثر برای تبلیغات شما هست یا نه. یعنی به جای صرف هزینه های زیاد برای تست ادوردز، با این کلاس شما می توانید میزان اثربخشی ادوردز را برای کسب و کار خودتان اندازه گیری کنید و در صورت عدم دریافت نتیجه مطلوب هزینه تبلیغات کلیکی گوگل و بازاریابی را در جای دیگر به کار گیرید.

حسام الدین گلابحسام الدین گلاب : اگر دوست دارید تبلیغات گوگلی را خودتان مدیریت کنید قطعا به راهنمایی های افراد باتجربه نیاز دارید. آموزش کار کردن با پنل لازم است اما عموما کمکی به بهینه سازی کمپین های شما نخواهد کرد. نکاتی که من در دوره Google Ads آکادمی دیجیتال مارکتینگ یاد گرفتم باعث شد هزینه های زیادی که ناشی از عدم آگاهی من در اجرای کمپین ها بود در مدت کوتاهی به “یک دهم” کاهش پیدا کند!

abadoozمهدیه عبادوز: در مورد دوره های ادورز اکادمی و استاد هاتف تالویی باید بگم برگ برنده کلاس های ادورز آکادمی دانش بالا دلسوزی و تجربه بسیار خوبه هاتف عزیز است که قطعا با مرحله بندی و دسته بندی کوچک تر کارآمدی مطالب نیز افزایش می یابد. گرچه بدلیل کمبود وقت و حجم مطالب سرعت کلام هاتف عزیز یکم بالاست و باطبع ساده سازی در همه ی بخش ها صورت میگیرد که اگر مطالب خردتر شوند می تونیم انتظار داشته باشیم هاتف عزیز نیز یکم آروم تر و با سرعت نرمال تری تدریس کنند. به هر حال شوق این استاد در یاد دادن بسیار خوب است و من به شخصه از ایشون بسیار قدردانی می کنم و خوشحالم ادورز با ایشون یاد گرفتم.

ismaeil-baratiاسماعیل براتی: من اسماعیل براتی صاحب امتیاز مجموعه ساپتک ایرانیان هستم. در حوزه ماینینگ ارزهای دیجیتال و فروش اینترنتی اسکوترهای برقی فعالیت دارم.
در مدت سه سال فعالیت کاری در حوزه آنلاین دوره های مختلفی را تجربه کرده ام. آخرین دورهسال 97 را خدمت استاد بزرگوار جناب مهندس تالوئی دوره ادوردز را گذراندم. در مدت چهار جلسه همزمان با آموزش ها، کمپین فروش دستگاه ماینینگ و فروش اسکوتر برقی را راه اندازی کردم. خوشبختانه با 30 درصد افزایش فروش در حوزه فعالیتم در ماه اول روبرو شدم. این دوره واقعا یکی از بهترین آموزش های من در حوزه آنلاین به شمار می آید. تمام مراحل ساخت و راه اندازی کمپین ادوردز را استاد تالوئی با بهترین نتایج به من آموزش دادند و من را همیشه شاگرد خود کردند. برای کسب و کارهایی که تازه شروع به فعالیت در حوزه آنلاین نمودند حتما این دوره را توصیه می کنم.
با تشکر فراوان از استاد تالوئی عزیز با احترام، اسماعیل براتی

bagheriشیوا باقری:من دوره‌ی ١٢٠ ساعته مدیریت آکادمی دیجیتال مارکتینگ رو شرکت کردم. در کل دوره خیلی خوبی بود و به من کمک کرد تا زمینه شغلی‌ام رو به صورت کامل عوض کنم. در طول این دوره ‌به شاخه گوگل ادوردز علاقمند شدم و الان در همین زمینه مشغول به فعالیت هستم. جا داره در اینجا از مدرس دوره آقای هاتف تالویی تشکر و قدردانی کنم که با تدریس دقیق، به روز و دلسوزانه‌ای که داشتند و همچنین پشتیبانی بی‌نظیری که هنوز هم بعد از گذشت چندین ماه از کلاس همانند زمان دوره و حتی بهتر از روز اول ادامه دارد، باعث شدند که من به شخصه بتوانم کمپین‌های موفقی را در این زمینه اجرا نماییم.

علی قادریعلی قادری: سلام عرض شد. دوره ادوردز آكادمي بسيار مفيد و اجرايي است و شخصا بعد از اين دوره كامل مسلط به اكانت خودم شدم و همچنين آقاي تالويي مدرس دوره بسيار پر انرژي و با دانش هستند و استفاده بسيار خوبي از اطلاعات ايشون كرديم. موردي كه جالب بعد از اين دوره هم لطف دارن و ما رو راهنمايي ميكنن در مواردي كه سوال ايجاد ميشه. در كل دوره بسيار مفيدي براي شخص بنده بود.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ توسط دکتر مهدی دهبان فعالیت خود را با هدف گسترش دانش دیجیتال مارکتینگ در سطح جامعه و آموزش حرفه‌ای و تخصصی کسب و کارها و کارآفرینان در حوزه بازاریابی آنلاین آغاز نمود است. این مجموعه با طراحی اولین دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی سریع در بین کسب و کارها و به ویژه استارت آپ‌ها به محبوبیت بالایی رسید. در حال حاضر در آکادمی دوره‌های حضوری و غیرحضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ و همچنین همایش‌ها و وبینارهای تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ در حال برگزاری است. آکادمی دیجیتال مارکتینگ  که همکاری با برندهای بزرگی همچون دانشگاه صعنتی شریف، گلرنگ، دیجی کالا، بامیلو و … را در کارنامه خود دارد، در راستای چشم انداز خود که پرورش ۱۰۰ هزار متخصص بازاریابی دیجیتال است، برای حرفه‌ای و کاربردی‌تر شدن دوره‌های آموزشی خود همواره کوشیده و اساتید صاحب نام در صنعت مارکتینگ را نیز به کار گرفته است.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، بعد از پل همت، بن بست 5، پلاک 26، مجموعه آفر پلاتیو گاندی، واحد 3

 • دسترسی با BRT:خیابان ولیعصر،ایستگاه توانیر، به سمت خیابان گاندی، بن بست پنجم.
 • دسترسی با وسیله شخصی:
  ۱. میدان آرژانتین، خ الوند، به سمت گاندی، بن بست پنجم.
  ۲. بزرگراه همت، شرق به غرب، بعد از اتوبان مدرس، خروجی ملاصدرا، میدان ونک، خیابان گاندی،بعد از پلِ همت، بن بست پنجم
  ۳. بزرگراه همت غرب به شرق، بعد پل ملاصدرا خروجی خ گاندی، بن بست پنجم.
 • دسترسی با مترو: ایستگاه میرزای شیرازی واقع در خط ۳، سپس حرکت به سمت خیابان ولیعصر
  ۱. با تاکسی
  در ابتدای خیابان چهارم گاندی جنوبی پیاده شده و پس از بالا رفتن از پله ها کوچه مقابل بن بست پنجم
  ۲. با BRT
  ایستگاه توانیر.

آدرس آفرپلاتیو گاندی

نمی توانید حضوری شرکت کنید؟

در صورتی که امکان شرکت در کلاس را ندارید، می توانید به صورت غیرحضوری ثبت نام کنید. در دوره غیرحضوری ویدیو کلاس ها در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید با استاد و دیگر دانشجویان کلاس در ارتباط بوده و پاسخ سوالات خود را بگیرید.

شاید سوال شما هم باشد…

این دوره مناسب چه کسانی است؟

افرادی که علاقه دارند وب سایت آنها یک شبه در صدر جستجوی‌های گوگل قرار بگیرد و مشتریان زیادی را از این طریق جذب وب سایت خود کنند.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

آشنایی با اصول دیجیتال مارکتینگ

در پایان این دوره چه تخصص هایی خواهم داشت؟

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود استراتژی مناسب برای تبلیغات و رقابت در گوگل تدوین کنید و با کمترین هزینه ممکن بهترین رتبه را در جستجوها در گوگل بدست آوردید.

آیا مدرک پایان دوره هم اعطاء می شود؟

بله. در پایان دوره برای فارغ التحصیلان گواهینامه رسمی بین المللی MPT اتریش صادر می شود.

وسایل مورد نیاز در این رویداد چیست؟

برای شرکت در این دوره بهتر است، لپ تاپ به همراه داشته باشید.

غیرحضوری هم می توان شرکت کرد؟

اگر از آن دسته از علاقه‌مندانی هستید که به دلیل دوری محل زندگی یا مشغله زیاد امکان حضور فیزیکی در کلاس دیجیتال مارکتینگ و کارگاه‌ها را ندارید، می‌توانید با ثبت نام در دوره مجازی دیجیتال مارکتینگ از آموزش تصویری تمامی کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی که توسط برترین مدرسین فعال در این حوزه تدریس می‌شود، بهره‌مند شوید.

ثبت نام در دوره گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل با توجه به بازدید تعداد بالای افراد، به صورت روزانه از سایت گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از این روش ها تبلیغات در گوگل ادوردز است. ممکن است زمانی که در حال جستجو در گوگل بوده اید در گوشه ی سمت چپ لینک جستجو شده، متوجه کلمه ی ad شده باشید، واژه ادز به معنای تبلیغات است. این لینک ها توسط موتور جستجوی گوگل نمایش داده می شود و علل نمایش آن پرداخت هزینه در قابل دریافت کلیک و ترافیک است. زمانی که شما به گوگل ادز کلید واژه هایی را ارائه دهید و سپس هزینه ی مناسب با انتخاب کلید واژه را پرداخت کنید در زمان جستجوی کلید واژه شما توسط  افراد مختلف، لینک سایت شما یا صفحات لندیگ پیج شما به مخاطبین نمایش داده می شود. مبلغ هزینه ای که شما پرداخت کرده اید به ازای هر کلیک از حساب کابری شما کسر می شود. و این اتفاق همان تبلیغات کلیکی گوگل ادورز می باشد.حال شاید برای شما سوال باشد حداقل مبلغ برای راه‌اندازی کمپین adwords چقدر است؟ که می توانید با شرکت در این دوره آموزشی به پاسخ سوالتان برسید

رقابت روز افزون بر سر اولین لینک ها و صفحات موتور جستجو برای کلیک بیشتر و مخاطب بیشتر و در نتیجه فروش بالا تر مورد توجه هر کسب و کاری می باشد.

حال زمانی که شما کسب و کار نو پایی را راه انداخته و یا در حال راه اندازی آن هستید نیاز به معرفی و عرضه شدن به مشتریان و مخاطبان خود دارید .استفاده از بهینه سازی سایت یا همان سئو کاری درست و بجاست اما استفاده از سئو برای شناخته شدن و رقابت در بین رقیبان کمی زمان بر است و در این زمان شما با آنالیز کردن فضای رقابتی کسب و کار خود و با پرداخت هزینه و استفاده از روش های تبلیغات گوگل ادوردز می توانید با سرعت بیشتری در بازار رقیبان خود جای بگیرید.

اما اهمیت گوگل ادز تنها برای کسب و کارهای نوپا نیست. اگر کسب و کار شما یک برند معتبر است نیز شما نیاز به روش های تبلیغاتی گوگل ادز دارید. بسیاری از رقیبان شما برای گرفتن جایگاه شما در صفحات گوگل، بر روی کلمات کلیدی برند یا شعار های تبلیغاتی شما گوگل ادز می زنند و جایگاه شما را در صفحات نخستین تصاحب می کنند. پس شما باید به صورت موازی و هم‌زمان از سئو و گوگل ادوردز برای بالا بردن بازدید های خود باشید.

نگران هزینه های خود برای تبلیغات گوگل ادز نباشید شما با شناخت درست و دقیق اصول گوگل ادز می توانید هزینه های خود را هوشمندانه تر کنترل کنید، به علاوه ترافیک جذب شده از سوی کاربران، با کلیک بر روی لینک تبلیغاتی شما باعث افزایش مشتری و بالارفتن میزان درآمد برند شما می شود که خود نوعی بازگشت سرمایه با سود بیشتر است.

همانطور که گفته شد شما زمانی هزینه تبلیغ را پرداخت می کنید که کاربران بر روی لینک تبلیغ شما کلیک کنند. اگر میخواهید  تبلیغات خود را در گوگل ادوردز ران کنید اول بایدعضو شوید بعد از عضویت و ساخت اکانت گوگل ادز، شما باید یک کمپین برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید. سپس می توانید نرخ هزینه تبلیغات خود رابررسی و تعیین کنید.

نرخ تبلیغات گوگل ادوردز برای هر کلمه کلیدی یکسان نیست. هزینه ی کلمات  براساس مزایده هایی که برای آن کلمه برگزار می شود تعیین میشود.  این هزینه ها براساس تعداد تقاضای کلمات است.یعنی تعداد رقبا برای یک کلمه کلیدی، مبلغی پیشنهاد می‌کنند. این مبالغ در کنار تعدادی آیتم دیگر در تعیین کننده قیمت تبلیغات در صفحه اول و لینک های اول گوگل است.

گوگل ادز علاوه بر سیستم مزایده از نمره کیفیت نیز برای تعیین هزینه تبلیغات استفاده می کند. گوگل با استفاده از الگوریتم های خود و آنالیز سایت شما نسبت به کلمه کلیدی که در کمپین خود انتخاب کرده اید، امتیازی را برای سایت شما در نظر میگیرد. در زمان پرداخت هزینه هر کلیک، نمره کیفیت بالاتر سبب خواهد شد که میزان هزینه کلیک کسرشده کاهش پیدا کند. و اگر شما از کلمه کلیدی مرتبط با سایت خود استفاده نکنید باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید.

پس مهم ترین عامل بهبود و ارتقای کیفیت تبلیغات در گوگل ادوردز، استراتژی مناسب با موقعیت شماست. در صورت آشنایی کامل با روش ها، استراتژی های مختلف و استفاده درست و به جا از گوگل ادز قادر خواهید بود هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش دهید و سبب افزایش بازدید از وب سایت خود شوید.

دوره جامع google ads در آکادمی دیجیتال مارکتینگ
این دوره به شما در درک بهتر مفاهیم واصول گوگل ادوردز، تبلیغات کلیکی گوگل و تفاوت آن با ترافیک اورگانیک و مزایای هر دو ترافیک کمک می کند. بعد از شرکت در دوره و کارگاه گوگل ادز شما دارای مهارت‌های لازم برای مدیریت کمپین های گوگل ادز را به دست خواهید آورد.
به علاوه شما می‌توانید به بهینه سازی هر چه بهتر و بیشتر کمپین های گوگل ادورز، از طریق بالا بردن امتیاز و نرخ هر کلیک برای کاربران در مکان های مختلف دست پیدا کنید .
و همچنین با بررسی از طریق KPI ها یا شاخص های کلید اجرایی و گزارش های گوگل آنالیتیکس میزان موثر بودن کمپین های گوگل ادوردز در موقیعت های مختلف را به دست آورید.
آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان اولین آکادمی معتبر در زمینه دیجیتال مارکتینگ در ایران است، که با ارائه خدمات آموزشی آنلاین به افرادی که شرایط حضور در کارگاه های آموزشی را ندارند، امکان یک یادگیری با کیفیت می‌دهد. رضایت از دوره ی آموزشی با حضور اساتید مجرب تضمین گروه آموزشی آکادمی دیجیتال مارکتینگ است.
امید از با ارائه آموزش های اصولی و کابردی در مسیر موفقیت با شما همراه باشیم.

برای یک شروع قدرتمند آماده اید؟

با شرکت در این دوره توانایی کاهش چشمگیر هزینه تبلیغات گوگل ادوردز را بدست خواهید آورد

  1 دیدگاه

 1. faghani_ahangar@yahoo.com
  28 اسفند 1398
  پاسخ

  درود
  عالی بود

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تخصصی رایگان بگیریدآیا این دوره مناسب شماست؟ پاسخ تمام دغدغه های خود را با استفاده از امکان مشاوره رایگان دریافت کنید
Call Now Button