0

توضیحات کلی

برای شرکت در جلسه اول رایگان دوره، در فرم ثبت نام، گزینه جلسه اول رایگان را انتخاب کنید

 

 

گوگل ادز، ابزار قدرتمند این روزها

حال که این متن را می‌خوانید حتما با گوگل ادز و کاربردهای آن آشنا هستید و می‌خواهید با مزایا و کاربری های این ابزار قدرتمند و به ظاهر پیچیده بیشتر آشنا شوید. جای درستی آمده‌اید:

گوگل ادز دریایی است که عمقش می‌تواند افراد مبتدی را به دردسر زیادی بیندازد. اما هرچه‌قدر که گوگل‌ادز پیچیده است، یادگیری و حرفه‌ای شدن در آن برای شخص و سازمان «مزیت رقابتی» ایجاد می‌کند. دوره ادز پیشرفته یک سورپرایز برای کسانی است که با اصول اولیه‌ی گوگل ادز آشنا هستند. این دوره 18 ساعته ظرفیت‌های شگفت‌انگیزی از سرویس بدون رقیب گوگل برای شما آشکار می‌کند؛ ظرفیت‌ها و البته مهارت‌هایی که بدون شرکت در این دوره هیچ گاه از آن‌ها آگاه و بهره‌مند نمی‌شدید.

اشتباه بزرگی که بسیاری از افراد و بیزنس‌ها در رابطه با گوگل ادز به آن دچار می‌شوند این است که در مرحله‌ای از استفاده از این ابزار متوقف می‌شوند و از آن فقط برای هدف سرچ استفاده می‌کنند. در صورتی‌که اینطور نیست، شما با استفاده از این پنل علاوه بر بحث تبلیغات سرچ (search advertising) که تنها افرادی که در گوگل در حال جستجو هستند را مخاطب قرار می‌دهد، می‌توانید از طریق ریمارکتینگ افرادی که فعال و در حال سرچ هستند را نیز به صورت مجدد با تبلیغات بنری مختلف مورد هدف قرار دهید.

این پروسه در واقع بر مبنای مواردی چون نیازی که کاربر در جستجوی آن بوده، سطحی که در قیف سفر مشتری قرار داشته و یا دلایلی دیگر صورت می‌گیرد. با این روش افراد به طور مجدد آفرها و ارزش‌های بیزنس ما را مشاهده کرده و اگر در مرتبه اول، زمانی‌ که در جستجوی هدف یا نیازی بودند، به تصمیم گیری قطعی نرسیدند، آنقدر با تبلیغات ما مواجه می‌شوند که در زمان رجوع مجدد به نیازی که داشتند قطعا ما را انتخاب می‌کنند.

از روش ریمارکتینگ در گوگل ادز برای آگاهی از برند و ایجاد حس خوب در ذهن کاربر در رابطه با مزیت‌ها و محصولات نیز استفاده می‌شود و باعث می‌شود افراد در زمان نیاز سراغ بیزنس ما بیایند.

در دوره گوگل ادز پیشرفته کمترین نگاه ابزاری به این سرویس وجود ندارد، در عوض یکپارچگی آن با برنامه‌های بازاریابی شما و سیستم‌های اطلاعاتی به بهینه ترین و پربازده‌ترین شکل ممکن مدنظر است. جایی که شما گوگل ادز خود را به گوگل آنالیتیکس متصل کرده و ریمارکتینگ از طریق گوگل ادز را یاد می‌گیرید. زمانی که با انطباق گوگل ادز با قیف فروش آشنا شده و یاد می‌گیرید کمپین خود را براساس استراتژی کسب وکار پیش‌ببرید. همه این‌ها در کنار سرفصل‌هایی که برای اولین بار در ایران مطرح می‌شوند را در یک دوره جامع تجربه کنید.

 

 

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

سرفصل های گوگل ادز پیشرفته

مزایای شرکت در این دوره

اساتید این دوره

کلاس های فعال این دوره

فرم ثبت نام در دوره

  • روش پرداخت
  • اطلاعات کلاس انتخاب شده
  • نوع کلاس: نامشخص
  • تاریخ برگزاری: نامشخص
  • روز های برگزاری: نامشخص
  • ساعت برگزاری: نامشخص
  • قیمت دوره: 1,400,000 تومان
  • روش پرداخت: پرداخت کامل

مکان برگزاری

تهران، خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان هشتم(ساوجی نیا)، پلاک 27 ،ساختمان آکادمی دیجیتال مارکتینگ

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۳۱۸۶۴

ساعت کاری : 9 صبح تا 6 عصر

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.
False
همین حالا تماس بگیرید