0

توضیحات کلی

پس از مدت‌ها انتظار:

 

دوره حضوری مدیریت دیجیتال مارکتینگ برگزار می‌شود

با توجه به محدودیت‌ها، ظرفیت کلاس فقط 20 نفر است و تمامی پروتکل‌های بهداشتی نیز در مجموعه رعایت خواهد شد.

 

نزدیک به دوسال، ناچار بودیم به خاطر حفظ سلامتی شما و خودمان تمام دوره‌های آکادمی را به صورت آنلاین برگزار کنیم. ساده بگوییم دلتنگ کلاس‌های پر جنب‌و‌جوش آکادمی و حال‌هوای ساعت‌های استراحت بین کلاس‌ها هستیم. اگر چه فعلا کرونا اجازه نمی‌دهد مانند گذشته در کنار هم باشیم، اما پس از مدتها سعی کردیم تمام شرایط را در ساختمان اختصاصی آکادمی برای برگزاری کلاس‌های حضوری در شرایطی سالم آماده کنیم. ساختمان و کلاس‌ها را ضد عفونی کرده، ظرفیت کلاس را با رعایت کامل فاصله‌ی اجتماعی و حفظ جریان سالم هوا در نظر گرفته‌ایم. خلاصه این که هر دستورالعملی که لازم بود برای سلامت ماندن شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم . پس اگر شما هم جزو افرادی هستید که به هیچ شکل نمی توانید با دوره های آنلاین و گذراندن کلاس پای لپ تاپ ارتباط برقرار کنید، انتظار به سر رسیده است. اما در نظر داشته باشید که نمی توانیم به روش گذشته در جلسه ی اول به صورت رایگان میزبان شما باشیم و ظرفیت کلاس هم بسیار محدود است. پس فرصت را از دست ندهید و برای دریافت مشاوره، اطلاعات و یا ثبت نام در دوره اقدام کنید. ضمنا اگر سوال بیشتری درباره دوره دارید می توانید در همین صفحه درخواست مشاوره ثبت کنید.

 

دیجیتال مارکتینگ کلید موفقیت در کسب‌وکار

فضای دیجیتال سراسر فرصت و پتانسیل برای جذب مشتریان، افزایش فروش و رشد چشمگیر کسب‌و‌کارها است. اما رسیدن به موفقیت در این فضا نیازمند مهارت خاصی است که به آن بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ می‌گوییم. مهارتی که به شما کمک می‌کند، نهایت استفاده را از وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل، شبکه‌های اجتماعی و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال برده تا با کمترین هزینه به بهترین بازدهی دست یابید.

شما برای رشد در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا اطلاعات لازم را به صورت کاملا کاربردی و حرفه‌ای بیاموزید. دوره جامع بازاریابی دیجیتال دقیقا با همین هدف طراحی شده است. در این دوره شما می‌توانید کامل ترین سرفصل‌های آموزشی در ایران را زیر نظر اساتید خبره این حوزه بی‌دغدغه آموخته و با کمک و مشاوره آن‌ها اجرا کنید.

 

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

شما در حال بررسی جامع‌ترین دوره دیجیتال مارکتینگ ایران هستید که شامل 12 زیر دوره و یک پروژه عملی می‌شود

 

زمان برگزاری کلاس‌ها:

پنجشنبه‌ها ساعت 14 - 18 و جمعه‌ها 9 - 15

دموی دوره

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

سرفصل های دوره حضوری مدیریت دیجیتال مارکتینگ 111

مزایای شرکت در این دوره

اساتید این دوره

فرم ثبت نام در دوره

  • روش پرداخت
  • اطلاعات دوره انتخاب شده
  • نوع کلاس: نامشخص
  • تاریخ برگزاری: 1400/7/8
  • مدت دوره: 200 ساعت
  • مبلغ: 9,000,000 تومان
  • روش پرداخت: پرداخت کامل

مکان برگزاری

تهران، خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان هشتم(ساوجی نیا)، پلاک 27 ،ساختمان آکادمی دیجیتال مارکتینگ

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۳۱۸۶۴

ساعت کاری : 9 صبح تا 6 عصر

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.
False