0

توضیحات کلی

آموزش تخصصی چراغ راه موفقیت شما

 • اگر تخصص و مهارتی دارید که می‌توانید از همین تخصص و مهارت به راحتی در اینستاگرام کسب درآمد کنید و در این وبینار ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.

 

 • اگر تخصص و مهارتی ندارید و هنوز ایده‌ای پیدا نکرده‌اید، اصلا جای نگرانی نیست! تنها کافیست در این دوره ی آموزشی به صورت حرفه ای شغل ادمینی پیج های اینستاگرام را آموزش ببینید و در گوگل سرچ کنید: استخدام ادمین یا مدیریت پیج اینستاگرام ! هزاران فرصت شغلی در بهترین شرکت‌ها با بهترین درآمدها هم به صورت دورکاری و هم حضوری وجود دارد!   

 

 • اگر دوست دارید کسب و کاری راه‌اندازی کنید مطمئن باشید در این کلاس به ایده های جدیدی خواهید رسید و همچنین می توانید با کمک و راهنمایی استادان این کلاس، ایده‌ی خود را عملی کنید. 

 

 

فقط و فقط شرکت در دوره های اینستاگرام مارکتینگ شما رو به ادمین حرفه ای تبدیل نمیکنه! 

بله درست خواندید! به تجربه افراد زیادی را دیده‌ایم که در چندین دوره ادمین اینستاگرام شرکت کرده‌اند ولی به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند. چرا که فقط آموزش دیدن کافی نیست! در کنار آموزش‌ها باید به دانسته‌هایی که یاد میگیرید عمل کنید.

در این دوره شما 7 روز تا جلسه بعدی فرصت دارید تا تمام تمرین‌های کلاس را انجام دهید و به پشتیبان گزارش دهید و البته لحظه به لحظه پشتیبان، تمام تمرین های شما را بررسی و کنترل می کند و دقیقا در همین مرحله با آموزش و تمرین‌های کلاس، به ادمین حرفه ای تبدیل خواهید شد. لازم به ذکر است این پشتیبان در تمام جلسات شما را راهنمایی و مربیگری میکند تا به نتیجه مطلوب و ایده‌آل برسید.  

 

پشتیبانی کامل و حرفه ای یکی از اصلی ترین ویژگی های دوره ی ادمینی اینستاگرام است. 

 

این دوره ی آموزشی  از چهار بخش اصلی تشکیل شده است که سرفصل های آن را با هم بررسی می کنیم: 

 

اول: موارد فنی بیزینس پیج اینستاگرام 

دوم: تولید محتوای حرفه ای در اینستاگرام و روش کار با اپلیکیشن های محتوا ساز 

سوم: مذاکره فروش و مذاکره با کارفرما در اینستاگرام  

چهارم : برنامه ریزی کسب و کار در اینستاگرام 

دموی دوره

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

سرفصل های دوره جامع مدیریت (ادمین) اینستاگرام

 • چرا اینستاگرام برای کسب و کار مهم است؟   /  هدف گذاری   /  مخاطب خود را چگونه بشناسیم ؟   /  پرسونا   /  بیزینس پیج اینستاگرام چیست و چه اهمیت و مزیت هایی دارد؟   /  یک bio  حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟   /  امنیت اینستاگرام   /  سایزهای مناسب پست گذاری همراه با نکات ریز   /  معرفی سایت های دانلود عکس و ویدئو حرفه ای   /  معرفی فونت های مناسب   /  معرفی رنگ های مناسب   /  حذف بک گراند تصاویر با موبایل  /  ساخت عکس نوشته با موبایل 

 

 • محتوا چیست   /  اهمیت محتوا در رشد یک پیج   /  فرمول تولیدمحتوا   /  ایده های تولید محتوا برای پست   /  فرمول جادویی برای نوشتن تیترهای میخکوب کننده   /  ایده محتوا برای استوری   /  ساخت تقویم محتوا   /  نکات ریز قراردادی 

 الگوریتم 2020 اینستاگرام /  روش های جذب و افزایش فالور! کاملا تضمینی  / بررسی INSIGHT2020 / اصول کپشن نویسی  /  نحوه درست هشتگ گذاری  /  معرفی تم های خلاقانه و جذاب  /  معرفی و تحلیل پارامترهای پست  /  تدوین ویدیو با اپلیکیشن  ساخت پست کاروسل با موبایل   /  ساخت استوری متحرک  /  فرمول استاندارد ساخت ویدئو  /  تجهیزات اولیه و ارزان برای ضبط ویدئو  نحوه صحیح استوری گذاشتن   /  بررسی INSIGHT برای استوری نحوه صحیح برگزاری لایو  /  استفاده از IGTV  /  قابلیت های جدید دایرکت  /  معرفی سایت های تحلیل رقبا  /  شناسایی پیج های مناسب برای تبلیغات 

 برای مشتریان :

تیپ شناسی مشتریان شبکه‌های اجتماعی / فروش بر پایه چت و مکالمه با مشتری  /  روش‌های انجام مکالمه تلفنی برای فروش کالا و خدمات /  طرح‌ها و زمان‌های طلایی فروش /  ارتباط مؤثر با مشتری /  پیشنهاد رد نشدنی (اتمام فروش)  

 

 برای کارفرما :

نحوه شرکت در مصاحبه ی کاری  /  نحوه ی ارایه ی رزومه ی شغلی  /  قرارداد های کاری تمام وقت و نیمه وقت  /  شرح وظایف یک ادمین اینستاگرام  /  نکته های طلایی برای برنده شدن در یک مصاحبه ی شغلی 

  آموزش تخصصی مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی

کمک به معرفی ابزار مناسب سوشال مدیای شغل شما

برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی و تاکتیک‌های شبکه‌های اجتماعی

مزایای شرکت در این دوره

اساتید این دوره

کلاس های فعال این دوره

فرم ثبت نام در دوره

 • روش پرداخت
 • اطلاعات کلاس انتخاب شده
 • نوع کلاس: نامشخص
 • تاریخ برگزاری: نامشخص
 • روز های برگزاری: نامشخص
 • ساعت برگزاری: نامشخص
 • قیمت دوره: 1,500,000 تومان
 • روش پرداخت: پرداخت کامل

مکان برگزاری

تهران، خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان هشتم(ساوجی نیا)، پلاک 27 ،ساختمان آکادمی دیجیتال مارکتینگ

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۳۱۸۶۴

ساعت کاری : 9 صبح تا 6 عصر

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.
False
همین حالا تماس بگیرید