0

توضیحات کلی

جایگاه تحقیقات بازاریابی را در برنامه ریزی کسب و کار درک کنید

ما بوسیله تحقیقات بازار به دنبال این هستیم که نوع و میزان تقاضای محصول را در بازار بشناسیم و بدانبم که چه کسانی به دنبال خدماتی که ارائه می‌کنیم هستند.

تحقیق بازار می‌تواند به پرسش‌های بسیاری از جمله موقعیت فعلی و آینده یک کسب‌وکار پاسخ دهد و همچنین بتوانید بوسیله‌ی آن رفتار مشتریان را پیش بینی کنید.

پس تحقیق و تحلیل بازار یکی از مهم‌ترین راه‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا مشتریان خودتان را شناخته و ارزشی را به آنان ارائه کنید که هیچ کسب و کار دیگری در حال حاضر به آنان ارائه نمی‌کند (مزیت رقابتی).

بوسیله این تحقیقات تصمیمات استراتژیک در خصوص آمیخته بازاریابی بگیرید.

 

دوره تحقیقات بازاریابی 

در این دوره شما با اصولی‌ترین مباحث تحقیقات موثر بازار آشنا می‌شوید و جزئیات این پروسه را برای کسب‌وکار خود ترسیم می‌کنید.

برای بیزینستان اساسی‌ترین سوالات را آماده خواهید کرد تا بتوانبد از پرسونای مورد هدف کسب‌وکار بهترین اطلاعات ممکن را بدست آورید.

پس از آن با روش‌های مختلف تحقیقات بازار آشنا خواهید شد. با نرم افزارهای این حوزه مانند Excel و SPSS آشنا خواهید شد و خواهید توانست محاسبات آماری و روش‌های آماری را در تحقیقات بازار بکار بگیرید.

در نتیجه شما به طور کامل با فرآیند تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود پس از پایان دوره بر روی نرم افزار SPSS تسلط پیدا کنید و آزمونهای آماری مورد نیاز خود را به راحتی اجرا کنید.

همچنین علاوه بر آزمونهای مرسوم تحقیقات بازاریابی ذکر شده الگوریتم‌های درخت تصمیم و Clustering نیز آموزش داده خواهند شد، به علاوه در کنار نرم افزار SPSS شما با نرم افزار قدرتمند XLSTAT نیز آشنا می‌شوید و می‌توانید تمامی نیازهای تحقیقاتی خود را بر روی اکسل نیز انجام دهید.

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

سرفصل های دوره تحقیقات بازاریابی

مزایای شرکت در این دوره

اساتید این دوره

کلاس های فعال این دوره

فرم ثبت نام در دوره

  • روش پرداخت
  • اطلاعات کلاس انتخاب شده
  • نوع کلاس: نامشخص
  • تعداد جلسات: نامشخص
  • تاریخ برگزاری: نامشخص
  • روز های برگزاری: نامشخص
  • ساعت برگزاری: نامشخص
  • مبلغ: 1,600,000 تومان
  • روش پرداخت: پرداخت کامل

مکان برگزاری

تهران، خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان هشتم(ساوجی نیا)، پلاک 27 ،ساختمان آکادمی دیجیتال مارکتینگ

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۳۱۸۶۴

ساعت کاری : 9 صبح تا 6 عصر

نظرات کاربران

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

False