درباره آکادمی دیجیتال مارکتینگ

داستان ما

درباره ما

از تابستان سال ۹۴ فکر آموزش مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ به مدیران کسب‌وکارها و صاحبان آن به ذهن دکتر مهدی دهبان رسید. شش ماه طول کشید تا این فکر از ذهن و نقشه‌ای روی کاغذ فراتر برود و تبدیل به قدم‌های آغازین برای انجام کاری بزرگ شود. اولین کلاس دیجیتال مارکتینگ آکادمی در دوازده آبان ۱۳۹۴ برگزار شد. برگزارکنندگان این دوره دکتر مهدی دهبان و همسرشان خانم دکتر لیلا مسکوب بودند که با استقبال بی‌نظیری مواجه شد. علاقه‌مندان آنقدر زیاد بودند که با گذشت دوماه دومین کلاس هم شروع شد.

در آن برهه زمانی، این دوره‌ها برای ۳۲ ساعت آموزش طراحی شده بود و در جلسات معرفی آن بیش از دویست نفر از علاقه‌مندان و صاحبان کسب‌و‌کار شرکت کردند. برگزاری دوره‌ی ۳۲ ساعته مبانی و مقدمات دیجیتال مارکتینگ تا سال ۹۵ ادامه یافت. اواخر بهمن ماه همان سال بود که دیگر این بنای آموزشی ساختاری بزرگتر می‌طلبید و سنگ‌بنای اولین دوره‌ی جامع دیجیتال مارکتینگ با ۱۲۰ ساعت آموزش تخصصی گذاشته شد.

دوره‌ای که در آن زمان مشابهش وجود نداشت و براساس نیاز بازار و کسب‌و‌کارها و همفکری متخصصان و اساتید این حوزه با عنوان mini MBA شکل گرفت و تا سال 97 بیش از ۵۰ بار برگزار شد و آکادمی نیز از یک فضای کوچک و کلاس‌های کوچک ۳۰ نفره به فضای آموزشی بزرگتر در منطقه‌ی توانیر منتقل شد. هم‌چنین در همان دوران کارگاه‌های مهارتی هشت ساعته نیز به دوره‌های آموزشی اضافه شد.

ما در این راه همواره بر این باور بودیم که تدریس مهارت‌های تخصصی نیاز به متخصص دارد و در دنیای بزرگ و رو به تغییر و رشد دیجیتال مارکتینگ طبیعتا یک نفر نمی‌تواند همه‌ی حوزه‌ها را با جزییات تدریس کند و به‌روز هم بماند. بنابراین حالا وقت آن بود که تیم آموزشی آکادمی به‌روزتر و بزرگتر شود و طبیعتا بهترین گزینه در درجه اول دانش‌آموختگان مستعد آکادمی بودند که در این دوسال در کنارمان آموخته بودند و تجربه کسب کرده بودند و حالا هرکدام در حوزه‌ی کاری خودشان تبدیل به متخصصان بی نظیر و قابل اعتماد شده بودند و البته به این تیم گروه دیگر متخصصانی که در داخل و خارج از ایران در این حوزه کار و مطالعه کرده بودند نیز اضافه شدند.

از ابتدای راه تا کنون

سال 97
4000 دانشجو
اولین دوره اصول دیجیتال مارکتینگ 200 ساعته

سال 98
10000 دانشجو
صدمین دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال مارکتنیگ 200 ساعته

سال 94-95
500 دانشجو
اولین دوره اصول دیجیتال مارکتینگ ، 32 ساعت

سال 96
2000 دانشجو
دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال مارکتنیگ 120 ساعته

و اینجای داستان ما بود که دوره های ۱۲۰ ساعته با ۱۲ استاد متخصص تبدیل شد به تنها و کامل‌ترین دوره‌های جامع دیجیتال مارکتینگ در ایران آن سال‌ها و محل برگزاری دوره‌ها هم با توجه به افزایش علاقه‌مندان به دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه تهران منتقل شد.

در همین سال‌ها بود که توانستیم مجوزهای لازم از وزارت ارشاد را دریافت کنیم و هم‌چنین درخواست تایید و صدور مجوز وزارت علوم تحقیقات فناوری را نیز برای دوره‌ی جامع دیجیتال مارکتینگ دریافت کردیم . اما این آغاز راه بود... .

شورای طراحی آموزشی آکادمی مجددا دوره‌ی جامع دیجیتال مارکتنیگ را با توجه به تجربیات این سال‌ها و بازخوردهای دانشجویان و دانش‌آموختگان بازبینی کرد و با تغییر و اصلاح سرفصل‌ها به دوره‌ جامع ۲۰۰ ساعته به صورت حضوری و ۱۹۰ ساعته به صورت آنلاین تبدیل شد.

تمامی سرفصل‌ها با مطالعه منابع، ابزارها و پلتفرم‌های خارجی و بررسی تجربه‌های کسب‌و کارهای موفق داخلی، بومی‌سازی و بازطراحی شد و دوره‌ی جامع مدیریت دیجیتال مارکتینگ هم اکنون یکی از معتبرترین و کامل‌ترین دوره‌های آموزشی در ایران است.

با توجه به رشد بازار دیجیتال و نیاز جامعه و بازار کار به مهارت‌های تخصصی‌تر از ابتدای سال ۹۸، کمپ‌های تکمیلی و کوتاه‌مدت مانند سئوی تخصصی، ادمین اینستاگرام، گوگل ادز پیشرفته، فروش در آمازون، یوتیوب مارکتینگ، کپی رایتینگ و ... به لیست دوره‌ها اضافه شد. هم‌چنین دوره‌ی پیشرفته‌ی دیجیتال مارکتینگ برای کسانی که می‌خواستند در موضوعات عمیق‌تر شده و حرفه‌ای‌تر گام بردارند، راه‌اندازی شد.

تا اینکه کرونا بی‌خبر آمد. روزهای سخت هجوم ویروس کرونا اگرچه برای آکادمی هم مانند بسیاری دیگر از کسب‌وکارها سخت و دشوار بود اما آکادمی متوقف نشد. آکادمی با چابکی با آموزش مهارت‌های ویژه‌ی تدریس دوره‌های آنلاین به اساتید، شکل دوره‌ها را از حضوری به آنلاین تغییر داد.

اگرچه ما در آکادمی بسته‌های آموزشی ویدیویی هم در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهیم اما از آنجا که معتقدیم آموزش مهارت‌های تخصصی نیاز به همراهی مداوم دانشجو و استاد دارد؛ بنابراین تلاش کردیم کلاس‌های آنلاین را بیشتر برگزار کنیم تا بتوانیم سطح رضایت‌مندی بیشتری در دانشجویانمان ایجاد کنیم.

حاصل روزهای کرونا برگزاری بیش از ۴۰ دوره‌ی تخصصی آنلاین بود که با موفقیت اجرا شد و هم اکنون هم در کنار دوره‌های حضوری که دوباره آغاز شده در حال اجراست و بسیاری از دانش‌آموختگان این دوره‌ها جزء همکاران ما در آکادمی هستند.

از سال ۹۵ تاکنون آکادمی بیش از ۱۲۰ دوره‌ی تخصصی دیجیتال مارکتینگ برگزار و هزاران ساعت محتوای آموزشی دست‌اول تولید کرده است و باعث افتخار ماست که بیش از ۸۰۰ نفر از فعالان، صاحبان کسب‌وکار و مدرسان حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ کشور از دانش‌آموختگان آکادمی بوده‌اند.

اما داستان ما ادامه دارد... در آکادمی همیشه به‌روز بودن و ارائه آموزش تخصصی باکیفیت و کاربردی و همراهی و حمایت نامحدود از دانش‌آموختگان و دانشجویان اولویت ما بوده و خواهد بود.

در حال حاضر بخش آموزش دوره‌های تخصصی و بخش اجرای پروژه های دیجیتال مارکتینگ با اجرای پروژه‌هایی مثل طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، ادمینی شبکه‌های اجتماعی ، مشاوره کسب و کارهای دیجیتال، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال و گوگل ادز در کنار شماست.

تیم حرفه‌ای و متخصص مجموعه اکنون در ساختمان مستقل مجموعه در خیابان بهشتی می‌کوشد همواره بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را به فعالان و علاقه‌مندان این حوزه ارائه دهد. ما همواره معتقدیم که تنها اولین بودن نمی‌تواند تمایز باشد، بنابراین تلاش کردیم که اولین و بهترین باشیم.

اکنون خانواده‌ی بزرگ آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان با سال‌ها تجربه‌ی تخصصی از دانشجویان، دانش‌آموختگان و اساتید این حوزه شکل گرفته، با افتخار از اعضای جدید استقبال می‌کند.

فرم تماس با آکادمی

مشتریان ما
همین حالا تماس بگیرید