پیشنهاد سردبیر

آخرین مقالات ما

اولین رویداد روز بازاریابی محتوایی برگزار شد / گزارش همایش + تصاویر و ویدیو کامل
نخستین رویداد تخصصی روز بازاریابی محتوایی در حالی ۲۳ دی ماه در سالن همایش های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد که با حضور بیش از ۴۰۰ متخصص در بخش حضوری ۷۵۰۰۰ نفر در بخش آنلاین استقبال از آن کم نظیر بود!
تقویم محتوا چیست؟
تقویم محتوا یکی از گام‌های فرایند بازاریابی محتوایی است که باعث نظم بخشیدن به تولید و انتشار محتوای شما می‌شود. در این مقاله گام به گام ساخت یک تقویم محتوایی آموزش داده شده است.
هر آنچه درباره تجربه کاربری باید بدانید
تجربه کاربری (UX) یا همان User Experience همان‌طور که از نامش پیداست یعنی تجربه، رفتار، احساسات و ذهنیتی که هنگام استفاده از محصولات، خدمات، سایت و اپلیکیشن شما در ذهن کاربران‌تان باقی می‌ماند.
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟ آیا الگوریتم مرغ مگس خوار بر وب سایت شما تاثیر گذاشته است؟ در مقاله آموزشی زیر به این سوالات پاسخ داده شده است.
معرفی مشاغل دیجیتال مارکتینگ
با مطالعه این مقاله علاوه بر حوزه دیجیتال مارکتینگ با مشاغل، پیش نیازها و مهارت‌های مورد نیاز هر عنوان شغلی آشنا خواهید شد.
آشنایی با مفهوم Content Curation و معرفی ۵ ابزار رایگان و ساده برای گزینش محتوا
 Content Curation به تعبیر ساده، به معنای گزینش محتوا، جمع‌آوری و ارائه محتوایی با رویکرد خاص کسب و کارمان، انتقال محتوا به انتخاب ما و اضافه کردن زاویه دیدمان به موضوع است.
ترفیع محتوا چیست و به چه روش‌هایی انجام می‌شود؟
ترفیع محتوا پادشاه است. اگر محتوای خود را ترفیع ندهید، حتی با خلق بهترین و ارزشمندترین محتوا هم دیده نخواهید شد و کسب و کارتان رشد نخواهد کرد.
کپی رایتینگ چیست؟
کپی‌رایتینگ، نویسندگی تجاری است که در آن کپی‌رایتر با بهره‌گیری از قدرت کلمات و نوشتن خود، بر روی مخاطب اثر گذاشته و او را از مخاطب به مشتری تبدیل می‌کند.
معرفی الگوریتم‌های گوگل
الگوریتم‌های گوگل سیستم‌ پیچیده‌ای هستند که به گوگل در پیدا کردن و رتبه‌بندی مرتبط‌ترین صفحات برای عبارت جستجو شده کمک می‌کنند.
معرفی مشاغل دیجیتال مارکتینگ
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
معرفی الگوریتم‌های گوگل