چهارمین دورهمی آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از دانشجویان، اساتید و میهمانان ویژه در هتل پنج ستاره پرشین پلازا برگزار شد.

مراسم دورهمی آکادمی دیجیتال مارکتینگجمعه ۲۰ دی ماه همزمان با چهارمین سالگرد تاسیس آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان، دورهمی چهارم این آکادمی با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با یکدیگر و کسب و کارهای هم، آشنایی دانشجویان با ترندهای جدید دیجیتال مارکتینگ و معرفی تسهیلات بانکی ویژه دانشجویان آکادمی در هتل پنج ستاره پرشین پلازا از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.

در این دورهمی موسسین آکادمی دکتر مهدی دهبان و دکتر لیلا مسکوب و اساتید آکادمی آقایان سجاد احمدی (استراتژی دیجیتال مارکتینگ)، مسعود انصاری (طراحی کمپین دیجیتال)، مسعود الوهیمی (سئو)، هاتف تالویی (گوگل ادز)، یوسف فراهانی (بازاریابی محتوایی)، امیرحسین صالح (اصول دیجیتال مارکتینگ)، مهرداد نوری (گوگل تگ منیجر و ایمیل مارکتینگ)، حمید دهبان (وردپرس)، پارسا کاکویی (شبکه های اجتماعی)، امیرحسین ثقه الاسلامی (ASO)، دکتر حسین جبل العاملی (برندینگ)، حمید توکلی (انتخاب نام برند) و جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان حضور داشتند. آقایان دکتر صفا صیرفی و فرهاد جهادی پور نیز میهمانان ویژه این دورهمی بودند.

اساتید آکادمی دیجیتال مارکتینگ

از مهمترین اتفاقات این دورهمی معرفی دوره های جدید آکادمی بود. دکتر مهدی دهبان، موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ در این برنامه از دو دوره جدید آکادمی به نام های “دوره جامع پیشرفته دیجیتال مارکتینگ” و “دوره جامع اپ مارکتینگ” رونمایی کرد که هر دو مورد برای اولین بار در ایران برگزار خواهند شد.

دکتر مهدی دهبان در دورهمی آکادمی دیجیتال مارکتینگ

در این رویداد چندی از دانشجویان موفق از نتایجی که با یادگیری و پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارهای خود گرفته اند و همچنین چالش ها، سختی ها و شیرینی هایی که در این مسیر تجربه کرده اند، سخن گفتند. محمد فعال علوی، آرمان رحیمی، مرتضی شایق و محمد مهدی پاکدامن دانشجویان موفقی بودند که در این بخش صحبت کردند.

دانشجویان موفق آکادمی دیجیتال مارکتینگ

در ادامه دکتر صفا صیرفی مدیرعامل آژانس تبلیغاتی بین المللی FCB Art Group به سخنرانی تخصصی در خصوص لزوم یکپارچه سازی تبلیغات آفلاین و آنلاین و آینده تبلیغات دیجیتال و روندهای پیش رو پرداختند.

دکتر صفی صیرفی

در ادامه با توجه به توافقنامه نوشته شده بین آکادمی دیجیتال مارکتینگ و بانک مهر اقتصاد، آقای فرهاد جهادی پور از مدیران شعب ممتاز این بانک شرایط دریافت تسهیلات ویژه دانشجویان آکادمی را جهت پرداخت راحت شهریه دوره ها و تهیه ملزومات مورد نیاز برای کسب و کار دیجیتال آنها شرح داد.

فارغ التحصیلان آکادمی

در پنجمین بخش این رویداد صمیمی که اجرای آن را امیرحسین صالح از اساتید ارزشمند آکادمی برعهده داشت، فارغ التحصیلان جدید دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ آکادمی مدرک رسمی پایان دوره خود را که از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر شده بود، دریافت کردند.

چهارمین سالگرد تاسیس رسمی آکادمی دیجیتال مارکتینگ نیز در این دورهمی با حضور اساتید و دانشجویان جشن گرفته شد.

برش کیک 4 سالگی آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

و اما شاید جذاب ترین بخش این دورهمی قرعه کشی ویژه آن بود که ۱۲ جایزه ویژه زیر به قید قرعه به دانشجویان خوش شانس آکادمی تقدیم شد:

نفر اول: یکسال حضور رایگان در دوره های آکادمی دیجیتال مارکتینگ ( تا سقف ۱۵ میلیون تومان )

نفرات دوم و سوم: حضور رایگان در دوره پیشرفته آکادمی دیجیتال مارکتینگ برای دو نفر.( ارزش ۸ میلیون تومان )

نفر چهارم: یک عدد لپتاپ

نفر پنجم: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان اعتبار خدمات میزبانی وب از شرکت گنجه هاست

نفر ششم: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان اعتبار خدمات میزبانی وب از شرکت گنجه هاست

نفر هفتم: ۵۰۰.۰۰۰ تومان اعتبار خدمات میزبانی وب از شرکت گنجه هاست

نفرات هشتم تا دوازدهم: هر نفر یک عدد پاوربانک

اهدای جوایز دورهمی آکادمی دیجیتال مارکتینگ

معرفی سرویس پرداخت پکپی، شبکه سازی دانشجویان با یکدیگر و مشاوره دانشجویان با اساتید نیز از دیگر برنامه های این دورهمی بود. این دورهمی صمیمی در ساعت ۱۶ به پایان رسید.

مشاوره اساتید با دانشجویان آکادمی دیجیتال مارکتینگ

گزارش تصویری مراسم، عکس های پاپ آپ و میهمانان را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید.

مراسم به روایت تصاویر

[rl_gallery id=”37883″]

عکس های یادگاری در حاشیه مراسم

[rl_gallery id=”38218″]

عکس های میهمانان مراسم

[rl_gallery id=”37992″]