ربات آکادمی دیجیتال مارکتینگ راه‌اندازی شد

ربات تلگرام آکادمی

راه‌اندازی ربات تلگرامی آکادمی، از تازه ترین گام‌های این شرکت بوده و امید می‌رود سطح خدمات ارائه‌شده توسط این مجموعه را افزایش دهد.مخاطبان  می‌توانند در پیام‌رسان تلگرام، از طریق ربات آکادمی به مطالب وبلاگ، برنامه دوره‌ها و پروفایل خود دسترسی داشته باشند.

ربات تلگرام دیجیتال مارکتینگربات آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان در راستای افزایش فعالیت‌های این موسسه در پیام رسان تلگرام و افزایش رفاه مخاطبان این آکادمی راه‌اندازی شد.

با این ربات که به همت توسعه‌دهندگان این شرکت تهیه شده است، یادگیری آخرین متدهای روز دیجیتال مارکتینگ ممکن شده و دسترسی به جدیدترین مقالات وبلاگ، شرکت در دوره‌ها و رویدادها، کسب امتیاز و دسترسی مستقیم به پروفایل کاربری ممکن شده است.

مخاطبان می‌توانند با استفاده از بخش‌های اصلی این ربات، شاملِ «آموزش‌های رایگان»، «دوره‌های آموزشی»، «کسب اعتبار» و «پروفایل شما» به مطالب مختلف دنیای دیجیتال مارکتینگ دسترسی پیدا کرده و از جدیدترین دوره‌های آکادمی، نحوه کسب امتیاز و وضعیت پروفایلشان آگاهی پیدا کنند.

شایان ذکر است این نسخه آزمایشی این ربات بوده و در نسخه نهایی تغییراتی در جهت بهبود آن رخ خواهد داد؛ برای همین منظور از شما مخاطبان گرامی خواهش می‌کنیم که مانند همیشه با ما همراهی کرده و نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود را در بخش کامنت‌های همین مطلب برای ما بیان کنید.

آموزش‌های رایگان و اطلاع از دوره‌ها در ربات آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آی‌دی ربات در تلگرام: dmacbot@

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موضوعات دیگر