آموزش میل چیمپ

آموزش میل چیمپ (mailchimp): بهترین ابزار ایمیل مارکتینگ

فهرست مطالب

میل چیمپ mail chimp از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ در دنیا هستند که در کشور ما نیز طرفدارهای زیادی را به خود اختصاص داده استآموزش میل چیمپمیل چیمپ نرم افزاری است که به شما امکان دسترسی به افراد از طریق ایمیل را می دهد. این برنامه یک بستر اتوماسیون بازاریابی و یک سرویس ایمیل مارکتینگ است. این پلتفرم یک نام تجاری از اپراتور یک شرکت آمریکایی Rocket science group است که در سال ۲۰۰۱ توسط بن شاهستن و مارک آرمسترانگ تاسیس شد و دن کورزینوس بعد ها به آن به عنوان یک سرویس پولی میل چیمپ پیوست. Freemium در سال ۲۰۰۹ شروع شد و یک گزینه اضافه کرد. طی یک سال پایگاه کاربر آن از ۸۵۰۰۰ به ۴۵۰۰۰۰ افزایش یافت. تا ژوئن سال ۲۰۱۴ از طرف کاربران خود در هر ماه بیش از ۱۰ میلیارد ایمیل ارسال می کرد. در سال ۲۰۱۷ این شرکت روزانه ۱۴۰۰۰ مشتری جدید به دست می آورد. این شرکت هنوز متعلق به بنیان گذار خود است و هرگز صندوق های سرمایه گذاری را قبول نکرده است. این برنامه این کار را با ارسال خبرنامه به افرادی که در لیست ایمیل شما ثبت نام کرده اند انجام می دهد. میل چیمپ برنامه ای است که می تواند به بازاریابی ایمیل شما توان ببخشد. میل چیمپ درواقع یک پلتفرم بازاریابی است که به شما کمک می کند تا با مشتریان و مخاطبان خودتان ارتباط بر قرار کرده و آن ها را مدیریت کنید. در فوریه سال ۲۰۱۷ این شرکت به عنوان یکی از شرکت های نوآورانه بسیار سریع شناخته شد. در آگوست سال ۲۰۱۷ دفاتر این شرکت در بروکلین و اوکلند گزارش دادند که دفتری نیز در کالیفرنیا افتتاح خواهند کرد. در سال ۲۰۱۹ این شرکت اعلام کرد درآمد سالانه خود به ۷۰۰ میلیون دلار در حال تبدیل شدن به یک بستر بازاریابی کامل با هدف سازمان های کوچک تر است. رویکرد ما به بازاریابی بر روی شیوه های مدیریت سالم ارتباط، کمپین های کاربردی و تجزیه و تحلیل داده های قدرتمند تمرکز دارد. ما در این جا هستیم تا به شما کمک کنیم یک بازاریاب حرفه ای در زمینه کاری خودتان باشید. برای شروع آماده هستید؟

میل چیمپ چیست؟

میل چیمپ در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و اکنون بیش از ۷۰۰ کارمند و ۱۴ میلیون کاربر را دارا می باشد. آن ها به طور میانگین روزی ۱ میلیارد ایمیل را ارسال می کنند! از ماه مه سال ۲۰۱۹ برخلاف مخاطبین فقط مشترک، کاربران جدید برای هر مخاطب شارژ می شوند، بنابراین کاربران جدید برای مخاطبین اشتراک نشده و کسانی که هنوز تایید نکرده اند پرداخت می کنند. میل چیمپ همچنین به عنوان یک تبلیغ کننده پادکست از راه اندازی سریال، یک پادکست که به بررسی یک پرونده قتل در چند قسمت می پرداخت حمایت می کرد.

خرید اکانت میل چیمپ

در فوریه سال ۲۰۱۶ میل چیمپ اعلام کرد که خدمات را به عنوان یک ویژگی مندریل Mandril ایمیل معامله ای ادغام کرده است و به مشتریان میل چیمپ در طی ۶۰ روز اخطار داده است که تا به ساختار جدید قیمت گذاری یا پیدا کردن یک پلتفرم خدمات جایگزین بپردازند. این اطلاعیه با توجه به ساختار جدید قیمت گذاری با انتقاد گسترده و خشم مشتری روبرو شد، در نتیجه مشتریان برای دسترسی به مندریل دو محصول را پرداخت کردند.(آموزش افزونه میل چیمپ)

میل چیمپ فارسی
در سال ۲۰۱۶ Mandril به نام Mailchimp transaction تغییر نام داد

پیش از این مشتریان برای مندریل قادر به خرید اعتبار بودند. ارسال ایمیل بدون ثبت نام در ابتدا برای ۲۵۰۰۰ ایمیل ۹.۹۵ دلار قیمت داشت اما برای همان تعداد ایمیل تحت عنوان طرح جدید قیمت گذاری به ۲۰ دلار افزایش یافت. علاوه بر نیاز به خرید اعتبارات مندریل مشتریان اکنون باید در برنامه پرداخت کرده باشند (حداقل برنامه ۱۰ دلار در ماه) حتی اگر مشتری به میل چیمپ هیچ نیازی نداشته باشد و فقط می خواهد به خدمات دسترسی داشته باشد. سرانجام Mandril به نام Mailchimp transaction تغییر نام داد. می توانیم این سرویس را نیز از نمایندگی میل چیمپ خریداری نماییم.

اما میل چیمپ چیست؟ یک سرویس خودکار بازاریابی و خبرنامه ایمیلی که شما می توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید.

نقشه راه کار
 • حساب خود را تنظیم کنید
 • مخاطبان خود را تنظیم کنید
 • فرم ثبت نام خود را سفارشی کنید
 • ایجاد یک کمپین
 • گزارش های مربوط به کمپین خود را مشاهده کنید
 • مراحل بعدی را مشاهده کنید

میل چیمپ توسط برخی افراد باهوش در آتلانتا ساخته شد. در این قسمت ما به شما می گوییم که چرا به آن ها علاقه داریم و اعتقاد داریم که شما نیز علاقه پیدا خواهید کرد.

چرا من به یک ابزار اجتماعی برای بازاریابی ایمیل خود احتیاج دارم؟

میل چیمپ یکی از بهترین ابزارهای ارسال گروهی ایمیل است
میل چیمپ یکی از بهترین ابزارهای ارسال گروهی ایمیل است

از نظر تکنیکی شما می توانید یک خبرنامه یا اطلاعیه را درباره بالا آمدن خودتان از طریق ایمیل شخصی ارسال کنید. ابزار های ساخت ایمیل مانند جیمیل، هاتمیل، و Outlook صرفا نسبت به یک شخص برای ارسال یک ایمیل به گروه خاصی از افراد طراحی می شوند و نه برای تمام اقشار مخاطبین. این موضوعی کاملا متفاوت است که توسط ابزاری متفاوت  به شکلی تاثیرگذار، کاربردی، و حرفه ای دریافت شده است. در این قسمت دلایلی وجود دارند مبنی بر این که چرا یک سرویس ایمیل مارکتینگ نظیر میل چیمپ، ابزاری بهتر برای این نوع موضوع است:

 • نامه رسان تایید شده. بیشتر سرویس های ایمیل و سرویس های اینترنتی، تعداد ایمیل هایی را که شما می توانید در یک زمان ارسال کنید را محدود می کنند. این کار برای جلوگیری از اسپم شدن است. شما می توانید توسط ابزاری مانند میل چیمپ، یک ایمیل را به هر تعداد نفر ممکن که بخواهید در یک زمان ارسال کنید.
 • میل چیمپ یک برنامه مبتنی بر وب است که در اکثر مرورگر های وب کار می کند به این معنی که نیازی به بارگیری یا نصب هیچ نرم افزاری روی رایانه به میل چیمپ ندارید. برا این که مطمئن شوید که مرورگر های شما به درستی کار می کنند باید کوکی ها را فعال کنید.
 • توجه داشته باشید که هنگام ایجاد یک حساب شما موافقت می کنید که با تمام شرایط میل چیمپ موافقت می کنید.
 • ما تعدادی از منابع آنلاین را برای ارائه کمک و بینش در مورد ابزار ها و ویژگی های خود ارائه می دهیم. اگر می خواهید بیاموزید که این ابزار چگونه کار می کند یا ان که با مشکلی مواجه هستید در ادامه با ما همراه باشید.
 • تحویل پذیری بیشتر. سرویس هایی مانند میل چیمپ که توسط ISPs کار می کنند و دومین ها را برای اطمینان حاصل کردن از این که ایمیل های شما به صورت امن و معتبر تشخیص داده می شوند شرکت می دهند. اگر مشکلی با تحویل وجود داشت، میل چیمپ ممکن است که دوباره اقدام به ارسال ایمیل کرده و به شما بگوید که چرا یک ایمیل ممکن است پرش داشته باشد.
 • الصاق به قوانین خصوصی. نامه رسان های عظیم توسط قوانین نیاز به قرار دادن لینکی غیر اشتراکی در داخل هر ایمیل نیاز پیدا می کنند. میل چیمپ و دیگر سرویس های ایمیل مارکتینگ این فرایند خودکار را اعمال کرده و از دریافت کنندگان می پرسد که چرا آن ها نام خودشان را از لیست شما خارج می کنند.
 • استایل حرفه ای. میل چیمپ یک نوع الگوی قابل شخصی سازی را برای طراحی ایمیل های ویراست شده ارائه می دهد.
شخصی سازی میل چیمپ
میل چیمپ یک نوع الگوی قابل شخصی سازی را برای طراحی ایمیل ها ارائه می دهد
 • متناسب بودن با خوانندگان مختلف ایمیل و دستگاه ها. میل چیمپ به دریافت کنندگان شما این امکان را می دهد که ایمیل های شما را در استایل HTML و یا صرفا استایل متن بخوانند. آن ها همچنین می توانند بر روی لینکی جهت خواندن ایمیل در مرورگر وب به جای ایمیل خودشان کلیک کنند. همچنین آیا می دانستید که بیش از نیمی از ایمیل ها اکنون در دستگاه های موبایل باز می شوند و این میزان همچنان در حال افزایش است؟ میل چیمپ همچنین به شما این امکان را می دهد که ببینید کمپین های ایمیل شما چگونه بر روی دستگاه های موبایل نمایش داده می شوند.
 • زمانی که افراد در حال خواندن ایمیل های شما هستند شما می توانید متوجه شوید. اگر شما ایمیلی را از طریق ایمیل شخصی خودتان ارسال کنید، به هیچ وجه نمی دانید که چه کسی آن را باز کرده است. ابزار های ایمیل مارکتینگ انواع مختلفی از تحلیل های جالب را در تحویل های موفق و نرخ باز کردن آن ها به شما می دهد بنابران شما می دانید که آیا مخاطبین شما دریافت می کنند یا خیر.

دیگر مزایا میل چیمپ انجام می دهد:

 • لیست های شما را در گروه ها قرار می دهد. مخاطبین شما را بر اساس تعاملات، موقعیت مکانی، حالت های اجتماعی و برخی دیگر در گروه های پایه قرار می دهد. این کار به شما این امکان را می دهد که پیام خودتان را به افرادی که آن ها را می خوانند ارسال کنید.
 • قرار دادن یک فرم ثبت نام در وب سایت خودتان. فیلد هایی را که احتیاج دارید را شخصی سازی کرده و HTML را در سایت خودتان جاسازی کنید. میلچیمپ همچنین به شما کمک می کند که به راحتی مخاطبان را در فرم ثبت نام خودتان از طریق URL، توییتر، فیسبوک و کد QR بفرستید.
 • نقشه های کلیکی. من می توانم افراد زیادی را ببینم که بر روی لینک آلبوم فیسبوک کلیک می کنند. همچنین می توانم پیشتر رفته و ببینم که کدام یک از خوانندگان خبرنامه ما بر روی آن لینک کلیک می کنند. این اطلاعات به من می گوید که چه داستانی برای چه کسانی جذابیت دارد و من در کجا می توانم ایمیل خودم را برای بار بعد بهبود بخشم.

میل چیمپ چه مقدار هزینه دارد. میل چیمپ برنامه های متفاوت زیادی را ارائه می دهد. شما می توانید در صفحه قیمت گذاری آن ها در این باره بدانید با این حال ما در این قسمت به شکلی مختصر آن را شرح داده ایم:

 • همیشه رایگان. تا زمانی که کمتر از ۲۰۰۰ مشترک را در تمام لیست ها در حساب شخصی خودتان دریافت کنید، می توانید تا ۱۲۰۰۰ ایمیل را در هر ماه بدون پرداخت حتی یک قران ارسال کنید. اگر شما ۱۹۹۹ مشترک را دارا باشید، می توانید ۶ بار در ماه به آن ها ایمیل ارسال کنید. آن ها همچنین از شما کارت اعتباری نیز نمی خواهند.

محدودیت های میل چیمپ

 • برنامه ماهانه. شما می توانید در صورتی که علاقه ای به محدودیت در تعداد ایمیل های ماهانه ندارید خودتان را به یک برنامه اعمال شده بروز کنید. برنامه نهایی ایمیل از ۱۰ دلار برای هر ۵۰۰ مشترک شروع می شود.
 • همانطور که می روید پرداخت کنید. اگر شما یک ارسال کننده عادی نیستید، می توانید کارت اعتباری هایی را که مانند استمپ برای ایمیل کار می کنند را خریداری کنید. زمانی که به آن ها احتیاج دارید آن ها را خریداری کنید. از ۰.۰۳ دلار در هر ایمیل شروع کرده و قیمت را با افزایش مقدار، کاهش دهید.

خب حال بیایید تا نقشه راه اصلی را مرور کنیم.

میلرلایت یا میل چیمپ

طریقه عملکرد میلرلایت یا میل چیمپ: میل چیمپ یک برنامه رایگان است (که فقط در صورت که تعداد کاربران شما افزایش یابد هزینه در بر خواهد داشت) که شما می توانید در آن خبرنامه ها را ساخته، مدیریت و ارسال کنید. بیایید تعدادی اصطلاح در این زمینه را تعریف کنیم پیش از آن که سراغ مبحث اصلی برویم. برای کسب و کارهای کوچک اینترنتی بیشتر استفاده از میلرلایت توصیه می شود. هم کار کردن با آن آسان است و هم مقرون به صرفه تر است. البته میل چیمپ و کلا دیگر سرویس های ایمیل مارکتینگ به خاطر امکانات ویژه و حرفه ای که در اختیار مشتریانشان قرار می دهند گران تر هستند.

حساب خود را تنظیم کنید

زمانی که برای یک حساب میل چیمپ ثبت نام می کنید و نام و آدرس ایمیل خودتان را وارد می کنید، یک ایمیل فعال سازی برا شما ارسال می شود. وقتی ایمیل فعال سازی را دریافت کردید روی پیوند کلیک کنید روی پیوند کلیک کنید تا حساب خود را فعال کنید. جزئیات نمایه مانند وب سایت و آدرس فیزیکی خود را وارد کرده و حساب های شبکه های اجتماعی خود را به آن متصل کنید. اگر محصولات را به صورت آنلاین می فروشید می توانید فروشگاه خود را به میل چیمپ متصل کنید.

مخاطبان خود را تنظیم کنید

میل چیمپ با تغییر جزئیات تنظیمات شما و تولید خودکار مخاطبان برای خود شما استفاده خواهد کرد. در صورت نیاز می توانید اطلاعات پیش فرض را برای مخاطبان خود ویرایش کنید یا بلافاصله شروع به اضافه کردن مخاطبان کنید.

تنظیم مخاطبان در میل چیمپ
در میل چیمپ تعدادی ابزار مفید برای مدیریت مخاطبان وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید

همانطور که گفته شد میلچیمپ با دانستن اطلاعات صرفا یک مخاطب نسبت به گروهی مشابه از آن افراد اقدام می کند. تعدادی ابزار مفید برای مدیریت و سازماندهی مخاطبان وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. اگر تصمیم بر ایجاد مخاطب دیگری دارید به خاطر داشته باشید که داده ها در بین مخاطبان به اشتراک گذاشته نمی شود و مخاطبینی با وجوه تمایز نسبت به آن مخاطب به صورت جداگانه حساب می شوند.

فرم ثبت نام خود را سفارشی کنید

اگر هنوز هیچ تماسی ندارید نگران نباشید! ما به طور خوار یک فرم ثبت نام برای مخاطبین شما ایجاد می کنیم که می توانید در وب سایت یا صفحه فیسبوک خود قرار دهید. بنابراین می توانید بلافاصله جمع آوری مخاطبین را شروع کنید. به علاوه ما برای سفارشی کردن طراحی فرم ثبت نام شما گزینه های زیادی را در اختیارتان قرار می دهیم. بنابراین می تواند متناسب با کار شما باشد.

ساخت فرم ثبت نام

برای شخصی سازی فرم ثبت نام خود این مراحل را دنبال کنید:

 1. به برگه Audience بروید.
 2. اگر بیش از یک مخاطب دارید بر روی مخطبان فعلی کلیک کنید و فردی را که می خواهید با آن کار کنید را انتخاب کنید.
 3. بر روی گزینه مدیریت مخاطبان کلیک کنید و فرم های ثبت نام را انتخاب کنید.
 4. سازنده فرم را انتخاب کنید.
 5. روی منوی فرم ها و ایمیل پاسخ کلیک کنید و فرم مورد نظر برای ویرایش را انتخاب کنید.
 6. بر روی گزینه Design it روی برگه کلیک کنید
 7. برا مرور گزینه های شخصی سازی از طریق برگه بر روی فرم ها کلیک کنید. از زمینه ها و منو های کشویی برای ایجاد هر گونه تغییر در سبک، رنگ و زمینه استفاده کنید. ما تغیرات شما را به طور خودکار ذخیره خواهیم کرد.
 8. زمانی که کارتان به اتمام رسید بر روی گزینه ذخیره و بستن کلیک کنید.

ایجاد کمپین

ایجاد کمپین
یک کمپین پیامی است که شما از طریق ایمیل به اشتراک می گذارید

در این مرحله شما اولین کمپین خودتان را ایجاد خواهید کرد. یک کمپین پیامی است که شما از طریق ایمیل، تبلیغات یا کانال بیشتر به اشتراک می گذارید.

برای ایجاد یک کمپین ایمیل منظم این مراحل را دنبال کنید:

 1. ایجاد کمپین را راه اندازی کنید.
 2. نام کمپین را وارد کنید و روی گزینه شروع کلیک کنید.
 3. در این مرحله دریافت کنندگان برنامه کمپین سازنده مخاطب را از فهرست انتخاب کرده و گزینه next را بزنید.
 4. در این مرحله از تنطیم، موضوع ایمیل و متن پیش نمایش، نام و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شبکه های اجتماعی خودتان را به آن متصل کنید و تنظیمات پیشرفته را از گزینه های موجود پیکربندی کنید.
 5. پس از اتمام کار بر روی گزینه Next کلیک کنید.
 6. در مرحله الگو، یکی از انواع قالب ما را انتخاب کنید
 7. در مرحله طراحی محتوای کمپین خود را وارد و تنظیم کنید.
 8. زمانی که طراحی کمپین را تمام کردید روی گزینه Next کلیک کنید تا به صفحه تایید بروید.

در صفحه تایید اطمینان حاصل خواهیم کرد که تمام راه انجام شده است و شما را نسبت به هر چیزی که ممکن است قبل از ارسال نیاز به توجه شما داشته باشد آگاه می کنیم. طراحی کمپین در میل چیمپ می تواند سرگرم کننده و در برخی موارد پیچیده باشد چرا که گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود دارد. مدتی را صرف کنید تا به کنترل ها عادت کنید و همیشه پیش از شروع طراحی آن ها برنامه های خود را از پیش طراحی کنید.

گزارش های مربوط به کمپین خود را مشاهده کنید

گزارش های مربوط به کمپین خود را مشاهده کنید
گزارش های کمپین های خود را بررسی کنید

شما بر روی یکی از مولفه های اصلی بازاریابی موفق که پیگیری تعامل مخاطب است کلیک کرده اید، اما هنوز تمام نشده است! بنابراین می توانید بیشتر آن چه را که مخاطبین شما می خواهند و کمتر آن چه را که انجام نمی دهند را ارائه دهید.

سری بعدی که به یک کمپین ایمیل وارد می شوید خواهید دید که چند مخاطب از کمپین های اخیر شما باز شده، کلیک شده، یا لغو اشتراک نشده اند، درست در داشبورد خود. برای اطلاعات دقیق تر روی گزارش ها کلیک کنید و گزارش های کمپین های خود را بارگیری، اشتراک گذاری یا چاپ کنید. میل چیمپ بسیاری از اطلاعات مخاطبان نظیر مکان جغرافیایی را در اختیار شما قرار می دهد. برای گزارش های دقیق تر حساب میلچیمپ خود را با گوگل آنالیتیکس ادغام کنید.

مراحل بعدی

پس از آشنایی با اصول اولیه به این موضوع بپردازید که چگونه ویژگی های مختلف ما می تواند بازاریابی را به سطح بعدی سوق دهد.

اتومیشن

کمپین های خودکار همچنین به عنوان کمپین های قطره ای یا پاسخگوی خودکار شناخته می شوند که هنگام یک رویداد خاص، تاریخ یا فعالیت مشترک ایجاد می شوند ایمیل های هدفمند یا پیام های دیگری ارسال می کنند. میل چیمپ می تواند ابزار های اتوماسیون ارتباطی را برای تداوم ارتباط بازاریاب ها با مخاطبان شان در اختیار آن ها قرار دهد.

تبلیغات

شما می توانید بدون هزینه اضافی از میلچیمپ تبلیفات خریداری کنید. برای این که بتوانید برای تبلیغ به مخاطبان عظیم دست پیدا کنید، مخاطبینی که در ایمیل شما مشترک نیستند ناچارید تا از ابزار های دیگری در این زمینه بهره بگیرید.

صفحات فرود

لندینگ پیج
صفحات فرود زیبا برای رشد مخاطبان و تبلیغ محصولات خود ایجاد کنید

صفحات فرود زیبا را برای رشد مخاطبان خود و یا تبلیغ محصولات ایجاد کنید. سپس آن صفحات را در وب به اشتراک بگذارید تا بتوانید ترافیک را به سمت آن ها ببرید. صفحات لندینگ برای دستیابی به اهداف خاص و کوتاه مدت بازاریابی عالی است.

کارت پستال

یک کمپین کارت پستال چاپی به شما کمک می کند تا از جمعیت دور شوید و به مردم چیزی ملموس برای یادآوری ارائه دهید. کارت پستال ها پیام هایی را که از طریق، ایمیل، تبلیغات و جا های دیگر ارسال کرده اید تقویت می کند و این باعث می شود آن ها علاوه بر هوشمندی در استراتژی بازاریابی شما شرکت کنند.

برنامه های تلفن همراه (دانلود افزونه میلچیمپ)

میل چیمپ برای IOS یا اندروید

میل چیمپ یک برنامه تلفن همراه رایگان است که به شما کمک می کند تا حساب کاربری خودتان را در هر زمان و هر مکان از طریق تلفن همراه خودتان مدیریت کنید. فعالیت مشترکین و مبارزات انتخاباتی را ردیابی کنید، گزارش های مربوط به کمپین را مشاهده کنید و مشترکان جدید را مستقیما از دستگاه تلفن همراه خودتان اضافه کنید. Mailchimp subscribe مشترک میلچیمپ یک برنامه تلفن همراه است که فرم های ثبت نام ساده را در موبایل شما ایجاد می کند،

میل چیمپ برای IOS یا اندروید
میلچیمپ به شما کمک می کند تا حساب کاربری خودتان را از طریق تلفن همراه مدیریت کنید

بنابراین افراد می توانند از هر جایی به مخاطبان شما بپیوندند. این برنامه برای افرادی که مایل به ثبت نام در فروشگاه های خود یا رویدادها هستند بسیار مناسب است. به خاطر داشته باشید که حتما آموزش افزونه میل چیمپ را در راستای کار خود قرار دهید چرا که شما در حال کار کردن با تکنولوژی هستید و تکنولوژی نیز روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است.

ابزارهای برنامه نویسی API

شما به عنوان راهی برا گفتگو با یکدیگر می توانید از API استفاده کنید. کاربران پیشرفته و که با برنامه نویسی سفارشی برای انتقال اطلاعات از برنامه API آشنا هستند می توانند از میلچیمپ برای شخصی سازی پیشرفته و ابزار خود استفاده کنند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال یا هر گونه اخلال در کار می توانید به پشتیبانی میل چیمپ در سایت مراجعه کرده و مشکل خودتان را بر طرف کنید.

جمع بندی

میل چیمپ mail chimp یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ می باشد که امکانات ویژه و حرفه ای که در اختیار مشتریانش قرار می دهد. پلت فرم میل چیمپ به شما کمک می کند که ایمیل و تبلیغات خود را با  مشتریان و سایر اشخاص علاقمند به اشتراک بگذارید و کمپین های ایمیل مارکتینگ موفقی را اجرا و مدیریت کنید.

۹ پاسخ

 1. سلام وقت شما بخیر
  در میل چیمپ چطور بدونم شخصی ایمیل را بدون اینکه باز کنه پاک کرده و اینکه ایا جایی مشخص میشه که ادرس ایمیل افراد هنوز هست یا کلا پاک شده؟ ممنون

  1. سلام وقت شما هم بخیر
   در مورد سوال اول این امکان وجود ندارد در مورد اینکه آدرس ایمیل افراد هست یا پاک شده در زمانی که بهش ایمیل بفرستیم hard bounce می شود

 2. ببینید من در سایتم فقط میخوام کاربر آدرس ایمیلش وارد کنه و هزرمان که مقاله جدید درسایت قرار میگیره اتوماتیک ایمیل براش ارسال بشه که مثلا مقاله A درسایت قرار گرفت آیا این کار میتونه انجام بده یا باید دستی خودمون لیست ایمیل افراد بروزرسانی کرد و …. آیا تمامی کارها اتوماتیک انجام میشه ؟ آیا گزینه unsubscribe هم داره که اگر کاربر خواست استفاده کنه ؟

  1. سلام وقتتون بخیر.
   بله امکان‌پذیره.
   بله موجود هست که اگر کاربر خواست کلیک کنه و ایمیلی از شما دریافت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موضوعات دیگر
تبلیغات گوگل
گوگل ادز

8 باور غلط درباره تبلیغات گوگل

سرویس تبلیغات گوگل که گوگل ادز نام دارد یکی از راهکارهای موثر کسب‌‌و‌کارها برای معرفی خود و محصولاتشان است. روش کار این سرویس به صورت

پرسونا
بازاریابی محتوایی

پرسونا، مشتری واقعی کسب و کار شما

پرسونا یا مخاطب‌شناسی مهم‌ترین گام در فرایند بازاریابی محتوایی است. ممکن است بدانید که هر شرایط نیازمند اقدام منحصر به‌ فردی می‌باشد اما خوب است