بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام ( لیست 155 هشتگ برتر فارسی )

بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام ( لیست 155 هشتگ برتر فارسی )

فهرست مطالب

پست هایی که دارای هشتگ هستند به طور میانگین ۱۲.۵ درصد بیشتر از پست های دیگر مخاطب جذب می کنند. در این مقاله با پر بازدید ترین هشتگ فارسی آشنا می شویمبهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام ( لیست 155 هشتگ برتر فارسی )هشتگ گذاری در اینستاگرام یکی از مهم ترین اقداماتی است که برای بیشتر دیده شدن پستتان بهتر است آن را انجام بدهید. اما هشتگ مرتبط با محتوا باعث می شود فالوورهای واقعی را به خود جذب کنید. اگر در انتخاب هشتگ سر در گم شده اید لیست هشتگ های لایک خور اینستاگرام را که برای شما آماده کرده ایم نگاهی بیندازید و مرتبط با همان حوزه هشتگ خود را انتخاب کنید.  در لیست هشتگ آماده فارسی زیر هیچ کدام از هشتگ ها نیازی به ساخته شدن ندارند و همگی آماده و بسیار پر بازدید هستند فقط کافیست آنها را زیر پست های تان اضافه کنید. در ادامه با هشتگ های پربازدید فارسی اینستاگرام و لیست هشتگ های لایک خور آشنا می شویم.

بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام (پربازدیدترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)

هشتگ های غذا و آشپزی

اگر سر و کارتان با غذا و آشپزی است یا آموزش آشپزی در فضای مجازی می دهید این هشتگ یکی از بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام است که می تواند فالوئرهای زیادی را برایتان جذب کند.

 1. #آشپزی_آسان
 2. #آشپزی_با_عشق
 3. #غذای_سالم
 4. #خوشمزه
 5. #ماکبانگ_ایرانی

(شاید تا بحال ویدیو های مختلفی از افرادی دیده باشید که در حالی که جلوی دوربین نشسته اند مشغول خوردن غذا هستند و با میکروفن صدای آن را ضبط می کنند. به این پدیده ماکبانگ می گویند که کره ای ها و چینی ها برای معرفی غذاهای ملی شان آن را شروع کردند و حالا در میان ایرانی ها باب شده است و با هشتگ هایی مثل #ماکبانگینگ یا #ماکبانگ_ایرانی در حال شیوع است.)

هشتگ های رژیم غذایی

این نوع هشتگ ها چند سالی است که استفاده می شوند و به خصوص از زمانی که رژیم های گروهی کالری شماری در اینستاگرام پا گرفت استفاده از این هشتگ ها بسیار محبوب شد و افراد با اهداف یکسان همدیگر را از طریق این هشتگ ها پیدا می کردند. پست های بسیار زیادی در رابطه با انواع رژیم و روش های کاهش وزن در این هشتگ ها پیدا می شود.

 1. #کالری_شماری
 2. #لاغری
 3. کاهش_وزن

هشتگ های گردشگری

اگر اهل سفر و گردشگری هستید یا بیزینسی مربوط به گردشگری مانند آژانس های ارائه دهنده تور و طبیعت گردی دارید محتوایتان را با استفاده از هشتگ های زیر پست کنید تا مخاطبین بیشتری را جذب خود کنید.

هشتگ های گردشگری
هشتگ تهرانگردی ۳۶۷۵۰۰ پست در اینستاگرام دارد
 1. #سفر
 2. #تهرانگردی
 3. #تور_مسافرتی
 4. #طبیعت_گردی

هشتگ های مراسم ازدواج

از آنجا که تازه عروس داماد ها قبل از هر گونه اقدامی می خواهند نمونه های انجام شده تشریفات را مورد بررسی قرار دهند بدون شک هشتگ های زیر را که از بالاترین هشتگ های فارسی هستند دنبال خواهند کرد. اگر خدمات تشریفاتی می دهید استفاده از هشتگ های زیر بهترین فرصت برای ارائه کارتان است تا بیشتر دیده شوید.

 1. #ازدواج_آسان
 2. #حلقه_نامزدی
 3. #باغ_تالار
 4. #برگزاری_مجالس

هشتگ های موسیقی

حدود ۲.۵ میلیون پست روی هشتگ #موسیقی ساخته شده است. اگر محتوایی منتشر می کنید که موسیقی خاصی دارد یا خودتان موسیقی را تولید کرده اید بسته به نیازتان می توانید از هشتگ های زیر استفاده کنید.

 1. #موسیقی_کودک
 2. #موسیقی_اصیل
 3. #موسیقی_ایران
 4. #موسیقی_سنتی

هشتگ های فیلم

بعضی از صفحات اینستاگرامی در پیجشان فیلم های سینمایی جدید را معرفی می کنند. هشتگ های سینمایی بسیار است اما پر بازدید ترین آنها #فیلم است که ۲ میلیون پست در آن آپلود شده. حتی اگر در هر حوزه ای کلیپ های آموزشی می سازید می توانید آن را با هشتگ #کلیپ_آموزشی آپلود کنید.

بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #فیلم_سینمایی
 2. #کلیپ_خنده_دار
 3. #کلیپ_آموزشی

 هشتگ های کتاب و کتاب خوانی

بسیاری از گروه های کتابخوانی از طریق هشتگ افرادی همتای خودشان پیدا می کنند و کمپین های کتابخوانی به را میندازند. اتفاقی که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. اگر به دنبال کتاب های خاص می گردید و یا حتی می خواهید خلاصه ای از انها را بخوانید با این هشتگ ها آن را پیدا کنید. بسیاری از کسب و کارهای انتشاراتی و کتاب فروشی های نیز از هشتگ های زیر استفاده می کنند پس اگر دنبال کتاب نایابی هستید این هشتگ ها می توانند به شما کمک کنند.

 1. #کتاب_نایاب
 2. #یار_مهربان
 3. #کتابخوانی_گروهی
 4. #کتاب_بخوانیم

هشتگ های طراحی سایت

بسیاری از فریلنسرها و یا شرکت های نوپایی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند با اضافه کردن هشتگ های زیر مشتری مناسب را به راحتی پیدا می کنند. و اگر برعکس به دنبال طراح سایت می گردید می توانید از طریق هشتگ های زیر طراح دلخواهتان را با دیدن نمونه کار ها انتخاب کنید.

هشتگ های طراحی سایت (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #طراحی_سایت
 2. #طراحی_سایت_حرفه_ای
 3. #طراحی_سایت_تهران
 4. #طراحی_سایت_وردپرس

 هشتگ های فوتبالی

شاید باورتان نشود اما هشتگ #پرسپولیس با ۳ میلیون پست یکی از پر بازدید ترین هشتگ های فارسی اینستاگرام است و می توانید اتفاقات و حواشی فوتبالی را در آن دنبال کنید. البته استقلال هم با ۲.۹ میلیون پست دست کمی از پرسپولیس ندارد و تعداد زیادی از مخاطبین پست های خود را روی #استقلال آپلود می کنند.

 1. #فوتبال_ایران
 2. #پرسپولیس
 3. #استقلال
 4. #فوتبال_نیوز

هشتگ های مدیریت و بازاریابی

از خلوت ترین هشتگ های می توان هشتگ های مدیریت و بازاریابی را نام برد که البته با توجه به فضای اینستاگرام انتظار زیادی از آن ها نمی توان داشت. شاید بهترین پلتفرم برای هشتگ های مدیریتی را بتوان لینکداین نام برد. بهر حال هشتگ #بازاریابی با ۴۰۰ هزار پست بیشترین هشتگ مدیریتی اینستاگرام است. در ادامه هشتگ های پر کاربرد دیگر به صورت زیر است.

هشتگ های مدیریت و بازاریابی (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #بازاریابی_دیجیتالی
 2. #برندسازی_شخصی
 3. #بازاریابی_محتوا
 4. #مارکتینگ
 5. #استارت_آپ

  هشتگ های رستوران

امروزه بحث رستوران و رستوران گردی بسیار در اینستاگرام داغ است. تعداد زیادی تیستر غذا را می توان دید که با سر زدن از این رستوران به آن رستوران غذاها را امتحان می کنند و گزارشش را برای فالوورهایشان می گیرند یا به معرفی و تبلیغ آن ها می پردازند. هشتگ های زیر هشتگ های رستورانی هستند که داغ ترین هشتگ های خوراکی محسوب می شوند.

 1. #کوبیده
 2. #رستوران_تهران
 3. #فست_فود_شبانه
 4. #دوغ_محلی
 5. #رستوران_گردی
 6. #کافه_گردی
 7. #تیستر
 8. #غذای_ایرانی

هشتگ های مدل لباس

اینستاگرام یکی از پلتفرم های آنلاینی به شمار می رود که پروسه خرید را برای مشتری راحت تر کرده است. به جای بیرون رفتن و دیدن کاتالوگ ها در این مغازه و آن مغازه فروشندگان لباس عکس مدل های خود را آپلود میکنند و خریداران با جست و جو در هشتگ های زیر لباس مورد علاقه شان را پیدا می کنند.

 1. #لباس_مجلسی
 2. #لباس_پسرانه
 3. #کت_شلوار
 4. #مزون_لباس
 5. #مزون_آنلاین

هشتگ های خدمات زیبایی

اگر آرایشگر هستید نمونه کارهایتان را با هشتگ های زیر آپلود کنید تا مشتریان تان شما را راحت تر پیدا کنند.

 1. #کوتاهی_مو
 2. #میکاپ_عروس
 3. #آموزش_میکاپ
 4. #رنگ_مو

هشتگ های دانشگاهی

بسیاری از دانشجو ها اتفاقات و مسائل دانشجویی و روزمره شان را با هشتگ های زیر آپلود می کنند. با خاص تر کردن این هشتگ ها مثلا #دانشگاه_تهران یا #دانشکده_پزشکی می توانید هشتگتان را تخصصی تر کنید.

 1. #دانشگاه
 2. #امتحانات
 3. #دانشجویی

هشتگ های هنری

اگر هنرمند هستید احتمالا در جذب سرمایه گذار همیشه دچار مشکل بوده اید. بهترین اقدامی که یک هنرمند می تواند برای اثبات خودش انجام دهد ارائه کارهای هنری اش است. هشتگی را که به کارتان نزدیک تر است به عکس هایتان اضافه کنید تا بیشتر دیده شوید و فرصت های بیشتری را جذب کنید.

هشتگ های هنری (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #نقاشی
 2. #گالری
 3. #هنر
 4. #نمایشگاه_نقاشی
 5. #مجسمه_سازی
 6. #هنر_مدرن

 هشتگ های عکاسی

#عکاسی با ۳ میلیون پست یکی از پر بازدید ترین هشتگ های فارسی عکاسی می باشد و روز به روز در حال اضافه شدن به آن است. اگر عکاس هستید از بقیه هشتگ های مرتبط مانند زیر می توانید استفاده کنید.

 1. #عکس_روز
 2. #پرتره
 3. #عکاسی_طبیعت
 4. #عکاسی_کودک
 5. #عکاسی_آتلیه

هشتگ های مد و فشن

یکی دیگر از بالاترین هشتگ های فارسی #مد است که در حدود ۴ میلیون پست برای آن وجود دارد و روز به روز هم در حال افزایش است هشتگ های زیر هشتگ های مکمل و مرتبطی هستند که در زمینه مد و فشن می توانید استفاده کنید.

 1. #فشن
 2. #مدلینگ
 3. #فشن_بلاگر
 4. #استایل
 5. #مد_روز

هشتگ های آب و هوا

هشتگ های آب و هوایی از نمونه هشتگ های آماده فارسی هستند که زیر هر پستی که در محیط بیرون گرفته باشید بسته به نوع آب و هوا می تواند به کار برود. هشتگ #برف در حیطه هشتگ های آب و هوا یکی از هشتگ های محبوبی است که به هنگام وقوع برف های ناگهانی شروع به افزایش می کند و مردم پر شور را دور هم جمع می کند.

 1. #ابری
 2. #روز_آفتابی
 3. #روز_بارونی
 4. #برف_نو
 5. #برف_بازی
 6. #آدم_برفی

هشتگ های فروشگاه های آنلاین

همانطور که گفتیم فروش آنلاین روز به روز در حال اوج گرفتن است هشتگ در فروش بیشتر اجناس کمک فزاینده ای را ایجاد می کند. چرا که معمولا کسانی که به دنبال خرید آنلاین هستند برای پیدا کردن جنس مورد نظر هشتگ های مورد نظرشان را دنبال می کنند و اگر فروشنده باشید و از هشتگ های مربوط استفاده کرده باشید قطعا شناس پیدا کردن مشتری و فروشتان را بالا برده اید. هشتگ های زیر در حوزه فروش آنلاین پر بازدید هستند.

هشتگ های فروشگاه های آنلاین (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #فروش_آنلاین
 2. #کتونی
 3. #کفش
 4. #لباس_بچه
 5. #سایز
 6. #شلوار
 7. #قیمت_مناسب
 8. #ارزان

هشتگ های خودرو

هشتگ #خودرو یکی دیگر از هشتگ های اماده فارسی اینستاگرام است که بازدید بسیاری دارد خصوصا اگر بنگاه ماشین دارید و نیاز به معرفی ماشین ها و جذب مشتری دارید هشتگ های پر بازدید زیر می توانند کمک کننده باشند.

 1. #گالری_خودرو
 2. #نمایندگی_مجاز
 3. #آفرود
 4. #تیونینگ
 5. #تعمیرگاه

هشتگ های عاشقانه

بسیاری از عکس ها و ویدیو هایی که تم رمانتیک دارند تحت هشتگ های زیر پیدا می شوند.

 1. #عاشقانه
 2. #همیشگی
 3. #رمانتیک

هشتگ های خانوادگی

هشتگ های خانوادگی (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام

هشتگ های خانوادگی هم از آن دسته هشتگ های عمومی هستند که معمولا زیر پست های خانوادگی یا خاطرات استفاده می شوند. حتی اگر اینفلوئنسری هستید که آموزش های اجتماعی و خانوادگی می دهید هشتگ های زیر می تواند به کارتان بیاید.

 1. #خانوداه
 2. #پدر_مادر
 3. #خواهرانه
 4. #مادر_دختری
 5. #پدرانه

هشتگ های دوستانه

هشتگ#دوست هم یکی از هشتگ های پر بازدید فارسی اینستاگرام است که در حدود ۲ میلیون پست برای آن موجود است. هشتگ های مکمل دیگر می تواند موارد زیر باشد.

 1. #دوست_خوب
 2. #رفیق_جان
 3. #رفیق_قدیمی
 4. #دوستاتو_تگ_کن

هشتگ های انگیزشی و روانشناسی

این روزها پست های انگیزشی در اینستاگرام بسیار محبوب شده است. به خصوص ویدیو های Ted که به فارسی هم ترجمه شده اند و تم انگیزشی و روانشناسی دارند می توانند تحت هشتگ های زیر قرار بگیرند

 1. #انگیزه
 2. #ویدیو_انگیزشی
 3. #افزایش_ثروت
 4. #روانشناس

هشتگ های سینمایی

#بازیگر یکی دیگر از هشتگ هایی است که با ۱.۵ میلیون پست جزو هشتگ های لایک خور به حساب می رود. اگر خبرنگار سینمایی هستید و یا در این حوزه فعالیت می کنید هشتگ های زیر می توانند مفید واقع شوند.

هشتگ های سینمایی (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #اخبار_بازیگران
 2. #بازیگران_زیبا
 3. #سلبریتی
 4. #حواشی_داغ
 5. #فیلم_جدید

هشتگ های حیوانات

بسیاری از کسب و کار هایی که فعالیت خرید و فروش حیوانات خانگی می کنند یا به عبارتی پت شاپ ها از هشتگ های زیر برای جذب مشتری استفاده می کنند.

 1. #حیوانات_خانگی
 2. #حیوانات_بامزه
 3. #پت_شاپ
 4. #حیوانات_را_دوست_بداریم
 5. #پرشین_کت
 6. #سگ_آپارتمانی

هشتگ های تولد

اگر کسب و کار خانگی پخت و پز کیک دارید به راحتی می توانید با هشتگ های زیر برای کیک هایتان مشتری جذب کنید. هشتگ تولد حدود ۳ میلیون پست وجود دارد.

 1. #تولد
 2. #تولدم_مبارک
 3. #کیک_تولد
 4. #کیک_سفارشی
 5. #تولدت_مبارک

هشتگ های معماری

برای فعالیت در حوزه معماری و دیزاین هشتگ های زیر موثر هستند.

هشتگ های معماری (بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام)
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام
 1. #دیزاین_داخلی
 2. #معماری_مدرن
 3. #طراحی_داخلی
 4. #چیدمان_منزل

هشتگ های لاکچری

هشتگ فارسی #لاکچری حدود ۴ میلیون پست در اینستاگرام دارد و یکی از بالاترین هشتگ ها به شمار می رود.

 1. #لاکچری
 2. #لاکچری_کیدز
 3. #لاکچری_دیزاین
 4. #لاکچری_برند

 هشتگ های دوبله و دابسمش

دابسمش ویدیو های بامزه ای هستند که قابلیت سرگرم کننده دارند اگر شما هم به ساختن دابسمش علاقه دارید از هشتگ های زیر می توانید برای بیشتر دیده شدن ویدیوتان استفاده کنید.

 1. #دوبله
 2. #دوبله_فیلم
 3. #دابسمش
 4. #دابسمش_ایرانی
 5. #دابسمش_فارسی
 6. #دابسمش_خنده_دار

هشتگ های اکسسوری

هشتگ های اکسسوری
بهترین هشتگ های فارسی اینستاگرام

اگر به دنبال اکسسوری و لوازم تزیینی می گردید هشتگ های زیر می تواند کمک کننده باشد. اگر هم کسب و کاری در این رابطه دارید استفاده از هشتگ مرتبط مشتری بیشتری را برایتان خواهد آورد.

 1. #دستبند
 2. #طلا
 3. #گوشواره
 4. #ساعت_مچی
 5. #لوازم_تزیینی

 هشتگ های ارز و دلار

هشتگ های زیر برای دنبال کردن قیمت ارز به کار می روند

 1. #دلار
 2. #قیمت_ارز
 3. #یورو
 4. #صرافی

هشتگ های فالوور

هشتگ فالوور هم جزو هشتگ های داغ اینستاگرام است.

 1. #فروش_فالوور
 2. #خرید_فالوور
 3. #خرید_پیج_اینستاگرام
 4. #فروش_پیج_اینستاگرام
 5. #خرید_لایک

جمع بندی

اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام هستید قدرت هشتگ گذاری را نباید دست کم بگیرید. واقعیت این است که هشتگ کمک بسیار زیادی هم به مخاطب برای پیدا کردن هدفش و هم به شما برای پیدا کردن مخاطب می کند. از اضافه کردن هشتگ های بی مورد و بی ربط پرهیز کنید و سعی کنید برای هشتگ گذاری تان از کتگوری های مشخص و مرتبط مانند مقاله بالا استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موضوعات دیگر